Суд признал незаконным решение исполкома Житомирского городского совета относительно временных ограничений на бесплатный проезд пенсионеров в маршрутках.
Соответствующее постановление принял Королёвский районный суд 29 марта, передает
Вголос.Zt.
По словам пенсионеров, бесплатный проезд с 10 до 16 часов существенно ограничивает их права. Ведь утренняя поездка к врачу или в других делах за пределами этого времени стоит им денег.
Между тем, представители управления транспорта и связи Житомирского городского совета ссылаются на Закон Украины «О местном самоуправлении» и настаивают, что именно исполком и управления должны координировать вопросы общественного транспорта в городе.
В судебном заседании чиновники горсовета продемонстрировали письма перевозчиков с просьбой ограничить проезд льготников. Предприниматели убеждены, что из-за них ограничиваются права «платных» пассажиров.
Несмотря на аргументы управления транспорта, Королёвский районный суд признал действия исполкома об ограничении во времени на бесплатный проезд пенсионеров в маршрутках незаконным и отменил пункты решения исполкома по этому вопросу. Если ни одна из сторон не подаст апелляцию, то через месяц решение вступит в силу и пенсионеры Житомира могут ездить в маршрутках города бесплатно без временных ограничений.
Напомним, с декабря 2017 года стоимость проезда в городских маршрутках
составляет 5 гривен. Без ограничений в маршрутках ездят
8 категорий льготников, а пенсионеры и другие категории льготников бесплатно в маршрутках возят с 10:00 до 16:00.
Бо якщо все залишити як є, ми дочекаємось того, що все працездатне населення тупо виїде з країни, і тоді не буде ні пільг, ні пенсій, нічого.
http://hvylya.net/analytics/economics/monetizatsiya-lgot-pochemu-pravilnyie-shagi-vlasti-mogut-vyizvat-protestyi.html
Діаграма про кількість пільговиків в країні і кількість робітників, які їх утримують
https://goo.gl/wYqmPF
1. защищаете перевод жилого фонда в руки владельцев. Очень хитрый шаг государства, отдать убитый жилой фонд целой страны в руки пенсионеров, мол че хотите то и делайте. а то что платили 25 лет за благоустройство территории - пофиг. кому эти деньги ушли. туда ведь много всего заложено - содержание дома, лифтов, площадок...
2. монетизация. 100 грн это монетизация? уже тысячу раз обжевали, это не решение проблемы, это как осбб - тотальный обман ради того что бы разгрузить бюджет и все повесить на людей.
3. не первый раз угораю как вы про выбор поставщиков коммунальных услуг в осбб заливаете. не смешно? ну правда, не стыдно? выбор между ахметовским облэнерго и ахметовским облэнерго. между водоканалом и водоканалом. Вау, можно выбрать кто мусор будет вывозить.
Порошенко, перелогинься.
Я не чиновник
1. "защищаете перевод жилого фонда в руки владельцев. Очень хитрый шаг государства, отдать убитый жилой фонд целой страны в руки пенсионеров,...."
Так, пані, уявіть собі, з моменту як Ви підписали приватизаціний акт на квартиру, Ви стали власницею не тільки квартири, а і співвласницею всього будинку. А власність зобов'язує (Конституція України).
"отдать убитый жилой фонд целой страны в руки пенсионеров"
Вибачте, він був убитий в тей момент коли народ підписував акт приватизації на квартиру?
Якщо так, тоді навіщо приватизовували квартиру? Не треба було підписувати акт приватизації і далі жити в державній квартирі і платити орендну плату за неї, як і раніше.
А якщо він став убитим з того часу як Ви приватизували квартиру, то до кого у Вас претензії?
"платили 25 лет за благоустройство территории - пофиг. кому эти деньги ушли. туда ведь много всего заложено - содержание дома, лифтов, площадок... "
Пані, з 1998 року в платіжці немає графи КАПРЕМОНТ ("накопичення на капремонт майбутніх періодів" чи якось по-іншому).
Так що вимагати від ЖЕКа капремонту Ви не можете, Ви йому за капремонт не платите, щоб з нього його вимагати.
А те що у Вас в платіжці "ремонт конструктивних елементів" - це поточний ремонт: прибирання, замінити пару метрів труби, пофарбувати стіни тощо.
Якщо Вам ЖЕК надавав неякісно навіть ці послуги, тоді питання: нафіга і на яких підстатвах Ви роками платили йому гроші?
(Для справки: перше ОСББ в Житомирі створено десь в 1997)
І взагалі, у Вас зараз є 3 варіанти, як управляти своїм багатоквартирним будинком, обирайте
https://www.facebook.com/igor.skoropad/posts/1021956711204936?__mref=message_bubble
неправда........
этот лохотрон прописали в "законе". В свидетельстве нет ни слова про "спильну и сумисну власнисть". Завтра какой-то ляшко пообещает его отменить и фсё вернёцца на круги своя....
Якщо вже розібратись дуже досціпно, то багатоквартирні будиник у у нас в країні ніде не обліковуються як цілісні майнові комплекси.
А по-друге нагадаю, що "Усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Спільним майном багатоквартирного будинку є приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку...."
Стаття 382 Цивільного кодексу України та 2 рішення Конституційного суду.
Ось те саме візуально
http://vlasnyk.org.ua/wp-content/uploads/2016/02/poster-a2-house-ukr-vlasnyk-me.jpg
Лохотрон с совладением впарили в 2015 году. Основание - "закон" 417-VIII. Достаточно отменить этот "закон", и вся спиввласнисть закончицца.
Я перепрошую, це статтю 382 Цивільного кодексу прийняли в 2015-му році?
Чи рішення Конституційного суду від 9 листопада 2011 року?
"1. В аспекті конституційного звернення положення пункту 2
статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового
фонду" від 19 червня 1992 року N 2482-XII ( 2482-12 ) зі змінами
необхідно розуміти так, що власники квартир дво- або
багатоквартирних житлових будинків та житлових приміщень у
гуртожитку, незалежно від підстав набуття права власності на такі
квартири, житлові приміщення, є співвласниками допоміжних
приміщень у будинку чи гуртожитку, технічного обладнання,
елементів зовнішнього благоустрою.
2. Рішення Конституційного Суду України є обов'язковим до
виконання на території України, остаточним і не може бути
оскаржене. "
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v014p710-11
А у нас в країні багатоквартирні будинки десь обліковуються як цілісні майнові комплекси?
Що? Кому їх мали перевести на баланс? Що це за така за юридична чи фізична особа "співвласники"?
По-друге, якщо Ви вважаєте, що десь є якийсь міфічний "балансоутримувач" Вашого багатоквартирного будинку, і він Вам щось винен: чи капремонт чи ще щось, то ідіть і витребуйте з нього.
Але думаю він в суді за пару хвилин докаже, що він не є належним балансоутримувачем Вашого багатоквартирного будинку. Так що з нього "взятки гладки".
P.S. Ось Вам рішення КАГС про незаконність "балансоутримання" ЖЕКами, яке рішенням ВГСУ (суд касаційної інстанції) було залишено в силі.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/27376372
Отличное решение. ОСББ наймёт специалиста и нарисуют акт обследования. Дальше КП ака ЖЭК устранит недостатки и передаст комплекс на баланс. С подписанием акта приёма-передачи. Видим разницу между "списать" и "передать"? И, кстати, где там про нэзаконнисть балансоутрымання?
Згоден, навіть якщо в будинку є ОСББ, то ОСББ не зобов’зане брати будинок на баланс, тому будинки зараз не передаються з балансу на баланс, а просто списуються. (Постанова 301)
Зацитую вищенаведене рішення суду: «Враховуючи викладене, ані держава, ані територіальна громада, ані ЖЕКи не можуть бути «балансоутримувачами», якщо вони не є одноосібними власниками та/або не мають договору з іншими співвласниками та/або колективного рішення всіх співвласників багатоквартирного будинку щодо укладення договору про утримання будинку «на балансі».»
http://reyestr.court.gov.ua/Review/27376372
А коли це співвласники будинку приймали колективне рішення щодо балансоутримання будинку ЖЕКом?
Так отож, не приймали.
А те що наш народ називає «балансоутримання», це в основному помилкове відображення чужих основних засобів в даних бухобліку.
Балансоутримання – це така комунальна послуга (Закон про ЖКП )
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1875-15/paran124#n124
А почему оно долно быть коллективным? В моём договоре с ЖЕКом такой пункт был.
Ну якщо так, то стягуйте з нього, що вважаєте його зобов'язанням виконати.
Якщо щось є в договорі, а ЖЕК не хоче робити, то можна через Держпродспоживслужбу спробувати його опритомнити.
Ось момент в відео, де цитують закон і відразу після цього представник цієї служби розповідає, як краще взаємодіяти з його службою: як мінімум має бути договір і т.д
https://youtu.be/Qp7IxvVqFm8?t=350
Тому що Ви не є одноосібним власником багатоквартирного будинку.
І це було правильно.
https://youtu.be/txidBf94pXg?t=450
---Поэтому он собственник только своей квартиры.---
Прочитайте Статтю 382 частину 2 Цивільного кодексу України та рішення Конституційного суду від 9 листопада 2011 року, і не несіть нонсенс
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/v014p710-11
2. я не говорю про капремонт. я говорю что поточный ремонт. прибирання - это отдельная графа. зачем вы мешаете все в одну кучу? повторюсь, в чем ваша мотивация врать? вам платят или что?
3. судя по ответам, вы явно заинтересованное лицо в протекторате этого деребана, спасибо, прояснили. Любого нормального человека смутил бы вопрос - а куда ушли деньги которые 52 млн человек платило годами, а просто просто БАЦ! и все, теперь сами разбирайтесь. а вас не смущает. Ни раз не порохобот, вот ни разу)
Стоп, стоп, стоп. З моменту приватизації це Ваша квартирка і Ваш будинок, так що це устаріває Ваша власність, і Ви маєте її ремонтувати.
А тепер на рахунок ЖЕКів: Ви з моменту приватизації десятиліттями платили якомусь ЖЕКу, який ніфіга не робив?
Питання: нафіга Ви йому платили?
По-друге, якщо Ви вважаєте, що ЖЕК Вас обдурив ну то йдіть вибийте з нього компенсацію чи гроші. Ви ж йому гроші платили.
прямой вопрос, хватит увиливать, как с выбором поставщика.
Тобто Ви маєте на увазі поточні ремонти (графа в платіжці "ремонт конструктивних елементів"). А це Ви пані не у мене питайте, а у ЖЕКа, якому Ви ці гроші платили.
---как всем осбб насадили---
Ага, ну прямо бігали за Вами і насадажали.
Ще раз повторюю: зараз є 3 варіанти управління багатоквартирним будинком, ОСББ - це лише один з них. Так що обирайте
https://www.facebook.com/igor.skoropad/posts/1021956711204936?__mref=message_bubble
---как с выбором поставщика.---
Я Вам відповів в коментарі #16
Якщо ж Ви маєте на увазі "капремонт майбутніх періодів".
То Ви за нього не сплачуєте з 1998 року, а куди ділись гроші які Ви платили до цього року, питайте у тих кому Ви платили.
2. "осбб - тотальный обман ради того что бы разгрузить бюджет и все повесить на людей. "
А Ви думаєте, що якщо Вас буде обслуговувати якийсь комунальний ЖЕК, то хтось це зробить замість власників приміщень в цьому будинку?
Ага, два рази.
"3. не первый раз угораю как вы про выбор поставщиков коммунальных услуг в осбб заливаете. не смешно? ну правда, не стыдно? выбор между ахметовским облэнерго и ахметовским облэнерго."
Ви такій нонсенс написали.
"Порошенко, перелогинься."
Маю "веселішу" пропозицію: сидіть і чекайте поки Ваш багатоквартирний будинок капітально відремонтує ЖЕК, місто, держава, чарівник в блакитному гвинтокрилі (потрібне підкреслити).
По-друге, де Ви бачили вибір постачальника електроенергії у нас в країні?
Це в Австрії таке є, так що не пишіть нонсенс.
https://www.facebook.com/viknaSTB/videos/vb.255980704438625/1349782521725099/?type=2&theater
пусть бы так и сделали.
Ох и длинной же будет очередь поднести спичку!...