ЖЖ інфо » Статті » Авторская колонка » Станіслав Шумлянський |
Станіслав Шумлянськийвсе статьи автора |
У зв'язку з вимушеним вихідним (спонсор - Білайн) учора вибрався погуляти туди, куди давно збирався - на Лесі Українки й навколишні вулиці.
На Лесі Українки спізнився: практично усюди металочерепиця й новомодна цегла. Будинки чи нові, чи добряче відремонтовані старі - не розібрати та й, в принципі, без різниці.
Серед поодиноких ветеранів - ось цей, правда теж не уникнув косметичної операції.
Про отакі от недоперероблені будинки - "со слєдамі билой красоти на ліце і тєлє" (хоча в цьому я збоченець - красою прийнято вважати не старі стіни, а силікатну цеглу й гарненьку ядучого кольору металочерепицю) якось ще буде.
Побродив по 1-му з Чеховських провулків та однойменній вулиці. Бачив кілька дуже колоритних типажів, але з ними в мене виходить гірше, ніж з будинками.
У провулку Метеорологічному натрапив на отаку ось хату:
Такі картини - природного розкладу й єднання з природою мене завжди вражають.
До речі, продовження бачив на Руському цвинтарі (теж вперше туди потрапив, але нічого нє запечатлєл - з певного часу вирішив могили не фотографувати) - на пам'ятниках у вигляді стовбурів такий самий лишайник, як і на справжніх деревах - камінь від дерева не відрізнити.
Що цікаво: у провулку Метеорологічному - справді живуть метеорологи! Там міська станція якихось (гідрологічних?) спостережень.
Не знаю, хто був першим - метеорологів заселили на Метеорологічний провулок, чи провулок так назвали, але це, скільки не пригадував, перший випадок, коли сенс відповідає назві. От хтось може бачив якесь аномальне скупчення ентузіастів на однойменній вулиці у Києві?
А ще ось застав історичне - особливо як для аборигенів - явище: асфальтування вулиці Ново-Північної (здається, вона так називається).
Автор: Стас Шумлянський, редактор рубрики "Станіслав Шумлянський" на ЖЖ.info