Живой Журнал
Главная » Новости » Происшествия » 2016 » Декабрь » 15 » 18:12:44
 

Міського голову Олевська звинувачують у корупції - ЗМІ. ВІДЕО

15 Декабря 2016, 18:12:44 4831 2 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Міського голову Олевська звинувачують у корупції - ЗМІ. ВІДЕО

Міського голову із Олевська, що на Житомирщини, звинувачують у корумпованості. Складено протокол про співпрацю міської адміністрації з компаніями, власницею яких є його дружина.

Таке партнерство сімейна пара навіть не приховувала у своїх деклараціях, тому чиновнику загрожує позбавлення права обіймати будь-які посади в державних установах, - розповідається у відео-репортажі телеканалу "ПравдаТут".

З тиждень тому в районному суді міста Олевська, що на Житомирщині, мало проходити слухання про корупційні діяння з боку очільника міста Олега Омельчука. На слухання він не з'явився, і засідання перенесли через те, що чиновник ніби-то не отримав повістки до суду. 14 грудня засідання відбулося, але знову – у порожньому залі, без присутності головного фігуранта справи.

Міський голова Олег Омельчук у своєму листі до судді пообіцяв надати підтвердження поважної причини відсутності наступного разу. У суді цю причину поважною не назвали, зважаючи на відсутність будь-яких матеріалів, та на два тижні відклали розгляд справи. Цікавим є той факт, що напередодні чиновник влаштував звіт за рік своєї діяльності із концертною програмою. На світлинах із заходу – переповнений зал та живий і здоровий міський голова на сцені.

Офіційно міський голова Олег Омельчук є самовисуванцем. Відомо, що всіх своїх дописах у Facebook останнім часом його активно підтримує один з  депутатів Житомирської обласної ради від ВО "Батьківщина". 

 

Тэги: коррупция, Олевск, суд, мэр
   По материалам: ПравдаТут
Комментариев: 2
MAS-ter
1 Mast (MAS-ter)   • 21:19:47, 15 Декабря 2016 [Материал]

знатный коррупционер
bda
2 ДДД (bda)   • 21:35:23, 15 Декабря 2016 [Материал]

Посмотрел ВИДЕО. Ну, по админправонарушению - заплатит штраф, если, признают виновным, и...
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: