Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Украина
 

Житомирщина святкує День Конституції

Автор: Олег Вулан, 29 Июня 2010, 00:50:12
Житомирщина святкує День Конституції та річницю проголошення Акту відновлення Української Держави
28 червня 2010 року у м. Новоград-Волинському відбулося святкове Віче, приурочене до прийняття Конституції України (1996 р.) та проголошення Акт відновлення Української Держави (1941 р.). Організатором свята виступила Житомирська обласна станиця Всеукраїнського Братства Воїнів ОУН-УПА.

"Конституція має захищати права громадян та інтереси держави. Ідеологічна база для цього закладена багатовіковою боротьбою за незалежність і волю. Ось на кого мають рівнятися наші сучасні політики, а не думати про власні гаманці. Ми не маємо дивитись скрізь пальці на те, що теперішня влада робить з Конституцією. Головний закон призначений для захисту прав і свобод простих українців,а не для задовільнення амбіцій та допомоги набиття карманів олігархів" - зазначив у своєму виступі Голова Житомирської обласної станиці Всеукраїнського Братства Воїнів ОУН-УПА Михайло Кот.

Після Віче участники відправились у село Симони, де установили та освятили мемореальний гранітний надгробок, на могилі воїнів УПА, які загинули у нерівному бою з фашистськими окупантами..

"Ось приклад незламного духу, волі та прагнення незалежної України. А чи хтось з сучасних політиків готовий боротися на смерть за кращу долю України, за покращення рівня життя для народу? - Ні! Вся діяльність влади зосереджується на збільшення своїх банківських рахунків через зданя національних інтересів ворожим державам. Ці герої померли в боротьбі з окупантами і ми маємо продовжити їх справу, борючись з нинішніми окупантами!" -зазначив у своїй промові на могилі Михайло Кот.
Автор: Олег Вулан
Украина | 29 Июня 2010 | Просмотров: 4401 | украина, праздники
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: