Хоча в Житомирі не зафіксовано ще жодного випадку захворювання грипом A/H1N1 - а в аптеках міста вже не знайдеш жодної противірусної маски.
Як повідомили «
Журналу Житомира», проблему з дефіцитом пов’язок взялося розв’язати Житомирське товариство глухих, - днями воно отримало велике замовлення на пошиття спеціальних марлевих пов’язок, які допоможуть вберегти населення міста від епідемії вірусної пневмонії.
В Житомирських аптеках марлеві пов’язки розкупили ще минулої п’ятниці. Проте мерія міста замовила необхідну кількість засобів індивідуального захисту в підприємства УТОГ. Хоча воно й спеціалізується лише на пошитті спецодягу та білизни, проблем з пошиттям противірусних масок не буде, навпаки кількість замовлень з кожним днем лише збільшується.
Олександр Єфимович, директор Житомирського товариства глухих: "Заказчиков очень много весь город, никого не хочеться обмануть или отодвинуть в дальнюю сторону налоговая прокуратура больницы для нас все равны но просто некоторые заказывают нереальные сумы я так понимаю 1000 штук на коллектив в котором работает 200 человек – это лишнее сейчас надо хотя бы без запаса обезпечить, а потом будем делать уже с запасом".
Для виготовлення однієї такої пов’язки потрібно трохи більше, ніж 4-ри хвилини, а загалом спеціалісти підприємства переконують, що в день зможуть пошити близько 2 тисяч марлевих пов’язок.
Людмила Бадрак, майстер: "Проста моделька важкого нічого не має. Ну пока ми почали, пока нам накроїли, пошили вже 750 штук, знаєте як починаєм запуск пока, то воно помаліше йде, ну а дальше піде бистріше до 2 тис. в день можна пошити".
Співробітники товариства глухих кажуть, що працюють в швидкому режимі, аби допомогти людям.
- Можливо саме ці повязки ну допоможуть комусь, якщо люди будуть вдягати їх;
- Якщо люди будуть носити ці повязки, то це врятує їм життя;
- Люди не будуть хвріти, єслі будуть ходить в повязках;
Марлеві пов'язки в Україні не виробляються, а закуповуються переважно в Китаї. І оскільки ніхто не очікував, що вони знадобляться у більшій кількості, ніж звичайно, замовлень на додаткові закупівлі ніхто не робив.
Відтак працівники Житомирського товариства глухих дійсно допоможуть жителям міста захиститись від епідемії так званого свинячого грипу.
сумерках, но сказать он ничего не смог.
-- Ну? -- Ипполит Матвеевич более строго.
-- "Нимфа", туды ее в качель, разве товар дает? --
смутно молвил гробовой мастер. -- Разве ж она может покупателя удовлетворить? Гроб -- он одного лесу сколько требует...
Я розумію, що в Житомирі саме так і говорять...
Але для ЗМІ, вважаю, це неприпустимо...
Правда життя не в цьому полягає...