Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Вторник, 24 Мая 2022    00:12:44
Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Ткачук » Дмитро Ткачук

Захистимо свій простір свободи!

Автор Дмитро Ткачук

Дмитро Ткачук

все статьи автора

Шановні друзі, колеги,громадські активісти та представники ЗМІ, "політичні” та "аполітичні”! Єдиний в Україні незалежний телевізійний канал -ТВІ потребує допомоги.

Нинішня влада, яка намагається згорнути всі демократичні цінності, послідовно руйнує свободу слова! Курс на закриття ТВІ поступово реалізовується.

За місяць більше 1,5 млн глядачів втратили можливість дивитись ТВі.

Це не просто канал, який хтось дивиться, а можливо, хтось і ніколи не чув про його існування. Це наразі єдиний обєктивний канал, що сміливо говорить про ті сумні речі, які відбуваються сьогодні в нашій країні, без цензури та страху зашкодити чиїмось владним бізнес-інтересам.

Саме тому громадськість повинна відстояти для себе єдине телевізійне джерело отримання чесної інформації. Зомбація через новини, що транслюються під чітким контролем власників решти каналів - це шлях внікуди! Коли влада тримає під контролем джерела інформації, суспільство приречене на рабство.

В свій час влада фашистської Німеччини визнала телебачення найбільш потужним інструментом маніпулювання свідомістю населення країни. І саме завдяки телебаченню третього рейху були реалізовані фанатичні ідеї Гітлера.

Влада Януковича поступово працює по тому ж плану. ТВІ - останній рубіж свободи.

Я закликаю всіх представників ЗМІ підтримати колег з ТВІ та дати надію розвитку своїм виданням та шанс на існування незалежної журналістики в цілому.

Я закликаю громадян, що окрім реклами та серіалів розцінюють телебачення ще й як джерело інформації, які прагнуть, щоб така інформація була достовірно та не упередженою, заявити про своє бажання.

Я закликаю громадських активістів відстояти четверту колону громадянського суспільства, адже за падінням незалежних ЗМІ на фоні заборони мирних зібрань до руйнації всього середовища громадсько-активної громади лишається лише один крок.

08 вересня 2012 року о 12:00 на центральних площах міст по всій Україні організовуються акції підтримки ТВІ. Детальніші та оперативні новини про акцію в Житомирі за посиланнями на спільноти в соціальних мережах.

Приходьте на акцію на підтримку ТВІ! Захистіть свій простір свободи! 

Автор: Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук | 04 Сентября 2012 | Просмотров: 2407 | Житомир, акція, ТВі
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо