Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Леонід Тартасюк
 

КРАЩЕ СТАТИ ТУРКОМ, НІЖ БУТИ ПРИДУРКОМ

Автор: Леонід Тартасюк, 03 Октября 2011, 09:44:44
Автор Леонід Тартасюк

Леонід Тартасюк

все статьи автора

Шановні читачі! 29 вересня 5-й телеканал повідомив про намір турецького уряду розірвати контракт на постачання природного газу російським «Газпромом», якщо той не зменшить ціну на нього.

Кілька місяців тому через високу ціну відмовився від намірів купувати російський газ Китай. Багато років тому в кілька разів зменшила споживання російського газу Польща. Норвегія, яка видобуває і експортує газ в переважній більшості обігріває житло електроенергією.

І тільки Україна, яка має надлишок електроенергії 60 млрд. кВт. год. щороку, які можуть зменшити споживання газу на 10-15 млрд. куб. м і досі не спромоглася замінити імпортний газ на власну електроенергію. Про вигоди такої заміни я писав неодноразово, в т.ч. в своїй статті «Кілька слів вартістю 4,5 мільярди доларів (ще раз про «газовий зашморг»)».

Заміна ця безумовно надала б можливість вирішити переважну більшість актуальних соціально-економічних проблем держави, значно покращити зовнішньоторговельний баланс, вивільнені кошти могли б були спрямовані на розвиток виробництва і створення робочих місць.

Однак, поки що маємо те, що маємо, бо чинна влада навіть впритул не бачить такого варіанту. Завдяки ЗМІ, які не надають достовірної інформації, а також енергопостачальникам, які не турбуються про власну вигоду, можливо через те, що переважна більшість не хоче вкладати кошти в модернізацію електромереж для забезпечення виконання ліцензійних умов, страждає не тільки населення, але й ставиться під загрозу існування суверенної України.

Поки що, як верхам, так і низам байдуже, не зважаючи на те, що переважна більшість українців стогне від розміру вартості опалення, а платежі за російський газ є щомісячними проблемами для уряду.

Зважаючи на дії уряду, спрямовані на вирішення цього питання, з урахуванням свої позиції, викладеної в статті «Як навчити російську владу поважати Україну», вважаю за доцільне свідомій частині українців взяти за  взірець нещодавні дії афганців та чорнобильців, що може спонукати чинну владу взяти приклад з китайців або турків. Ми ж самі після такого вчинку без сумніву перетворимося з мовчазних придурків в «Єдине джерело влади…» тобто народ. Допомогу в цьому нам повинні надати патріотичні ЗМІ.

А поки що тільки за офіційними даними 6,6 млн. наших співвітчизників ладні стати навіть турками, адже вдома вижити не мають змоги.

Леонід Тартасюк, інженер та винахідник

Автор: Леонід Тартасюк
Леонід Тартасюк | 03 Октября 2011 | Просмотров: 3364 | Китай, газ, Газпром, народ, Туреччина
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 3
Erik
1 Константин (Erik)   • 17:01:47, 05 Октября 2011 [Материал]

Толково!
baba
2 Василий (baba)   • 10:38:41, 06 Октября 2011 [Материал]

Чому бідні? Бо дурні. А чому дурні? Бо бідні....
Нескучный
3 Игорь (Нескучный)   • 07:56:06, 11 Октября 2011 [Материал]

Хорошо.

Читайте также на эту тему: