Во время прошлых местных выборов интернет-издание «Журнал Житомира» провело кампанию
«Задай вопрос будущему мэру».
Каждый пользователь мог задать любой вопрос, который его волнует, а журналисты в свою очередь, обязались передать эти вопросы новоизбранному городскому голове (не зависимо от того, кто им стал).
Кресло мэра Житомира занял Владимир Дебой.
17 февраля 2011 в помещении пресс-центра городского совета состоялась пресс-конференция Житомирского городского председателя, где тот отчитывался о своих первых ста днях на посту городского головы.
Во время пресс-конференции редактор «Журнала Житомира» Владислав Пучич передал градоначальнику в руки 56 вопросов, которые возникли у посетителей сайта. Мэр, полистав их, сказал, что непременно ответит, ведь то, что волнует житомирян - это повседневная работа городской власти.
По состоянию на вечер 17 марта ответ из мэрии так и не был найден в редакционной почте.
Напоминаем, что согласно ст. 20 Закона Украины «Об обращениях граждан» «Обращения рассматриваются и решаются в срок не более одного месяца со дня их поступления»
Владислав Пучич, «Журнала Житомира»
Відповідь - ніякою.
Вхідний номер потрібен радше для заявника, щоб довести, що він дійсно звертався в організацію. Навряд чи мерія буде робити вигляд, що не отримала звернення у присутності чи не всіх журналістів міста.
по ЗУ"Про звернення громадян" сказано что Звернення може бути усним (викладеним громадянином і
записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим,
надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного
органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці
повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.
ДАЛЕЕ ПО ПОСТАНОВЕ КМУ від 14 квітня 1997 р. N 348" Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації " Пунктом 2. Усі пропозиції, заяви і скарги, що надійшли, повинні прийматися та централізовано реєструватися у день їх надходження на реєстраційно-контрольних картах, придатних для оброблення персональними комп'ютерами (додаток N 1), або в журналах (додаток N 2). Конверти (вирізки з них) зберігаються разом з пропозицією, заявою, скаргою. Облік особистого прийому громадян ведеться на картках, у журналах (додаток N 3) або за допомогою електронно-обчислювальної техніки.
Журнальна форма реєстрації пропозицій, заяв і скарг та обліку особистого прийому громадян допускається в організаціях з річним обсягом надходження до 600 пропозицій, заяв та скарг і такою ж кількістю звернень громадян на особистому прийомі.
Письмові пропозиції, заяви і скарги, подані на особистому прийомі, також підлягають централізованій реєстрації на реєстраційно-контрольних картках, придатних для оброблення персональними комп'ютерами, або в журналах (додатки N 1 і 2).
Реєстраційно-контрольна картка, журнал реєстрації пропозицій, заяв і скарг, картка (журнал) обліку особистого прийому громадян ведуться згідно з вказівками щодо їх заповнення (додаток N 4).
Автоматизовані реєстрація пропозицій, заяв і скарг та облік особистого прийому громадян здійснюються з реєстраційно-контрольних форм шляхом введення в персональний комп'ютер таких елементів: дата надходження звернення; прізвище, ім'я, по батькові, категорія (соціальний стан) заявника; звідки одержано звернення, дата, індекс, контроль; порушені питання - короткий зміст, індекси; зміст і дата резолюції, прізвище автора, виконавець, термін виконання; дата надіслання, індекс і зміст документа, прийняті рішення, дата зняття з контролю; номер справи за номенклатурою.
Автоматизована реєстрація обліку особистого прийому громадян шляхом прямого введення в персональний комп'ютер здійснюється за допомогою таких елементів: дата прийому, хто приймає; прізвище, ім'я, по батькові, адреса, місце роботи, категорія (соціальний стан) заявника; порушені питання - короткий зміст, індекси; кому доручено розгляд, зміст доручення, термін виконання, прийняті рішення, дата одержання відповіді.
Склад зазначених елементів за необхідності може бути доповнений (розписка виконавця в одержанні документа, хід виконання тощо). Порядок розміщення елементів у разі проведення автоматизованої реєстрації може визначатись організацією.
У процесі автоматизованої реєстрації формується банк реєстраційних даних. Автоматизовані банки даних забезпечують користувача інформацією про всі документи і їх місцезнаходження за допомогою виведення інформації на екран комп'ютера, а у разі потреби - на принтер.
Реєстраційний індекс пропозиції, заяви, скарги зазначається у реєстраційному штампі (додаток N 5). Штамп ставиться на нижньому полі першого аркуша документа праворуч або на іншому вільному від тексту місці, крім місця, призначеного для підшивки.
Реєстраційний індекс складається з початкової літери прізвища заявника та порядкового номера пропозиції, заяви, скарги, що надійшла, наприклад, Д-401. Реєстраційний індекс може бути доповнений іншими позначеннями, що забезпечують систематизацію, пошук, аналіз і зберігання пропозицій, заяв і скарг.
Повторюсь вдруге - якою статтею ЗУ "Про звернення громадян" мене зобов'язано ставити вхідний номер оганізації на копії звернення?
Продовжу логічний ряд: Яким нормативно-правовим документом передбачена недійсність мого звернення у разі відсутності вхідного номера організації на ньому?
В світлі викладеної Вами постанови - питання №3 - яким чином мене, як заявника стосується посмтанова КМУ №348? Можливо вона регламентує порядок оформлення і проходження документу ВСЕРЕДИНІ органу влади? (що мені по-цимбалам в принципі)
>> "чем вы докажите что вы дали ее??"
Шо за призумція винуватості? Мені не потрібно нічого доводити - ми не в суді.
>> Вы плохо знаете законы!!
Хм... не претендуючи на юридичні лаври - а ф-ція Ctrl+c означає гарне знання законів?
Закон ТА ІНШІ АКТИ ЗАКОНОДАВСТВА, що видаються відповідно до
Конституції України та цього Закону. И 13 статью. Діловодство щодо звернень громадян Діловодство щодо звернень громадян ведеться в порядку, який встановлюється Кабінетом Міністрів України. Вот как раз та сама постанова и имеет отношение к этому закону.Вот вам выдержка из постановы: Відповідно до статті 13 Закону України "Про звернення
громадян" ( 393/96-ВР ) Кабінет Міністрів України
п о с т а н о в л я є:
1. Затвердити Інструкцію з діловодства за зверненнями
громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування,
об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях
незалежно від форм власності, в засобах масової інформації
>>Мені не потрібно нічого доводити- а каже вы доведете слова "Во время пресс-конференции редактор «Журнала Житомира» Владислав Пучич передал градоначальнику в руки 56 вопросов, которые возникли у посетителей сайта" -МОЖЕТ ВЫ ТАМ ПУСТИШКУ ДАЛИ, а тут распустили сопли.
еще раз повторю!! вы дали писульку свою не на приеме громадян, а значит она не должна реагироваться!!!!! то была пресс-конференция!!! думаю вопрос исчерпан!!!
я перепрошую - Ви юрист? Тоді мені шкода Ваших клієнтів.
Чи вам просто по-кайфу зараз нести очевидну нісенінтицю?
я ссылаясь на тот же закон утверждаю что ты неправильно подал свое заявление, так как оно не было подано на личном приему или почтой, и оно не было зорегестрировано согласно действующему законодательству, а значит не подлежит рассмотрению. чем я не прав????? Лучше действительно бегаить и печатать всякую хрень, и по ФОКам развлекаться, чем пойти и делом занятся... Житомирянин блин...
Той же закон про звернення громадян статтья 7 часть1 - Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому
порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду. НО так как вы нарушили часть 3 статьи 3 закона про звернення ваша писулька не будет расматриваться!!!!!!
ч. 3 статті 3 ЗУ "Про звернення громадян":
Заява (клопотання) - звернення громадян із проханням про
сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним
законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення
чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств,
установ, організацій незалежно від форм власності, народних
депутатів України, депутатів місцевих рад, посадових осіб, а також
висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності. Клопотання -
письмове звернення з проханням про визнання за особою відповідного
статусу, прав чи свобод тощо.
ЩО ПОРУШЕНО?
Натомість стаття 8 того ж Закону встановлює ВИЧЕРПНИЙ перелік звернень, які не розглядаються - анонімні або повторні.
Стаття 8. Звернення, які не підлягають розгляду та вирішенню
Письмове звернення без зазначення місця проживання, не
підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо
встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.
Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом
від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо
перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду
яких передбачено статтею 17 цього Закону, та звернення осіб,
визнаних судом недієздатними.
Рішення про припинення розгляду такого звернення приймає
керівник органу, про що повідомляється особі, яка подала
звернення.
Анонімні або повторні. Ніде не йдеться про фізичне місце (це кабінет мера, особистий прийом, прес-конференція тощо) чи про відсилання на постанови КМУ про правила ВНУТРІШНЬОГО діловодства.
Звернення може бути усним (викладеним громадянином і
записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим,
надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного
органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці
повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.
Звернення було передано громадянином відповідному органу.
Що конкретно на Вашу думку зі ст. 5 було порушено?
Цілком згоден з твердженням "Любой гражданин должен знать и исполнять законы, номративные акты. Читаем конституцию, закони и другое" чого і Вам бажаю.
В дискусії крапка.