Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 01.03.2021    09:32:03
Главная » Новости » Житомир » Город » 2008 » Июль » 29 » 16:48:54

Коммунальным предприятиям Житомира подняли цены на электроэнергию

29.07.2008, 16:48:54 3862 0

Коммунальным предприятиям Житомира подняли цены на электроэнергию Заступник голови міськради Едуард Кругляк оголосив для керівників комунальних установ Житомира нові розцінки на електроенергію, що починають діяти з 1 серпня 2008р..

Як повідомила «Журналу Житомира» радіостанція "Житомирська хвиля", підвищення тарифів стосується підприємств-споживачів енергії 1 і 2 класу. І хоча тариф збільшений у порівнянні з липнем на 5 відсотків, комунальні заклади швидко відчують це на своєму фінансовому стані. Лише для міського водоканалу у серпні непередбачені (додаткові) витрати сягнуть сімдесяти тисяч гривень.

"Я не знаю, як комунальні підприємства впораються зі стовідсотковою оплатою за електроенергію, навіть застосувавши комплекс енергозберігаючих заходів. Такими кроками нас свідомо роблять планово збитковими підприємствами", - зазначає Едуард Кругляк.

Водночас він дав розпорядження плановим службам комунальних підприємств переглянути економічне обґрунтування діючих комунальних тарифів, пов'язаних із використанням електроенергії.

Тэги: электроэнергия

Новости партнеров

Комментариев: 0
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus