Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Леонід Тартасюк
 

ГЛУХІ ТА СЛІПІ КОРОЛІ

Автор: Леонід Тартасюк, 22 Декабря 2011, 10:46:16
Автор Леонід Тартасюк

Леонід Тартасюк

все статьи автора

Сьогодні до вашої уваги моя нова стаття з циклу «Психологія абсурду». В ній про моє ставлення публічних політиків, до тих, кого нині чинна Конституція України вважає «Єдиним джерелом влади…».

На моє переконання, публічні політики, як від чинної влади, так і від чинної опозиції, по відношенню до «джерела влади», є глухими і сліпими королями, бо ні перші, ні другі не чують голосу і не бачать дійсного життя народу. Різниця між ними лише в тому, що владні жирують біля державного «корита», а опозиційні – мріють потрапити до влади, щоб зайняти місце своїх опонентів. При цьому ні владні, ні опозиційні не шукають шляхів для покращання життя «єдиного джерела влади».

Владні не шукають, бо вважають, що досягли всього, чого їм хотілося, опозиційні – бо їх цікавить не покращання життя народу, а як потрапити на місце своїх суперників. Саме цим я можу пояснити вкрай низьку підтримку народом розпорошеної опозиції. Той народ, 79% якого за даними ООН живе в нашій країні в злиднях, безперечно таку опозицію підтримувати не буде. Не буде, бо вже значна частина тих, кого політики від влади та опозиції нарекли «лохторатом», перестала бути ним по суті і перейшла від прослуховування гарних гасел на кшалт «Почую кожного» та «Покращання життя вже сьогодні» до аналізу їх дій. Для підтвердження викладеного вище надалі приведу кілька прикладів з власного життя.

3 листопада я, член правління громадської організації «Товариство інвалідів праці «Павлоградвугілля», за дорученням своїх товаришів на запрошення довіреної особи народного депутата Наталії Королевської, прийняв участь в акції протесту біля Верховної Ради. До початку акції вона привітно зустріла мене і доручила підтримувати зі мною зв'язок кільком своїм помічникам. Під час акції я з трибуни зачитав звернення своїх товаришів до депутатів Верховної Ради і передав його особисто пані Королевській.

Надалі зі мною майже постійно підтримувала зв'язок тільки одна людина з тих, кому це було доручено. Однак цей зв'язок зовсім припинився після того, коли саме ця її довірена людина передала пані Наталії мої статті про шляхи здобуття Україною енергетичної незалежності в т.ч. «Кілька слів вартістю 4,5 млрд. дол.», «Технічний абсурд з кримінальними ознаками» та ще декілька з 30 опублікованих за 9 місяців на LELEKA NEWS на сторінці «Газова тема».

В них йшлося про різні аспекти переведення обігріву приміщень в Україні з імпортного дорогого газу на дешеву вітчизняну електроенергію, яка в Україні є в достатній кількості. Через цю саму людину я пропонував Наталії Королевській оприлюднити на одному з ток-шоу викладені в статтях аргументи. Такий шанс у пані Королевської був 19 грудня, під час «Свободи слова» на ICTV, і я був дуже здивований, що цього не відбулося. Не відбулося навіть тоді, коли ведучий програми Андрій Куліков задав їй підходяще запитання. Зручний момент для оприлюднення пропозиції, яка могла б швидко дати позитивний результат, не тільки для держави, але й населення, було втрачено. Замість оприлюднення цікавої пропозиції, яку підтримало б не тільки населення, але навіть більшість вітчизняних олігархів, телеглядачі почули про те, що в Україні газу власного видобутку вистачає для потреб населення. Що завадило публічному політику подбати про конкурентоздатність великих підприємств, навіть коли вони належать оточенню його політичних супротивників? На моє переконання, викладені в моїх статтях пропозиції, при їх впровадженні ,безумовно, були б корисні не тільки олігархам, але й державі і, як наслідок, населенню.

Ще один факт. Я не є прихильником Юлії Тимошенко, але дізнавшись з засобів масової інформації про те, що в Юлії Тимошенко хворий хребет, я 1 грудня, оприлюднив в Інтернеті та направив до Міністерства Охорони Здоров’я та колективу Житомирського обласного лікувального центру вертебрології та реабілітації звернення з пропозицією надати їй медичну допомогу. Згаданий центр має вищу атестаційну категорію. Я особисто неодноразово успішно проходив лікування останніх 15 років. Зважаючи на те, що й понині Юлія Тимошенко такої допомоги потребує звертаюсь до всіх телеканалів та радіостанцій з пропозицією розповсюдити моє звернення від 1 грудня 2011 р., бо її однопартійці на нього уваги не звернули і дотепер.

Підводячи підсумок вважаю за необхідне констатувати наступне:
  • - публічні люди від опозиції давно недоступні широким верствам населення, через що не мають з ними зв’язку, не виражають їх інтересів, а тому я вважаю їх глухими та сліпими королями і це сильно зменшує шанси опозиції на перемогу в боротьбі з чинною владою;
  • - публічні опозиціонери не мають і не пропонують до впровадження, наданих їй самим населенням, ефективних ідей для покращання його життя і тому, опозиція не матиме підтримки з боку передової частини населення, що, на моє переконання, суттєво зменшує шанси на перемогу;
  • - перемогу над чинною злочинною владою можуть отримати незаплямовані своїми діями люди з високими інтелектом та патріотизмом, які не мають власного бізнесу і живуть на межі бідності, бо саме ця межа дає їм розуміння що і як треба робити, і є ще сили для дій, що забезпечать перемогу;
  • - гасло «Багаті допоможуть бідним» є оманою і для покращання життя більшості українців, яких ще й понині переважна більшість політичної еліти вважає «лохторатом», вкрай необхідно про нього не тільки забути але й не згадувати, принаймні в найближчі 20...30 років.

Леонід Тартасюк, інженер та винахідник
Автор: Леонід Тартасюк http://lelekanews.blogspot.com/
Леонід Тартасюк | 22 Декабря 2011 | Просмотров: 3187 | газ, електроенергія, Королевська, Тимошенко
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: