Журнал Житомира
Новости сегодня: Четверг, 19.10.2017    17:45:21
2016 » Апрель » 2910:00:39

Зустрічайте свята зі святковими пасками від ТМ Хліб Житомира!     РЕКЛАМА  

Зустрічайте свята зі святковими пасками від ТМ Хліб Житомира!
29.04.2016 10:00:39
Просмотры: 2154
Комментарии: 0

Ошибка в тексте?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Незабаром ми разом з вами будемо святкувати одне з найбільших православних свят - Великдень (Пасху). Це свято ознаменовує Воскресіння Христове - найважливішу подію для кожної віруючої людини. Великдень дарує нам весняну надію на краще, радість відчуття себе єдиною великою сім`єю, що збирається за одним столом.

Як і минулого року, для освячення пасок ми запросили священника, який своєю молитвою та добрими настановами надихнув працівників на роботу напередодні Великодня. Сьогодні ви вже можете придбати в магазинах будь-які паски аби зустріти це свято, - та теплоти й любові, з якою вироблена святкова продукція ТМ Хліб Житомира, не купити за будь-які гроші.

З року в рік наша продукція відзначається від конкурентів своєю помірною ціною та звичною рецептурою, що прийдеться до вподоби якомога більшій кількості покупців. Шукайте паски від ТМ Хліб Житомира у всіх магазинах міста!

Колектив ТМ "Хліб Житомира" бажає вам міцного здоров`я, сімейного щастя та успіхів у всіх починаннях! Зі святом вас, любі житомиряни!

Христос воскрес!
Тэги: пасха, хлеб Житомира, паска   
Полезное объявление:
Комментариев: 0


Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:Останні новини Житомира

Система Orphus