Живой Журнал
Главная » Новости » Город » 2017 » Май » 5 » 17:00:22
 

Строительство базы водных видов спорта в Житомире: за полгода практически ничего не сделано

05 Мая 2017, 17:00:22 9462 19 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Строительство базы водных видов спорта в Житомире: за полгода практически ничего не сделано

В декабре 2016 года за спорткомплексом «Динамо» на Корбутовке начато строительство базы водных видов спорта, на которой планировалось проводить чемпионаты Украины по триатлону, гребле, драгонботу и международные регаты.

Стоимость выполнения работ по строительству станции составляет 4 млн 273 тыс. 502 грн. Подрядчик компания «Укрспецмонтаж Инвест» уже успела получить от городского совета аванс в размере 630 тыс. гривен.

В прочем, строительство за полгода практически не велось. На объекте успели установить забор, срезать деревья и начать «земляные работы».

По словам главы общественной организации «Антикорупційний рух Житомирщини» Владимира Гирука, фактично на строительстве выполнено работ на 24,9 тыс. грн, а подрядчику заплачено 630 тысяч. Об этом Гирук пишет в Блогах на «ЖЖ».
 

Розпочалася історія, яка має натяк на кримінал, з тендеру, що відбувся ще у жовтні 2016 році. Переможцем стало ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест», зареєстровано у Києві в 2009 році. На офіційному сайті підрядника зазначено, що ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» має ліцензію від державно архітектурно-будівельної інспекції України та здійснює повний спектр загальнобудівельних та спеціальних монтажних робіт: від комплексного проектування до здачі об’єкта  «під ключ».

Загальна вартість будівництва станції водних видів спорту становить 4 273 502,00 грн з ПДВ. Воно мало відбуватися у два етапи: спочатку спортивна база та бокс для зберігання байдарок, каноє та іншого приладдя. Окрім того, мали зробити понтон, доріжки для змагань, зовнішнє освітлення та мережу каналізації. Далі – двоповерхове приміщення для суддівської вишки та амфітеатр для глядачів.

Роботи розпочалися майже одразу після підписання договору, ще восени. У квітні 2017 року представники нашої громадської організації виїздили на об’єкт і були дуже здивовані, коли побачили, стадію виконання робіт. Ділянка посеред лісу, обнесена парканом, який пізніше був пофарбований. Про це не складно було здогадатися, бо пусті бляшанки з-під зеленої фарби валялися не лише на території об’єкту, але й поза ним. Будівельний вагончик у будній день закритий на замок, жодної людини, техніки або хоча б якогось підтвердження того, що роботи все ще ведуться не було. Найцікавіше, що на деревах підрядник повісив розтяжку з банером, на якому зображений проект станції водних видів спорту, де зазначено, що завершення робіт заплановано на ІІ квартал 2017 року, тобто за декілька місяців проект має бути зданий.

Після детального вивчення проектно-кошторисної документації, договорів та актів виконаних робіт, ми були, м’яко кажучи, шоковані. Зокрема, за актом приймання виконаних робіт №1 за грудень 2016 року будівельниками ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» було вирізано майже в 2,5 рази більше дерев, ніж їх було насправді. Тому і суму, «закриту» актом, можна розділити на два.

Далі більше. За актом №2 по розділу «земляні роботи» на території будівництва вже підготовані та зачищені стіни та дно траншеї для фундаменту. Насправді траншеї там є, але вони, по-перше, не глибокі, приблизно 80 см і для фундаменту не підходять, по-друге, їх ніхто не зачищав. Проте акт був закритий та гроші оплачені. Окрім того, за актом №3 на покрівлю та стіни з профнастилу було витрачено 383 828 гривень. Чи купувало його підприємство викликає сумнів, адже якщо матеріал є, то чому б не розпочати будівництво?

По результату огляду об’єкту з виїздом на об’єкт встановлено, що фактично виконано робіт на суму 24 904 грн 06 коп., а згідно довідки КБ-3 робіт виконано на суму 630 000 грн. Отже, на нашу думку, різниця між фактично виконаними і «запроцентованими» роботами складає 605 095 грн 94 коп. Тобто підприємство отримало кошти за роботу, яку не виконувало насправді.

Наша громадська організація планує звернутися до правоохоронних органів з вимогою провести перевірку факту розкрадання бюджетних коштів, а також факту бездіяльності УКБ. Крім того, ми звернемося до прокуратури з вимогою подати позов від імені громади міста до суду на ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест». Зважаючи на те, що юристи міської ради не можуть відстояти честь міста, через що Житомир несе не лише іміджеві, але й матеріальні втрати, прокуратура, можливо, справиться з цим завданням краще.


Как сообщалось ранее, городские власти недовольны темпами строительства базы водных видов спорта в Житомире и готовы расторгнуть договора с подрядной организацией ООО «Укрспецмонтаж Инвест».
Тэги: строительство, водные виды спорта, Житомир
Комментариев: 19
Timion
1 Artem (Timion)   • 17:13:20, 05 Мая 2017 [Материал]

а садик который там обещали, еще даже не не начинали строить, может забыли?
Depytat
8 Сергей Станиславович (Depytat)   • 18:55:15, 05 Мая 2017 [Материал]

да просто никто не контролирует, это мерия за всем должна следить
RaID
2 Сергій (RaID)   • 17:26:21, 05 Мая 2017 [Материал]

Ладно, подрядчик попался три два рас, ну так почему ему платят? Кто там осуществляет надзор над стройкой должен попрощатся с должностью, а если это третье лицо, то больше не должен получать такую работу. Что не стройка, то какие то замесы.
zaju1307
3 Fairy (zaju1307)   • 17:30:25, 05 Мая 2017 [Материал]

А по документах мабуть, база вже давно закінчена, змагання проводяться, медалі завойовуються і готується документи до суду про заборгованість держави перед підприємством-підрядником за недоплату))))
malanec
4 Антон (malanec)   • 18:02:50, 05 Мая 2017 [Материал]

Хочется спросить у наших дорогих,во всех отношениях чиновников-вы хоть что-то закончить можете,то что начали?!Или принцип хапануть сегодня,а завтра виноваты попередники,с них и спрашивайте?!Вы кричите на всех углах про вату ,сепаратизм?!Так вы хуже их в сто раз,вы убили в людях после Майдана веру,что что то изменится к лучшему,Вас хватило только на переименование улиц,снятие табличек ,пения гимна где надо и не надо и тд.Стыдоба....
bda
6 ДДД (bda)   • 18:16:07, 05 Мая 2017 [Материал]

на 4. "...вы хоть что-то закончить можете,то что начали?!" Это бесконечная история............ ))))
ZVEZDA
5 Житомирянин (ZVEZDA)   • 18:15:02, 05 Мая 2017 [Материал]

Сережин пилотаж.
vovik-zt
7 ВовикЬ (vovik-zt)   • 18:37:04, 05 Мая 2017 [Материал]

Пройдет еще немного времени и вместо спортбазы могут появится частные коттеджи...
bda
9 ДДД (bda)   • 20:10:09, 05 Мая 2017 [Материал]

Короче, из блога про ЭТО, информация перешла в разряд новостей "ЖЖ". УРА! Но, толку "0". А, НАБУ (любимое, наше, антикоррупционное), об этом знает?
kozyberda79
10 Наталия (kozyberda79)   • 20:19:39, 05 Мая 2017 [Материал]

У нас только научились памятники скидывать и плитку сикось-накось ложить, куда им до такого строительства. А деньги на водную базу водой смыло.
Cobalt
11 Cobalt (Cobalt)   • 21:10:28, 05 Мая 2017 [Материал]

Такое впечатление, что в Житомире строить не кому. Всё кругом приезжие-заезжие "зодчие" с левыми руками из жопы или вообще ничего не делающие.
Ах да, забыл: откаты, откаты...
MAS-ter
12 Mast (MAS-ter)   • 21:47:07, 05 Мая 2017 [Материал]

Что значит ничего не сделано? Сделан очередной плевок в сторону общества. А вы обтирайтесь.
1-10 11-17
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: