Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Пятница, 20 Мая 2022    15:01:37
Главная » Новости » Политика » 2019 » Июль » 19 » 09:35:16

Борис Ткаченко: про обіцянки кандидатів в депутати   PR  

19 Июля 2019, 09:35:16 2061 3 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Борис Ткаченко: про обіцянки кандидатів в депутати

В неділю, 21 липня, Житомир в останнє обиратиме власного представника в український Парламент.  Деякі кандидати впевнено і сміливо присвоюють собі чужі досягнення, а інших, більш відповідальних, звинувачують у бездіяльності. Кого з кандидатів обере Житомир — тих, хто багато говорить, чи тих, хто впевнено і чесно йде вперед, не роблячи піар з кожного кроку?

Із запитанням щодо обіцянок ми звернулися до одного з кандидатів у депутати від Житомира (округ №62) - Бориса Ткаченка. - Борисе, чому Ви обіцяєте так мало? Де у Вашій програмі «закінчення війни за два тижні», підвищені пенсії і зарплати, та всебічне покращення? Люди втомилися від обіцянок і неправдивих досягнень — їх цікавлять реальні справи, а не пусті слова. Знайомі кажуть: «ну пообіцяй! Пообіцяй їм що-небудь!». Не хочу вводити людей в оману, розповідаючи про те, що не входить до компетенції народного депутата.  Можу пообіцяти лише те, що беспосередньо входить до компетенціїї та повноважень народних депутатів України.

Обов'язки Депутата Верховної Ради згідно Закону України «Про статус народного депутата України»:
  • дбати про благо України, добробут українського народу, захищати інтереси виборців та Держави;
  • дотримуватись вимог Конституції України;
  • дотримуватись присяги народного депутата України;
  • бути присутнім та особисто брати участь в засіданнях Верховної Ради, брати участь у голосуванні;
  • постійно підтримувати зв'язки з виборцями, інформувати виборців про свою депутатську діяльність;
  • проводити особистий прийом громадян і здійснювати беспосередній контроль за розглядом у органах державної влади пропозицій, заяв і скарг громадян, що надійдуть на моє ім'я.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА — НЕ ПРОГРАМА ОБІЦЯНОК, а ПРОГРАМА МАЙБУТНІХ ДІЙ!

- Як саме Ви бачите свою роль депутата Верховної Ради — що будете робити в першу чергу?
Насправді передвиборча програма — не програма обіцянок, а програма майбутніх дій. Курс, напрямок того, що я буду робити в першу чергу. Ті пункти, що є в моїй програмі — це те, на що я вже маю повне економічне обгрунтування і розрахунки, і знаю, як втілити заплановане в реальне життя.

- Саме зараз, за Вашої депутатської каденції ми бачимо досить динамічний розвиток Оліївської об'єднаної територіальної громади. Також в минулих інтерв'ю були згадки про збудовані за Вашої участі понад 100 об'єктів соціальної сфери в Житомирі. Українська Православна церква Святого Георгія, спортивно - оздоровчий комплекс «Золоте Руно», реконструкція вулиці Небесної Сотні ... Чи можна всі ці пункти назвати Вашими досягненнями?

Дійсно, в якості депутата Оліївської об'єднаної територіальної громади, роблю все можливе для її розвитку та процвітання. Та я не можу назвати все це своїм, особистим досягенням — все це наша командна робота.  Щодо будівництва, так — я містобудівник за першою освітою, і дійсно, безкоштовно, на громадських засадах створював проекти вищеназваних об'єктів та здійснівав технічний нагляд за їх будівництвом. 

Реконструкція вулиці Небесної Сотні /Московська раніше, авт./ — так, будучи директором ТОВ «Комфорт», ми вкладали власні кошти в реконструкцію, і я був одним з її ідейних вдохновителів. Житомир — моє рідне місто, і я хочу зробити його зручним, комфортним та дійсно європейським. Ми дійсно маємо зараз шанс змінити країну — але тільки разом з Вами, і з Вашою підтримкою.


P.S. Ось так, шановні друзі! З одного боку є люди, які дійсно щось роблять для міста — та не афішують свою діяльність, з іншого — кандидати, які заробляючи на бюджетних коштах, приписують собі те, що зроблено за гроші звичайних українців – платників податків.

Пресслужба кандидата у народні депутати України - Бориса Ткаченка


Тэги: выборы 2019, Ткаченко, агитация

Комментариев: 3
yahimsol
1 Вадим Вадимович (yahimsol)   • 11:43:02, 19 Июля 2019 [Материал]

Це якась печалька
DOBA
2 Alexzander (DOBA)   • 13:26:23, 19 Июля 2019 [Материал]

из программы Бориса:
>ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА — НЕ ПРОГРАМА ОБІЦЯНОК, а ПРОГРАМА МАЙБУТНІХ ДІЙ!
>Кожній новонародженій дитині держава має зараховувати на її особистий рахунок 10 000,00 доларів.

пока как то с реальностью не сходится
melan
3 melan (melan)   • 14:46:06, 19 Июля 2019 [Материал]

.......Житомир в останнє обиратиме власного представника в український Парламент.......

А почему в останнє ????? А дальше что конец света)). Ох и пресс служба. Да и фото сессия на всех фото смотрит мечтательно в даль наверно представляя себя уже в депутатском кресле.
Полезное объявление:

Новости по теме: