Живой Журнал

Главная » Новости » Власть » 2010 » Февраль » 25 » 11:39:24

Янукович - Президент Украины

25 Февраля 2010, 11:39:24 12450 96
Янукович - Президент Украины

Сегодня, 25 февраля, Виктор Янукович официально вступил в должность президента Украины. Янукович принес присягу украинскому народу.

Перед присягой глава ЦИК Владамир Шаповал обнародовал итоги прошедших выборов Украины.

После этого Янукович принес присягу украинскому народу, положив правую руку на Конституцию Украины и Евангелие.

Позже Янукович подписал текст присяги, а глава Конституционного суда Украины Андрей Стрижак вручил ему свидетельство о вступлении на пост президента Украины. В зал были внесен штандарт президента Украины. Депутаты и гости стали аплодировать.

Он также передал Януковичу символы президентской власти - печать и булаву президента Украины, а также надел на Януковича колар - нагрудный знак президента - орденскую цепь с гербовыми медальонами.Выступление Президента Украины
Виктора Януковича в Верховной Раде Украины


Шановні народні депутати!
Дорогі співвітчизники!

Щойно я склав Присягу Президента України. Що я відчував, тримаючи руку на Святому Пересопницькому Євангелії?

Відповідальність і смиренність. Перед народом України, який у ході вільного волевиявлення віддав за мою кандидатуру більшість голосів. Перед Всевишнім, волею якого я вступаю на пост глави Української держави в такий непростий для неї час.

Вибори завершилися. Увесь світ визнав їх демократичність. Український народ сказав своє слово, і міжнародна спільнота підтвердила, що Україна – вільна держава, де права і свободи громадян є найвищими цінностями, і де вибір народу не може бути поставлений під сумнів жодними проявами чиєїсь недоброї волі.

Ця остання обставина є особливо важливою з огляду на молодий вік нашої демократії і ті хвороби росту, яких так важко уникнути в процесі державницького змужніння.

Тим не менше, ми гідно витримали цей відповідальний екзамен, і сьогодні сторінку президентських виборів 2010-го року перегорнуто. За нею розпочинається наступний період нашої новітньої історії.

Країна перебуває у вкрай складній ситуації – відсутність державного бюджету на поточний рік, колосальні борги по зовнішніх запозиченнях, бідність, розвалена економіка, корупція – ось далеко не повний перелік бід, з яких складається українська реальність.

Попри це, я вважаю, що державу можна не лише врятувати від соціально-економічного колапсу, але й швидко вивести на шлях прискореного розвитку. Якби не ця впевненість і ця віра у власні сили, сили своєї команди і силу українського народу, я ніколи не балотувався б у президенти.

Я знаю, що і як слід робити.

У першу чергу – відновити систему ефективного державного управління. Ми повинні швидко створити дієздатну виконавчу владу, яка невідкладно займеться найбільш ураженими галузями економіки і соціальною сферою. Першочергове завдання на цьому шляху – реформування системи влади і, перш за все, Кабінету Міністрів, перетворення його у команду професіоналів, а не „політичних офіціантів”. У зв’язку з цим, я закликаю Верховну Раду підтримати мої зусилля, спрямовані на створення прозорої, ефективної і відповідальної системи державного управління, здатної працювати з Президентом у синхронному режимі.

Я підкреслюю: цю особливу роль у реформуванні системи державного управління бачу в Парламенті. Це – місце для дискусій. Це – місце для сильної опозиції, яка повинна контролювати дії Уряду і Президента. Але, в першу чергу, це – місце для сильної і стабільної парламентської більшості.

Якщо ми не спроможемося подолати існуючі політичні незгоди в ім’я порятунку держави, якщо не зуміємо очистити свої серця від отрути ненависті, породженої марнославством і егоїзмом, держава буде приреченою на продовження блукання в політичних сутінках і соціально-економічних лабіринтах.

Взаємне несприйняття внаслідок поразки одних і перемоги інших є не лише деструктивним з позицій інтересів держави, але й глибоко аморальним. Адже сказано у Святому Письмі: «Мирися з твоїм противником швидко, коли ти ще з ним у дорозі…». Життя підтвердило цю просту і очевидну істину: люди не люблять, коли їм демонструють кулаки. Вони схильні більше довіряти тим, хто подає руку на знак миру. Тому я звертаюся до всіх депутатів Верховної Ради із закликом до співпраці в ім’я України.

Така співпраця матиме вирішальне значення для невідкладного реформування влади, судочинства, внесення змін до Конституції. Сьогодні державою керує структура, «зшита» в інтересах реалізації цілей окремих політиків. Це ж можна сказати і про судочинство, і про багато інших важливих сфер життя українського суспільства. Ми повинні змінити існуючий стан речей. Структура усіх гілок влади повинна слугувати досягненню єдиної мети – швидкому ухваленню потрібних державі законів і їх швидкій реалізації. При цьому треба однаково дбати про забезпечення законних інтересів простих людей, звичайних громадян, представників середнього класу, інтелігенції, бізнесу.

Ефективна співпраця між Президентом, Парламентом і Урядом розчистить дорогу до швидкого економічного прогресу. В свою чергу, вирішення цієї проблеми дозволить не лише ліквідувати хронічну бідність, а й об’єднати країну. Люди схильні політизувати певні питання духовності здебільшого тоді, коли вони перебувають у стані перманентної фінансової нестабільності. В економічно розвинутих державах вірогідність виникнення внутрішніх конфліктів через різницю в культурних традиціях того чи іншого регіону в десятки разів нижча, аніж у державах економічно відсталих.

Україна повинна обрати правильну довгострокову стратегію розвитку. Багато наших проблем виникли через те, що замість того, аби рухатися до постіндустріального суспільства зразка ХХІ століття, ми пішли шляхом первісного накопичення капіталу, тобто до так званого «дикого капіталізму». Відповідно, ми зможемо успішно конкурувати в сучасному світі лише за умови, якщо впритул займемося індустрією знань – сучасними технологіями виробництва, накопиченням і реалізацією здобутків науки.

Я розумію, що наздогнати індустріально розвинуті країни вкрай складно. Однак можливо. Для цього Україні потрібна стратегія інноваційного поступу, і така стратегія нашою командою розроблена. Вона передбачає розвиток і державну підтримку невеликого числа пріоритетних напрямків, на яких ми зможемо посісти гідне місце в міжнародному розподілі праці. При цьому мається на увазі не посилення ролі держави в економіці, а участь держави у створенні ефективних ринкових механізмів. Я переконаний, що безпосередній вплив держави на економіку, ручне управління нею – це шлях в нікуди.

Обов’язковими умовами відновлення довіри до України з боку інвесторів і міжнародних фінансових інституцій є забезпечення внутрішньополітичної стабільності, подолання корупції, встановлення чітких і головне – незмінних правил відносин між державою і бізнесом. Забезпечення двох перших умов буде особливо складним процесом, але я володію достатнім запасом політичної волі, щоб трансформувати їх у реальність.

Як Президент я маю чітке уявлення про те, яка зовнішньополітична стратегія сьогодні найбільше відповідає національним інтересам України. Будучи мостом між Сходом і Заходом, інтегральною частиною Європи і колишнього СРСР водночас, Україна обере таку зовнішню політику, яка дозволить нашій державі отримати максимальний результат від розвитку рівноправних і взаємовигідних відносин з Російською Федерацією, Європейським Союзом, США та іншими державами, які впливають на розвиток ситуації у світі. На мою думку, виклики, які стоять перед міжнародною спільнотою, диктують потребу об’єднуватися у якомога ширшому форматі. Людству, і Україні в тому числі, потрібен ЄС у глобальному прочитанні. Я маю на увазі Єдиний Світ як силу, здатну гарантувати планеті мирне співіснування різних цивілізацій, енергетичну, екологічну, продовольчу безпеку. Ми готові брати участь у таких процесах, як європейська позаблокова держава. Я маю намір запропонувати цю концепцію парламенту для вироблення основ зовнішньої політики України і, сподіваюся, вищий законодавчий орган мене підтримає.

Вступаючи на посаду Глави Української держави, я хочу сказати народу України, що всі мої обіцянки, дані йому, будуть виконані. Ми виплатимо заборгованість із заробітної плати і пенсій, чого так і не зробив діючий уряд. Враховуючи катастрофічну ситуацію з державними фінансами, ми зробимо це за рахунок скорочення витрат на бюрократичну систему і почнемо з себе. Одним з моїх перших Указів на посту Президента України буде указ про скорочення видатків на Секретаріат Президента та інших структур, які забезпечують його діяльність.


Шановні народні депутати!
Співвітчизники!

Я завжди ставив діло вище за багатослів’я і на новому посту не відмовлюся від цього правила. Робота і результат в ім’я процвітання моєї Батьківщини – ось кредо, з яким я приступаю до виконання своїх обов’язків на новому відповідальному посту.

Я розраховую на вашу підтримку, а також на підтримку міжнародної спільноти, яка прагне бачити нашу країну сильною і стабільною.

І хай у цьому праведному устремлінні нам допоможе Господь!
Янукович принял командование Вооруженными силами Украины

Президент Украины Виктор Янукович принял командование Вооруженными силами Украины.

Церемония состоялось на площади перед Секретариатом Президента на улице Банковой в Киеве.

Перед президентом Украины - Верховным главнокомандующим Вооруженных сил Украины отрапортовал начальник Генерального штаба - главнокомандующий ВС Украины Иван Свида и командующие видами ВС.

В сопровождении начальника Генштаба Янукович обошел строй почетного караула.Янукович приступил к исполнению обязанностей Президента

Президент Украины Виктор Янукович вошел в официальную резиденцию (Секретариат Президента) на Банковой.

Таким образом, он приступил к исполнению обязанностей Президента Украины. Перед этим Янукович принял командование Вооруженным силами Украины.

После приветствия военных состоялось церемония поднятия государственного флага Украины и штандарта Президента Украины перед зданием официальной резиденции главы государства.

Почетный караул прошел перед Президентом, и Янукович вошел в здание Секретариата.

Тэги: Янукович, выборы Президента
   По материалам: Униан
Комментариев: 96
Утка_под_соусом
1 Майк (Утка_под_соусом)   • 11:43:56, 25 Февраля 2010 [Материал]

Поздравляю!
woland
2 Влад (woland)   • 11:48:33, 25 Февраля 2010 [Материал]

Ганьба, панове, ганьба...
Gage
7 Сева (Gage)   • 12:09:57, 25 Февраля 2010 [Материал]

Есть более точные определения, но их быстро удалят. ;)
жЫдобандЕровец
24 МаксЫмко (жЫдобандЕровец)   • 13:40:38, 25 Февраля 2010 [Материал]

маємо те, що "в срєднєм по больніце" ми все ж таки заслужили..
BU-GA-GA
72 BU-GA-GA (BU-GA-GA)   • 16:23:37, 25 Февраля 2010 [Материал]

Видимо да...
Tatka_я
3 Татьяна (Tatka_я)   • 11:56:09, 25 Февраля 2010 [Материал]

ну, товарищ Президент,Вам предстоит оправдать надежды людей (как минимум голосовавших за Вас).И чем быстрее,тем лучше для Вас :)))
FBR
4 wolfwwp (FBR)   • 11:58:18, 25 Февраля 2010 [Материал]

Поздравляю с легетивно избранным президентом!!!
Gage
5 Сева (Gage)   • 12:08:59, 25 Февраля 2010 [Материал]

Как избранным? :))))))))
Утка_под_соусом
8 Майк (Утка_под_соусом)   • 12:13:03, 25 Февраля 2010 [Материал]

Легитимно)Только по-моему это слово тут неуместно.
Gage
10 Сева (Gage)   • 12:16:12, 25 Февраля 2010 [Материал]

Вон оно как? :)))
То есть одни Президента избирали легетивно, другие легитимно. Хорошо хоть не летально. :)))
woland
9 Влад (woland)   • 12:13:29, 25 Февраля 2010 [Материал]

**г***вно!
Сруль
11 Сруль Василь Галимович (Сруль)   • 12:16:19, 25 Февраля 2010 [Материал]

легитиМно
levelord
6 levelord (levelord)   • 12:09:18, 25 Февраля 2010 [Материал]

Цирк начинается товарищи занимаем места. Первая леди сейчас объявит программку )))
Calikusu
13 Каликуся (Calikusu)   • 12:34:57, 25 Февраля 2010 [Материал]

*уселась поудобнее с огромным стаканом попкорна и литрой кока-колы*
BU-GA-GA
71 BU-GA-GA (BU-GA-GA)   • 16:22:45, 25 Февраля 2010 [Материал]

пункт 1. Запретить апельсины...
Calikusu
88 Каликуся (Calikusu)   • 22:00:49, 25 Февраля 2010 [Материал]

и валенки.
Утка_под_соусом
12 Майк (Утка_под_соусом)   • 12:28:48, 25 Февраля 2010 [Материал]

Эй вы, минусы! Как вы можете жить в этой стране и обливать дерьмом президента? Лучше свою ненависть направьте на врагов. А президент не враг.
Вы хотите Украине добра - поддержите президента, кто бы он ни был.
Вы - Украинцы, живете здесь, но продолжаете гадить на место где сидите. Как вам не стыдно?
Да не будет хуже жить с избранным президентом. Я в это не верю. И вам, минусы, того же желаю.
Boris
17 Boris (Boris)   • 13:24:57, 25 Февраля 2010 [Материал]

Мати такого президента і ворогів не потрібно.
жЫдобандЕровец
23 МаксЫмко (жЫдобандЕровец)   • 13:39:04, 25 Февраля 2010 [Материал]

нам остается только надеяться, что мы все в нем "глубоко ошибались" )))
Vadim2268
26 Вад (Vadim2268)   • 13:45:57, 25 Февраля 2010 [Материал]

Він нічого путнього не зробить!!!
жЫдобандЕровец
29 МаксЫмко (жЫдобандЕровец)   • 13:48:39, 25 Февраля 2010 [Материал]

не извольте сумневаться - и путного сделает, и медведного ))
MiSsiS_IA
57 Ирина (MiSsiS_IA)   • 14:49:35, 25 Февраля 2010 [Материал]

Чітка відповідь свідомого українця! Молодець!!!
Утка_под_соусом
60 Майк (Утка_под_соусом)   • 15:11:27, 25 Февраля 2010 [Материал]

Я - русский.
Boris
64 Boris (Boris)   • 16:08:44, 25 Февраля 2010 [Материал]

В Україні це - Діагноз!
Passionar
14 Дмитрий (Passionar)   • 12:46:19, 25 Февраля 2010 [Материал]

Под ожидаемый ВОЙ поздравляю Виктора Федоровича с вступлением в должность Президента Украины!

Можно не обращать внимание на "сочувствующих" - впереди много работы!

жЫдобандЕровец
27 МаксЫмко (жЫдобандЕровец)   • 13:46:28, 25 Февраля 2010 [Материал]

много работы, ага.
Только главное, чтоб через 5 лет про него сказали, что дескать ВикторФёдрыч "переделал сто-олько работы", а не "натворил та-аких делов".
Таки есть повод давать преференции первому варианту развития событий?
Vadim2268
28 Вад (Vadim2268)   • 13:46:42, 25 Февраля 2010 [Материал]

Я послухаю тебе на приблизно через рік... як вітя з компанією, прихватизує решту державного майна...
bda
77 ДДД (bda)   • 17:03:57, 25 Февраля 2010 [Материал]

Которое не успели предшественники?
Gage
36 Сева (Gage)   • 13:59:13, 25 Февраля 2010 [Материал]

Да, впереди у него много работы по основной специальности.
Воровать.
BU-GA-GA
70 BU-GA-GA (BU-GA-GA)   • 16:21:11, 25 Февраля 2010 [Материал]

очень много, аж глаза разбегаются, столько ещё не украдено
bda
79 ДДД (bda)   • 17:21:17, 25 Февраля 2010 [Материал]

Да, за 5 лет не всё украсть успели!
Сашко
15 Alex (Сашко)   • 13:12:44, 25 Февраля 2010 [Материал]

Что-то мне подсказывает, что сегодня в восточных и южных регионах Украины резко возрастут продажи алкогольных напитков.)
жЫдобандЕровец
18 МаксЫмко (жЫдобандЕровец)   • 13:26:24, 25 Февраля 2010 [Материал]

в смысле люди Фёдрыча способны погнать народ не только на выборы, но и за водкой?
Сашко
19 Alex (Сашко)   • 13:34:45, 25 Февраля 2010 [Материал]

дык это.. народ сам пойдёт- как же ещё такое знаменательное событие отпраздновать? Тем более, хто его знает- надолго ли Янукович президентом, надо успеть напраздноваться.
жЫдобандЕровец
22 МаксЫмко (жЫдобандЕровец)   • 13:38:14, 25 Февраля 2010 [Материал]

а чего торопиться - нешто напиток душевный, родной, каноничный, чистый аки слеза, подешевел?
galloz
21 oleg (galloz)   • 13:37:02, 25 Февраля 2010 [Материал]

А в йулиных землях напьются с горя .Бу-га-га!
BU-GA-GA
69 BU-GA-GA (BU-GA-GA)   • 16:20:24, 25 Февраля 2010 [Материал]

Не поминай меня всуе :)
sax
16 sax (sax)   • 13:24:20, 25 Февраля 2010 [Материал]

Ну все , теперь заживём как надо,А как надо?Как в Европе или России?Великий комбинатор у руля, все довольны, посмотрим через пару лет.
жЫдобандЕровец
20 МаксЫмко (жЫдобандЕровец)   • 13:36:20, 25 Февраля 2010 [Материал]

по поводу "как надо" - Фёдрыч попробует сесть на два стула сразу. Интересно, что из этого выйдет, и кто останется недоволен.

Фёдрыч:
> Україна обере таку зовнішню політику, яка дозволить нашій державі отримати максимальний результат від розвитку рівноправних і взаємовигідних відносин з Російською Федерацією, Європейським Союзом, США та іншими державами, які впливають на розвиток ситуації у світі.
.................................
С. Михалков "Слон живописец":

Мой друг! не будь таким слоном:
Советам следуй, но с умом!
На всех друзей не угодишь,
Себе же только навредишь.

Натуся
25 Наталья (Натуся)   • 13:43:10, 25 Февраля 2010 [Материал]

Ну, слава богу, наконец-то
Есть шанс добраться до руля.
И бросить пить, и приодеться,
И все опять начать с нуля.

Из партократов - в демократы,
Из казнокрадов в бизнес класс.
Какие ж могут быть преграды
Для перестроившихся нас?

Как легко с плохим театром
Такую демократию сравнить!
Кем герой наш станет завтра,
Что с таким же вот азартом
Он будет завтра говорить,
С трибуны будет говорить?

Вы мне не стройте кислой рожи,
Я вам серьезно говорю.
Ко мне претензий быть не может -
Ведь я ж недавно тут рулю.

Но будет все, и очень скоро!
Вы приходите получить
Свое на днях с того, который
После меня будет рулить,
Здесь после меня будет рулить.

Как легко с Большой дорогой
Такую демократию сравнить!
Порулил себе немного,
Нарулил, нагреб - и с богом -
Дай другому порулить!

В мутных водах Беспредела
Рыбка ловится легко -
И пока пришьют вам Дело -
Вы уж где-то далеко!
Порулите, не стесняйтесь -
Ваша очередь как раз.
Только вовремя слиняйте -
Это главное сейчас!

Владимир Асмолов

BU-GA-GA
66 BU-GA-GA (BU-GA-GA)   • 16:19:40, 25 Февраля 2010 [Материал]

Печально то, что сей стих одинаково подходит ко всем нашим президентам, а также кандидатов.
1-10 11-20 21-27
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: