Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 17.08.2019    14:26:34
2019 » Июль » 1813:53:37

Борис Ткаченко: Кожен має збудувати свій храм   PR  

18.07.2019, 13:53:37 1576 16 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Борис Ткаченко: Кожен має збудувати свій храм

Кажуть, що люди які мають характер і переконання, – потрібні суспільству, як кисень. Не вдаючись до перебільшень і пафосних авансів, знайомимо вас із кандидатом у депутати Верховної ради по виборчому округу №62 Борисом Ткаченком. Він – нове обличчя в політиці, але не нове в громадському і діловому житті міста. Він з тих, кому не байдуже ! З тих, хто здатен впливати і змінювати.

Не обтяжений участю у традиційних для нашого політикуму схемах домовленостей і зобов’язань, Борис Ткаченко крокував по життю самостійно, впевнено долаючи його вершини і перелоги, керуючись тими простими істинами, що сповідувались у його родині – вірність обов’язку, справедливість, мужність. Тож прислів’я «один в полі не воїн» - це не його історія. Він ніколи не шукав покровителів у владі і не заводив «потрібних» знайомств, а без вагань брав на себе найважче і перемагав.

Здавалося б, усе було просто. Директор ТОВ «Комфорт» Борис Ткаченко, офіс якого знаходився по вул. Небесної сотні 14, не мирився з тим,  що на цій центральній вулиці міста, яка мала б бути візитівкою Житомира, вирував ніким не контрольований стихійний ринок з усіма складовими цього поняття й імпровізованими туалетами в тому числі. Неподалік вільно розквітав циганський бізнес, який на очах у всього чесного люду демонстрував «високі зразки» злочинного шахрайства і навіювання, через які страждали безневинні люди. Невдоволених цією ситуацією було багато. Але переломити її вдалося лише молодому Ткаченку. Рік йому довелося  вести перемовини з усіма учасниками стихійного  ринку - приватними підприємцями, писати офіційні листи в управління і відомства, зрештою частково профінансувати з рахунку свого підприємства роботи по вкладанню  плитки. І нарешті ми отримали ділянку вулиці Небесної Сотні від Київської до Лятошинського такою, якою бачимо сьогодні. Вільною від стихійної торгівлі, із зручними лавками, стильними ліхтарями, з тротуарною плиткою.

Борис Ткаченко відбувся як фахівець і як людина діла, маючи за плечима фундаментальну освіту - Київський університет будівництва та архітектури за спеціальністю «міське будівництво і господарство» та Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «правознавство». Здійснюючи повноваження головного державного інспектора інспекції державного архітектурного контролю, Ткаченко не був зручним і «кишеньковим» інспектором. Справедливість і бажання захистити законні права людей рухали ним, коли почав боротьбу із забудовниками автостанції на зовсім незначній відстані від житлового масиву на Крошні, що по вул. Покровській, 151-159. Таким чином була зламана схема будівництва подібних автостанцій поблизу вікон житомирян і в інших мікрорайонах міста.

Сьогодні, очолюючи ТОВ«Краяни», Ткаченко не полишає своєї професійної діяльності і продовжує здійснювати повноваження з  технічного нагляду за об’єктами будівництва. Як кваліфікований експерт обраний Головою громадської організації фахового об’єднання - «Гільдії інженерів технічного нагляду за об’єктами будівництва у Житомирській області». Свою господарську діяльність ТОВ «Краяни» здійснює на території Житомирщини. Молодий фахівець, керівник нової формації Борис Ткаченко чітко розумів, що застаріла інфраструктура сіл, які входять до складу ОТГ, умови проживання селян у ній потребують прийняття невідкладних управлінських рішень. У 2017 році Ткаченка обирають депутатом Оліївської об'єднаної територіальної громади. Він прийшов у депутатський корпус ОТГ один, без підтримки збоку інших, лише зі своїми знаннями, переконаннями і розумінням, куди і як рухатись. Тоді він почув від колег депутатів фразу – «один в полі не воїн». За рік, рішення, які пропонував Ткаченко з питань розвитку громади, підтримувала більшість депутатського корпусу. А наприкінці минулого року за його розробкою і поданням було прийнято рішення про актуалізацію картографічних матеріалів та розробку генерального плану розвитку території громади.

Вмінню перемагати і жити по совісті Борис Ткаченко вчився у своїй родині. Тут завжди понад усе цінувалися християнські сімейні цінності, за якими він будує і своє подружнє життя, - відповідально, але з почуттям безмежної турботи і любові до рідних і дітей. У роки випробувань ці сімейні  традиції  ставали виразнішими і ще міцнішими. Репресованим при радянській владі був дід Бориса Ткаченка, син настоятеля Церкви у селищі Хорошів. Зберігала вірність християнським традиціям бабуся Катерина, за сприяння якої встановлено окремі ікони у Спасо-Преображенському соборі обласного центру. От Борис вважав справою честі збудувати новий храм на житомирській землі. І він зведений – Українська православна церква святого Георгія. За сприяння і підтримки Бориса Ткаченка. Адже ставлення кандидата у народні депутати Ткаченка до покоління наших батьків особливо трепетне і шанобливе.

«Кожен має збудувати свій храм, - вважає Борис Ткаченко. - Якщо є можливості – в реальності. Але головне, збудувати його в душі».

Н. Іваненко, газета «Эхо»


Тэги: выборы 2019, Борис Ткаченко, Житомир

Полезные объявления:
Комментариев: 16
melan
1 melan (melan)   • 13:59:14, 18.07.2019
+15

......Борис Ткаченко: Кожен має збудувати свій храм .......

Какой храм он собирается строить???? Порядок в государстве нужно наводить, бороть коррупцию. А это все понты фото на фоне церквей.
sveta77
2 svet la (sveta77)   • 14:53:10, 18.07.2019
-10

Какой храм? Прочитайте материал - там все написано :)
melan
3 melan (melan)   • 15:06:23, 18.07.2019
+16

Почитал, один пафос, какой он хороший, хоть к ранке прикладывай((. А программа как депутата где???? Сейчас в Раду пролезть хотят все кому не лень.
sveta77
6 svet la (sveta77)   • 15:20:03, 18.07.2019
-11

Программа тут: https://tkachenko.zt.ua/
Четкий план реальных действий, основанный на опыте и понимании актуальных проблем и путей их решения
iva45
4 Iva iva (iva45)   • 15:08:27, 18.07.2019
-8

Храм Георгія Побідоносця, який Ви проектували, захоплює оригінальністю! Якщо Ви до всього в житті підходите так само скурпульозно, оригінально, то я Вас підтримаю.
iva45
5 Iva iva (iva45)   • 15:14:53, 18.07.2019
-6

Дивлюся інформацію про об‘єкти які Ви проектували . Вони добре відомі житомирянам, однак мало хто знає, що то Ваших рук справа
Живу_на_Восточной
7 Горожанин (Живу_на_Восточной)   • 16:06:01, 18.07.2019
+11

Бессмысленных храмов — как грибов после дождя. Давайте их ещё больше, в каждом дворе, возле каждой детской площадке. Бозя же нас очень плохо слышит!

А может лучше строить здания хоть с каким-то смыслом? Школу допустим...
sveta77
8 svet la (sveta77)   • 16:20:13, 18.07.2019
-15

Если Бог будет на первом месте - все будет на своем! Спросите верующих, нужны ли им храмы в таком количестве, и услышите, что нужны. Как говорят сами верующие: на храмах и монастырях земля держится
Живу_на_Восточной
9 Горожанин (Живу_на_Восточной)   • 17:02:30, 18.07.2019
+5

Бог он как бы везде. Нигде в вашем так званом святом писании не сказано что бог находится только в позолоченных храмах. Сила слов молитвы равноценна в любом месте.
sveta77
10 svet la (sveta77)   • 17:13:32, 18.07.2019
-7

Для чего нужно ходить в храм?

Храм — это дом Божий, место особого присутствия Господа. Храм — место священное, Самим Богом предназначенное для молитвы. Ибо Господь еще в глубокой древности, в Ветхом Завете, повелел людям построить первый храм.

Совершаемое в храме богослужение — наша жертва Богу. В храм мы приходим к Отцу Небесному, для беседы с Ним. Любой отец, а тем более Отец Небесный, хочет, чтобы дети общались с Ним.

В храме совершается соборная, то есть совместная, молитва всех православных. Об этой молитве также сказал Сам Господь: Где двое или трое собраны во имя Мое, там Я посреди них (Мф 18, 20). Мы все, православные христиане, составляем Церковь. Все вместе молимся в храме, который также называется церковью. Церковная молитва всех нас объединяет.
Живу_на_Восточной
13 Горожанин (Живу_на_Восточной)   • 18:33:30, 18.07.2019
+3

«Где двое или трое собраны во имя Мое, там Я посреди них»

сами же указываете на то что бог везде, и для него достаточно двух верующих человек, но упорно верите в чушь что в храмах бога больше
Sams2
15 Семенюк Александр (Sams2)   • 21:01:49, 18.07.2019
+5

Т.е. НЕ православным за Ткаченко голосовать не стоит? Спасибо, прояснили.
Sams2
14 Семенюк Александр (Sams2)   • 20:59:31, 18.07.2019
+3

Бред какой... Я понимаю, что церковный бизнес самый доходный, малозатратный и проверенный веками, а строительный что - уже не устраивает?
yahimsol
11 Вадим Вадимович (yahimsol)   • 17:21:33, 18.07.2019
+6

Тупий ще тупіший
morgan
12 Сергей Сосновский (morgan)   • 17:55:01, 18.07.2019
-4

Интересная биография! Виден человек. В Раде нам нужны личности, а не безликие роботы
Cobalt
16 Cobalt (Cobalt)   • 21:18:11, 18.07.2019
+7

"...Борис Ткаченко: Кожен має збудувати свій храм..."
И сам снялся на фоне храмов, построенных другими. ;-)

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Загрузка...

Останні новини Житомира

Система Orphus