ЖЖ » Новини » Держава і Політика » 2018 Январь 29 » 12:23:50 |
26 грудня у Парламенті України прозвітував про свою роботу протягом листопаду 2014 – грудня 2017 рр. народний депутат України Павло Дзюблик. На зустріч з нардепом приїхало багато представників регіональних ЗМІ, громадські активісти, адміністратори веб-сайтів, в т.ч. органів виконавчої влади.
Він був обраний по 66-му округу, це Брусилівський, Малинський, Коростишівський, Радомишльский, Хорошівський, Черняхівський та Народицький райони Житомирської області. Як відомо, Павло Дзюблик у парламенті є членом фракції «Народний фронт» та виконує обов`язки Голови підкомітету з питань лісових ресурсів, об'єктів тваринного та рослинного світу, природних ландшафтів та об'єктів природно-заповідного фонду Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Саме тому найбільша кількість законопроектів, зареєстрованих нардепом відноситься до тематики відповідного Комітету ВРУ, а загалом за даний період ним було зареєстровано 90 законопроектів.
- З роки роботи у парламенті це законотворча діяльність та робота на окрузі, - розповідає Павло Дзюблик. Проте суспільство у першу чергу оцінює депутата по матеріальним активам, що зробили матеріального для людей.
Як пояснив «Журналу Житомира» Павло Дзюблик, своїм найважливішим здобутком він називає законопроект, а нині Закон про мораторій на вивіз з України лісу-кругляку: – Хоча я не є одним з його авторів, проте я готував його до розгляду парламентом між першим та другим читанням, і він став законом. Дрова вивозити можна, а ліс, як деревинну сировину ні, і це дало можливість розвитку лісопереробної галузі економіки України та появі деревопереробних фабрик по всій Україні, - сказав нардеп.
Також до своїх здобутків він відніс:
Розповідаючи про подальші плани, Павло Дзюблик повідомив: «Ми пропонуємо внести кримінальну відповідальність за незаконний видобуток корисних копалин місцевого значення, як наприклад торф».
Коментуючи питання дорожньої інфраструктури, він сказав: «Ми створили дорожній фонд, завдяки якому Житомирщина отримає близько 420 млн грн на утримання доріг обласного значення, крім того близько 700 млн грн на дороги обласного значення. Мені вдалося включити Житомирщину у дорожній експеримент (Експеримент із спрямування частини перевиконання митних платежів на ремонт українських доріг, - ред.) по якому область отримала 276 млн грн».
Окремо нардеп Павло Дзюблик зупинився і на результатах роботи по його округу. За його словами кожного буднього дня люди у районах округу можуть прийти до його громадських приймалень.
- Ми не працюємо хаотично «щось там, щось там», а кожного року вибираємо програму, яку виконуємо від початку до кінця. Це був міст через річку Ірша у селі Рижани Хорошівського району, Черняхівська школа та Радомишльська поліклініка.
На прес-конференції нардеп заявив, що ДЮСШ його округу отримали по 100 тис. грн, заклади позашкілля 100% отримали матдопомоги.- 100 тис. грн. у кожному з 7 районів на придбання необхідного обладнання та речей.
Загальну картину по сумі субвенцій, направлених на округ можна побачити по інфографіці нижче:
Окрім того нардеп відповів на чисельні запитання журналістів. Зокрема коментуючи медичну реформу в Україні, він заявив:
- Я відверто виступаю проти нині існуючої медичної реформи. Я згоден, що потрібно змінювати принципи і кошти виділяти на конкретного пацієнта, а не на заклади. А те що відбувається, це не так, як має бути. Для початку потрібного матеріально наповнити самі лікарні, бо коли там застаріле обладнання – належної якості послуги ти все одно не отримаєш. Наші районі лікарні взагалі можуть закритися, бо зі старим обладнанням вони не зможуть конкурувати з обласними лікарнями. Потрібно рухатися до страхової медицини та введення накопичувальних пенсій це єдиний шлях для медреформи та пенсійної реформи.