Опалювальний сезон розпочався офіційно з 15 жовтня, однак і до цього часу у Житомирі є котельні, які не працюють. А отже до житлових будинків тепло не подається.
Як повідомили «
Журналу Житомира», спеціалісти Житомирського міськвиконкому стверджують, що все це через технічні причини.
Природно, що з проблемами, що виникли під час опалювального сезону, мешканці все частіше звертаються до засобів масової інформації, зокрема, і на телебачення. Скажімо у будинку по вулиці Мануїльського 100-а в одному із під`їздів, у помешканнях з однієї сторони батареї трішки гріють, а з іншої тепла навіть не відчувається.
Світлана Михайлівна, жителька будинку по вулиці Мануїльського 100-а: "Так і гріємося, включаємо колонки і добре що газ є. Мені холодно бачите як я одягнута. Хоч біля плити нагріюся."
Хворіють і діти, чимало з них батьки вивезли до бабусів та дідусів.
Марія Колявець: "В нас холодно. Дітей завезли в село, а їх четверо, двоє хворіють. Ми на першому поверсі, а з підвалу іде холодне повітря. Гріти газом це дорого".
Як запевнили нас у Житомирському міськвиконкомі, є ряд будинків, в яких ще здійснюються технологічні операції: продувають труби і випускають повітря. В цьому будинку та ж проблема, а взагалі роботи ведуться інтенсивні.
Андрій Оніщенко, заступник начальника комунального управління Житомирської міської ради: "Із 940 будинків в нас не підключено до тепла 15 будинків. Роботи ведуться і вдень, і вночі протягом суботи та неділі думаємо завершити усі профілактичні роботи".
- Працюватимете і в вихідні?
- Так якщо потрібно будемо виводити людей.
пс: важный момент качество отопления, а не только количество подключенных домов
Жаль, в законах не сказано, что в таких случаях Житомиртеплообогрев (или как там его...) должон оплачивать обывателям-клиентам стоимость электричества, потребляемого электрообогревателями...