Разворовывание бюджетных средств, коррупция, взятки, конфликт интересов – все это так или иначе ассоциируется с городской властью, которая управляет Житомиром уже 4-й месяц.
Житомирский общественный активист Роман Кравчук на своей странице в соцсети написал гневный пост о том, что новые чиновники пока не смогли изменить себя и систему, и коррупция продолжает разрушать наш город.
«
Журнал Житомира» публикует сообщение полностью, сохраняя орфографию и
пунктуацию автора.
«Сумно. Сумно, коли бачиш, що відбувається в рідному місті. Як депутати виділяють мільйони корупціонерам, місце яких в тюрмі, а не біля грошових потоків.
Журналісти житомир.тудей провели розслідування, що Черкасова платить сотні тисяч за розроблення проектів своїй же фірмі - а їй 15 мільйонів на реконструкцію Михайлівської. Реконструкцію єдиної пішоходної вулиці, де знову ганятимуть автомобілі. В проекті не передбачено ніяких на це обмежень.
Журналісти "20 хвилин" розкопали, що управління освіти завищило в 2 рази вартість робіт по заміні електричного обладнання в 26 школі. Неадекватному керівнику управління освіти про це прямо в лице сказав на бюджетній комісії Юрій Мойсеєв, а він почав шось ліпити про презумцію невинуватості та суд. Цей динозавр не здогадується, шо в цивілізованому світі чиновники втрачають посади лише за підозри в корупційних діяннях і продовжує рулити освітянами. А депутати все рівно дають в його нечисті руки чергові мільйони.
На ремонт доріг виділяють щорічно десятки мільйонів. Дороги з року в рік в жахливому стані. Бо гарантії на ці роботи не передбачено! Але депутатів це не насторожує, хоча практично всі вони мають авто. І недешеві авто. І постійний ремонт ходових частин відповідно теж недешеий.
Виділяють сотні тисяч і мільйони, не розібравшись чому роботи чи послуги коштують в рази дорожче ринкових. 300 мільйонів. З яких переплачені чи віддані нечистоплотним керманичам десятки чи сотні можна було б витратити на соціальні або урбаністичні проекти. Як вам, для прикладу, найпростіша шафа з дсп розміром 2м на 1м на 0.5м за 18,5 тисяч гривень? Так Наталя Чиж особисто займається облаштуванням майбутнього Українського дому.
Радує, що серед більшості байдужих натискачів кнопки "за" є винятки.
Іван Фурлет оприлюднив перелік з 40 об'єктів комунальної власності, що планували приватизувати за копійки. Піднявся кіпіш і це питання не пройшло розгляду бюджетної комісії. Тепер це болюча тема, яку депутатам краще більше не зачіпати. Я повністю розібрався з цією аферою і скажу вам, що порушення там просто кричущі. Деталі в наступному блозі. А якби не пост Івана у фб?
Олег Хмилевский на тій же бюджетній комісії нарешті підняв питання про постійне латання величезних дірок в асфальті після ремонтних робіт комунальників. Це бездонна яма по викачці коштів. Тепер дана рекомендація підготувати пропозиції по реконструції мереж так, шоби перенести їх за межі доріг і перестати нищити асфальт.
Зміни є. Але ж які ці зміни кволі та повільні. А хочеться жити не по коліно в багні вже зараз. Жити в чистому, охайному та для людей місті. А не для галочки невідповідного своїй посаді чиновника.
І тут відразу новина про Шуста. Місяць тому, коли тільки почали ширитись чутки про його призначення в інше кп, ми були з Валера Арушанян та Елена Кучерук на прийомі у Сергей Сухомлин. Я поцікавився який же прибуток у КП "Реклама". Сергій Іванович сказав якусь сумму близько півмільйона і відразу почав малювати на листочку схему, за якою фірми-прокладки вимивають з цього підприємства мільйони.
Шуст керував 4 роки - кп ліквідовують. Цього ефективного менеджера призначають в інше кп. Парку невдовзі не стане?».
Сумно. Сумно, коли бачиш, що відбувається в рідному місті. Як депутати виділяють мільйони корупціонерам, місце яких в ...
Загалом якісного ривка у Житомирі не має та не очікується. Трохи марафет наводиться - це є. Але навряд це задовільнить переважну більшість житомирян. Відчуваю, що розмови про "реформи" скоро закінчаться і почнеться мова про "стабільність". А тих, хто "розхитує човен", або куплять, або пояснять ввічливо, що це робити не можна.
і нєхрєн нити