Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 25 Января 2022    00:19:30
Главная » Новости » Житомир » Происшествия » 2016 » Январь » 5 » 10:07:56

Поліцейські зупинили вантажівку з продукцією Житомирської кондитерської фабрики на півмільйона гривень та вилучили документи     Реклама  

05 Января 2016, 10:07:56 3538 6 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Поліцейські зупинили вантажівку з продукцією Житомирської кондитерської фабрики на півмільйона гривень та вилучили документи

4 січня близько 21 години вантажівку з цукерками Житомирської кондитерської фабрики на автозаправці на вулиці Ватутіна зупинили поліцейські. За словами генерального директора ТДВ «ЖЛ» у водія вилучили документи, а причину зупинки не пояснили, через деякий час приїхали і працівники Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю.

«Годину тому автомобіль, завантажений кондитерською продукцією виробництва Житомирської кондитерської фабрики було зупинено представниками ДПС, документи на автомобіль, водійські права у водія забрали нібито для перевірки, вилучили також документи на вантаж. Через деякий час з’явилися приватні автомобілі з представниками ДСБЕЗ- це старший уповноважений начальник відділу, особи, які не хотіли представлятися, забрали товаросупровідні документи і утримують машину, посилаючись на те, що проводяться якісь слідчі дії. Насправді, це явне свавілля, це замовні дії, це продовження атаки на фабрику. Водійське посвідчення і документи на автомобіль водію повернули, товаросупровідні документи, з невідомих нам причин, утримують. Їх скопіювали, тим не менш документи водію не віддають, водій не може доправити вантаж, а це, ви самі розумієте, штрафні санкції. Я точно сказати не можу, але вантажу близько 600 тисяч гривень. Тут вирішується питання чи буде арештовано вантаж», - пояснює Тетяна Горобець.Жоден з представників правоохоронних органів на прохання журналістів та працівників фабрики не представився, пояснювати причину та мету зупинки теж відмовились. Юрист ТДВ «ЖЛ» дізнався у поліцейських, що вантажівку поки не відпускатимуть, шукають понятих і проводитимуть слідчі дії.

«Працівники міліції, по перше, не пред’явили свої посвідчення. Слідчий оперативної групи взагалі сказав, що в неї відсутнє посвідчення. Тобто вона жодним чином не підтвердила свої повноваження для здійснення будь-яких дій від імені поліції. Крім того, у них немає реєстраційного номеру заяви, ні номеру ЄДР, в них немає нічого. Єдине, що вона пояснила, що нібито є якась заява щодо зупинки даного транспортного засобу. Там є продукція, що вимагає температурного режиму. Ви бачите, що водій уже годину стоїть на одному місці, але двигун не глушить, тому що є певний температурний режим, якщо його зараз його вимкнути, продукція почне псуватися. Хто за це відповідатиме встановлюватимемо вже в суді. І даних представників поліції будемо притягувати до відповідальності»,- розповів юрист ТДВ «ЖЛ» Святослав.

У компанії «ЖЛ» кажуть: перешкоджати роботі правоохоронців не будуть, діятимуть виключно в межах чинного законодавства, а спірні моменти вирішуватимуть у суді.
По материалам: Житомир.info

Тэги: Житомирские ласощи, ласощи

Новости партнеров
Комментариев: 6
tonn
1 tolik (tonn)   • 10:32:46, 05 Января 2016 [Материал]

"Милицейский" произвол!!!
k1s
2 Кос (k1s)   • 10:48:07, 05 Января 2016 [Материал]

Похоже Парашенко решил окончательно избавляться от своих конкурентов на рынке.
Парейра
3 Себастьян (Парейра)   • 11:02:04, 05 Января 2016 [Материал]

Полимилицейский произвол, вернее продолжение отжима фабрики у ТДВ "ЖЛ"
Дорогенька
4 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 14:26:03, 05 Января 2016 [Материал]

шо канхвєт не буде?
k1s
6 Кос (k1s)   • 11:18:00, 06 Января 2016 [Материал]

Тока "Рашен"
SlavaNibiru
5 Слава Нибиру (SlavaNibiru)   • 14:30:42, 05 Января 2016 [Материал]

Змінили назву, а бидляцька сутність мусорів так і залишилась.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus