Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 03 Декабря 2021    07:01:19
Главная » Новости » Житомир » Армия » 2016 » Август » 30 » 16:05:53

Свободу треба захищати     Реклама  

30 Августа 2016, 16:05:53 3798 51 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Свободу треба захищати

Минуло 24 серпня – День Незалежності України. Цьогоріч відзначали вже чверть столітній ювілей з часу проголошення доленосного Акту. На параді з цього приводу відмарширували наші доблесні армійці, відгриміли мотори бойової техніки, отримали почесті ветерани АТО.

І як же змінилась наша Армія! Ні, я не про нову уніформу, хоча й це важливо, я про військових, про їх вмотивовані очі. Це очі справжніх захисників Батьківщини! Вони випромінюють впевненість і силу. Кожен солдат і офіцер усвідомлює, навіщо він у лавах Збройних Сил. Треба було бачити обличчя і погляд Героя України, командувача Високомобільних військ України  Михайла Забродського, коли той отримував бойовий прапор 95-аеромобільної бригади. Саме ці десантники  під командуванням Забродського влітку 2014 здійснили рейд в тил супротивника. За два тижні бригада Забродського пройшла 470 км від Слов'янська до Маріуполя, потім вздовж російсько-українського кордону, і через Луганськ повернулася до Слов'янська. На думку американського експерта Філіпа Карбера це був найдовший рейд збройного формування у новітній історії, який немає аналогів. Він увійде у військові підручники 

Військові сьогодні заслужено мають довіру громадян, бо саме вони зупинили російського агресора на сході України. Зупинили великою ціною.Дві тисячі п’ятсот чотири українських героїв загинуло, захищаючи Батьківщину. Таку цифру озвучив президент України Петро Порошенко, виступаючи на параді. Родичам двом із них, кіборгам Ігорю Брановицькому та Сергію Колоді, Президент вручив зірку Героя. 

Армія сьогодні це пріоритет. Це як ніхто розуміє і Головнокомандувач. Адже Петро Порошенко два роки тому отримав країну з розваленою, розкраденою та деморалізованою армією, де солдати будували генералам дачі, а бронетранспортери глохли  на виїзді з боксів. Військо – це пряма компетенція Петро Порошенко. Він домігся , щоб у  бюджеті 2016 на оборону та безпеку було виділено рекордні 110 мільярдів гривень, що складає 5% ВВП країни.

Також дали успіхи і міжнародні переговори Головнокомандувача Порошенка. Українська армія продовжуємо отримувати як технічну так і фінансову допомогу від наших союзників. Відроджується оборонна промисловість. Незабаром матимемо власну зброю відплати – сучасні тактичні ракетні комплекси, які успішно пройшли випробування.

Усе більший відсоток серед військових складають контрактники, сьогодні це вже майже 75%. Президент неодноразово заявляв, що робить ставку на контрактну армію, щоб уникнути мобілізації. Активізується адаптація Армії до стандартів НАТО. І якщо таку позитивну динаміку розвитку збережемо, переконаний, незабаром наші професійні ЗСУ увійдуть до топ-10 найсильніших армій світу. Це буде погана новина для російського агресора. Сам факт присутності багато нової військової техніки роздратував російську «вату». Це гарно видно проаналізувавши російську пресу та новини із так званого «зомбоящика» та спостерігаючи як Путін оперативно оголосив про військові навчання, звісно, біля українського кордону.  

“Головний наш гарант – це Збройні Сили України, і це куди серйозніше ніж Будапештський меморандум”,  – зазначив Петро Порошенко у своєму виступі на параді, і з цим важко не погодитись. Ці словазірвали оплески. Степан Бандера у своїй праці “Перспективи Української Революції”якраз і писав про опертя саме на власні сили у боротьбі за волю українського народу. Бо світова геополітична кон’юнктура змінюється і розраховувати лише на неї смерті подібно. Добре, що президент це розуміє, не забуваючи при цьому дякувати нашим міжнародним партнерам за допомогу, зокрема й за запровадження санкцій роти РФ.

На параді суспільство побачило свою нову Армію та своїх Героїв. По Хрещатику йшли ті, хто зупинив агресора, ті хто знає ціну нашої незалежності. Власне, парад був більше потрібен саме цим Героям. Таким як Ігор Гордійчук. Щоб вручити йому погони генерал-майора Президент Порошенко порушив протокол і пішов назустріч легендарному десантнику Сумраку, котрий захищав  Савур Могилу, отримав тяжкі пораненняі зараз змушений пересуватися на милицях.

Вояки побачили пошану від тих, кого вони захищають. Таке взаєморозуміння конче необхідно.Воно цементує нашу міць. Нарешті українська Армія справді може назватись народною. Тепер ми точно розуміємо, навіщо годуємо власну Армію – щоб не годувати чужу. Щоб у Києві на Майдані крокувала саме українська Армія, а не армія агресора

А ще парад засвідчив, що українці готові й надалі боротись за Незалежність. Про це наголосив президент Поршенко у своєму виступі. Підтвердженням цього є ще одні аплодисменти, які він зірвав після зацитованих ним рядків українського поета Маяковського, написаних далекого 1926 року: “товаріщ москаль на Україну шуток не скаль”. Доречі, цю цитату  російські теленовини не помітили. 

На 25-і роковини Незалежності можемо стверджувати, що лише зараз вибороли Свободу. Вибороли її на численних мітингах, кількох майданах та на фронті у протистоянні з агресором. Тепер українці народжуються вільними.

Через кілька десятків років, коли наші діти й онуки будуть сидіти у нас на колінах, вони спитають: а що ти, тато чи дідусь, робив для моєї свободи? І тим, котрі прийшли на парад, котрі боронять Батьківщину на сході та тим, хто підтримує євроінтеграцію й реформи не доведеться червоніти. Бо вони гордо скажуть: твій дідусь чи тато, мій малий друже, чесно воював і боровся за Незалежність та Свободу.

Володимир Манько, політичний експерт
Тэги: армия, Киев, День независимости Украины

Новости партнеров
Комментариев: 51
Artmaker
1 Евгений (Artmaker)   • 16:11:05, 30 Августа 2016 [Материал]

"На парадіз цього приводу відмарширували наші доблесні армійці..." - куди, вибачте, відмарширували?)))
noname2
2 Кирил (noname2)   • 16:23:23, 30 Августа 2016 [Материал]

А мне понравилось то что парад был точной копией парада 2008 года .Главное даже текст диктору не удосужились поменять ну и "новейшая" техника та же что и 8емь лет назад)))
SUGS
3 Сашко Павуч (SUGS)   • 17:01:11, 30 Августа 2016 [Материал]

8 лет назад самолёты были...
Berserk80
7 Che (Berserk80)   • 18:08:34, 30 Августа 2016 [Материал]

а сейчас АТО. И самолеты сбили "шахтеры". У Петро нет доказательств, шо это не так.
Да ему и не выгодны другие доказательства, как никак фабрика то в России есть. Начнет много говорить - фабрики не будет.... У него не будет. Так и живем.
Петро Шокладник - наш президент. ОН уже снизил (по слухам) зарплату работникам в России (ватникам) на фабрике Рошен, говорят даже не все налоги там платит. Так Петро ведет борьбу с Россией. А вы ребят там умирайте и воюйте за Украину. Это тоже немаловажно.
antivatin
10 antivatin (antivatin)   • 18:36:49, 30 Августа 2016 [Материал]

а зачем ему теракты в Крыму делать, раз у него фабрика в россии есть?
Berserk80
13 Che (Berserk80)   • 18:41:24, 30 Августа 2016 [Материал]

Его в этом обвинили? Объявили в розыск? Или ты это по его личным СМИ смотрел?
antivatin
22 antivatin (antivatin)   • 20:14:52, 30 Августа 2016 [Материал]

а СБУ кому подчиняется? о ком говорил путин, что за терактами стоят украинские власти.

Чет у тебя ватничек версии не состыкуются.
Berserk80
25 Che (Berserk80)   • 20:18:46, 30 Августа 2016 [Материал]

в чем путаются?
Я не могу понять почему затягивают расследование. Объясни. Почему
Сколько лет уже прошло? Уже даже улицы есть небесной сотни. А расследование так и не сдвинулось....
Почему? Путин мешает?
antivatin
29 antivatin (antivatin)   • 20:25:39, 30 Августа 2016 [Материал]

мешает хотя бы то, что экс глава МВД теперь работает в россии.
Berserk80
33 Che (Berserk80)   • 20:35:13, 30 Августа 2016 [Материал]

это мешает в расследовании расстрела небесной сотни?????
Ты баран ))))
electrician
4 IGOR (electrician)   • 17:09:09, 30 Августа 2016 [Материал]

Хороший парад. Немного смутило , что Муженко принимал его на бэушном американском Хаммере.Могли бы что-нибудь для такого случая придумать , на крайняк ЗАЗ-Таврию переделать в кабриолет.
SUGS
35 Сашко Павуч (SUGS)   • 20:49:00, 30 Августа 2016 [Материал]

вобщето принимал парад полторак, так как пока он министр обороны....
а муженко, как глава генштаба, был с президентом на трибуне...
electrician
44 IGOR (electrician)   • 11:29:16, 31 Августа 2016 [Материал]

После майдана за 2,5 года это уже ПЯТЫЙ !!! министр обороны .так что фамилия особой роли не играет .
viewer
5 Name Surname (viewer)   • 17:34:00, 30 Августа 2016 [Материал]

Про Сумрака

http://obozrevatel.com/society/98310-ne-sdalsya-bez-boya-legendarnyij-geroj-sumrak-rasskazal-o-zhizni-posle-saur -mogilyi--videofakt.htm
Berserk80
6 Che (Berserk80)   • 18:05:28, 30 Августа 2016 [Материал]

"Свободу треба захищати"
чью Свободу? Петро Шококладного?. Ну да це треба. Иначе ведь могут его и повесить. А так нехай живет свободно и делает что хочет.
Защищайте свободу Петро - це патриотично!
antivatin
11 antivatin (antivatin)   • 18:37:31, 30 Августа 2016 [Материал]

украинцев от русских фашистов.
Berserk80
19 Che (Berserk80)   • 20:13:49, 30 Августа 2016 [Материал]

а если у русских фашистов украинцы денежку зарабатывают....Как с ними быть?
antivatin
24 antivatin (antivatin)   • 20:18:24, 30 Августа 2016 [Материал]

это ты про свои 10к рублей которые ты зарабатываешь звиздежью на сайте?
Berserk80
26 Che (Berserk80)   • 20:21:58, 30 Августа 2016 [Материал]

"это ты про свои 10к рублей которые ты зарабатываешь звиздежью на сайте?"
Подробнее!!! Про это хочу слышать факты!
Ты же не просто звездун, ты владеешь информацией.

Если насчет Фабрик Президента Украины - хочешь сказать, что я вру?
Если я зарабатываю в России - подробнее - факты . ТЫ же человек слова. Или нет?
antivatin
30 antivatin (antivatin)   • 20:28:08, 30 Августа 2016 [Материал]

Как ты там выше звидел выше? "по слухам"? так это по "слухам" поешь ты соловей не за спасибо.
Berserk80
32 Che (Berserk80)   • 20:31:28, 30 Августа 2016 [Материал]

Факты????
Нет фактов?
А ну да есть распятый мальчик в рашке, а твое вранье - святое.
Artmaker
8 Евгений (Artmaker)   • 18:17:10, 30 Августа 2016 [Материал]

Найбілше досягнення 25 років незалежності - "Україна є другою у світі за рівнем смертності на 1000 осіб населення станом на 2015-й рік. ... Україна має показник у 14,46 смертей на 1000 осіб, що є другим найгіршим показником у світі після Лесото (14,88)...". Але про це на святі не говорили:(
Berserk80
9 Che (Berserk80)   • 18:24:25, 30 Августа 2016 [Материал]

ты фсе врешь. Это Киселевская пропаганда. Да и вообще видел как в рашке все затопило?
Не те цифры ты говоришь ой не те.
antivatin
12 antivatin (antivatin)   • 18:38:03, 30 Августа 2016 [Материал]

скажем спасибо русне.
Berserk80
15 Che (Berserk80)   • 18:41:48, 30 Августа 2016 [Материал]

за что?
Fedya
18 jose (Fedya)   • 19:23:36, 30 Августа 2016 [Материал]

за всё
Berserk80
20 Che (Berserk80)   • 20:14:27, 30 Августа 2016 [Материал]

за тарифы на комуналку? В этом русня виновата? да?
antivatin
27 antivatin (antivatin)   • 20:23:13, 30 Августа 2016 [Материал]

Комуналка ниже чем в той-же рашки в раза два. А вот в низких зарплатах мы можем поблагодарить русню, которая начала войну с нами и спровоцировала экономический спад.
Berserk80
28 Che (Berserk80)   • 20:25:30, 30 Августа 2016 [Материал]

Чего??? Сколько комуналка в России?

"А вот в низких зарплатах мы можем поблагодарить русню, "
Ребят.... честно не буду спорить с этим дебилом.
Я проиграл. Все так и есть. Во всем русня виновата!
:-)
snova
38 oleg (snova)   • 06:19:04, 31 Августа 2016 [Материал]

к сожалению у них комуналка меньше. там есть где и что воровать.
ГЕВИТЕР
45 Гена (ГЕВИТЕР)   • 12:20:59, 31 Августа 2016 [Материал]

Берсек, не спорь с идиотами т.к. они опустят спор на свой уровень а там просто раздавят своим опытом. )))

Есть хорошая поговорка: Пока Америка не обратила внимание на Украину, украинцы не знали, что у них есть враги.
viewer
14 Name Surname (viewer)   • 18:41:42, 30 Августа 2016 [Материал]

Цікаво, а хто це повинен був 25 років робити хоч щось, щоб ця країна не скотилась донизу? Часом не "мудрий і працелюбний" український народ?
Так що, що набудували, те і маємо.

А для тих кого цікавить питання "Що робити?" - ось прекрасний текст

https://www.facebook.com/notes/volodymyr-boyko/%D1%86%D0%B8%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D1%96-%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BA%D 0%B8-%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0 %B8%D0%B9-%D1%83-%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D1%96-2007-%D1% 80%D0%BE%D0%BA%D1%83/1534290593454400
garold
16 Кonstantin (garold)   • 19:02:01, 30 Августа 2016 [Материал]

Какой народ,вы чего,это должен сделать президент которого можно критиковать в интернете)))
Hoakina
17 Марина (Hoakina)   • 19:12:30, 30 Августа 2016 [Материал]

ото дратівлива тема для ворогів. Вату аж корчить. Прекрасно!
Berserk80
23 Che (Berserk80)   • 20:16:25, 30 Августа 2016 [Материал]

Марина вы давно уже символ предательства Украины.Там где вы- там треба экономить. И не важно, шо при яныке эти слова звучали смешно, а теперь можно и помереть как в блокадном Ленинграде.
Треба экономить.
antivatin
31 antivatin (antivatin)   • 20:30:58, 30 Августа 2016 [Материал]

Чё,ты символ вранья и лицемерия. Не раз был словлен на этом.

Марина, можете смело считать слова этого негодяя комплиментом.
Berserk80
34 Che (Berserk80)   • 20:37:13, 30 Августа 2016 [Материал]

Рапиздюк.....
Ну добился ты комментов. Рад? Когда встретишь старость.... Тоже будешь рад?
ГЕВИТЕР
47 Гена (ГЕВИТЕР)   • 12:23:04, 31 Августа 2016 [Материал]

На 34: Это не Рапиддюк а Дакар.
Hoakina
40 Марина (Hoakina)   • 08:00:00, 31 Августа 2016 [Материал]

На 23. Знаєте, а Ви навіть не символ. Просто бездарна і ледача людина, яка спромоглася дітей народити, а от працювати для родини не хочете. Може викликати соцслужбу вже пора, раз Ваша родина голодує? кажуть, що Ви п*єте. Не в цьому причина?
noname2
42 Кирил (noname2)   • 08:17:57, 31 Августа 2016 [Материал]

Подъездная бабка детектед!)
ГЕВИТЕР
48 Гена (ГЕВИТЕР)   • 12:24:35, 31 Августа 2016 [Материал]

Марина - человек с очень богатой фантазией, стоит ей на кого то обидется и пол часа фирменных сплетней от Марины гарантированны. Человек - сплентегенератор.
Hoakina
49 Марина (Hoakina)   • 12:42:34, 31 Августа 2016 [Материал]

На 48. Я не ображаюсь, мені пофік. Хай на нього жінка його ображається, що він робити не хоче.
Berserk80
50 Che (Berserk80)   • 20:40:47, 31 Августа 2016 [Материал]

я пью?
Да....вы правы
ГЕВИТЕР
46 Гена (ГЕВИТЕР)   • 12:22:30, 31 Августа 2016 [Материал]

"Вату аж корчить."

Со смеху.

"Прекрасно!"

Я рад, что вы смеётесь вместе со мной.
Zero_Tolerance
51 Орест (Zero_Tolerance)   • 12:30:45, 01 Сентября 2016 [Материал]

У вати алергія на все українське.
Artmaker
21 Евгений (Artmaker)   • 20:14:48, 30 Августа 2016 [Материал]

Не знаю яку вату і де корчить, може, Марина, у вас в матрасику? Я, як народ, свій вклад у збільшення населення України зробив +4)))
Hoakina
41 Марина (Hoakina)   • 08:02:42, 31 Августа 2016 [Материал]

На 21. Ну бугай в селі теж багато що робить для збільшення поголів*я, вже вибачте на такій примітивній аналогії. Чим тут хвалитись? що наробили дітей? у скількох сім*ях?
14школа8класс
36 Олександр (14школа8класс)   • 23:47:24, 30 Августа 2016 [Материал]

Мне парад понравился, без всяких сравнений с 2008 годом! Форма новая, лица свежие, четко и организованно прошли по Крещатику! Что бы не говорили, парад дисциплинирует и создает ощущение защищенности! Это важно для людей! Нехорошо слорадствовать, что танки советские, и что б/у хаммеры, невозможно за такой короткий срок, все восстановить, но процесс пошел!
-----
PS: что с дровосеками случилось? Пояснили бы- минусаторы?
noname2
43 Кирил (noname2)   • 08:19:19, 31 Августа 2016 [Материал]

Это либо реакция на ник, либо "в любой непонятной ситуации - минусуй")
snova
37 oleg (snova)   • 06:17:39, 31 Августа 2016 [Материал]

написана фиеричная дурь.
14школа8класс
39 Олександр (14школа8класс)   • 06:41:34, 31 Августа 2016 [Материал]

На 37 у Вас , ошибка!
Надо писать ФЕЕрическая!
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus