Журнал Житомира
Новости сегодня: Суббота, 26.05.2018    09:26:18
2016 » Июнь » 120:48:26

Голова Житомирської ОДА відвідав дитячий будинок-інтернат для дівчат. ФОТО

Голова Житомирської ОДА відвідав дитячий будинок-інтернат для дівчат. ФОТО
01.06.2016
20:48:26
2887
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Сьогодні, 1 червня, у рамках Міжнародного дня захисту дітей, голова облдержадміністрації Сергій Машковський відвідав Новоборівський дитячий будинок-інтернат для дівчат. Він оглянув матеріально-побутові умови проживання вихованців закладу, а також ознайомився з дитячими роботами декоративно-прикладного мистецтва.

Про це "Журналу Житомира" повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

Після цього Сергій Машковський разом з директором департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Галиною Корінною, депутатами обласної ради та представниками місцевої влади привітали дітей зі святом.

- «Сьогодні завдання держави, щоб всі діти отримували якісну освіту, кваліфіковане медичне обслуговування, реабілітаційні послуги, мали змогу спілкуватися з ровесниками. В області діє 4 дитячі будинки-інтернати, де на повному державному утриманні перебуває 331 дитина з особливими фізичними та розумовими потребами. Всі підопічні закладів забезпечені належною опікою і підтримкою», - зазначив Машковський.

Також він нагадав, що коли минулого разу відвідував цей навчальний заклад, то пообіцяв сприяти вирішенню проблемних питань з опаленням. Так, сесією обласної ради від 19 травня поточного року прийнято рішення щодо виділення додаткових коштів у сумі 988,6 тис. грн на проведення капітального ремонту тепломережі, зокрема, придбання твердопаливного котла та генератора. Насамкінець керівник області подякував педагогам та працівникам інтернату за їхню працю та терпіння і передав у подарунок закладу новий холодильник, а дітям – солодощі, - інформують в ОДА. 
 


Тэги: губернатор, интернат, Новая Боровая   
Горячее объявление:
Комментариев: 0
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus