Живой Журнал

Главная » Новости » Экономика » 2018 » Декабрь » 11 » 10:53:49

Нетворкінг-клуб «CommUnity»: як розвинути власний бізнес. Практичний кейс просування бренду від Володимира Котика     Реклама  

11 Декабря 2018, 10:53:49 3435 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Нетворкінг-клуб «CommUnity»: як розвинути власний бізнес. Практичний кейс просування бренду від Володимира Котика

Найкращий спосіб розвинути себе в певній сфері – це спілкування з людьми, які вже мають досвід та можуть дати пораду, що спрацює. Саме з цією метою і створено нетворкінг-клуб  «CommUnity» - клуб для підприємців, топ-менеджерів та власників бізнесу, де кожен зможе почерпнути для себе щось нове та корисне.5 грудня відбулась друга зустріч нетворкінг-клубу «CommUnity», де спікером був Валентин Кім. Лекція була зосереджена на таких питаннях як основні правила ведення переговорів та типові помилки в переговорному процесі. Спікер організував переговорний батл, де учасники клубу змогли закріпити теорію та застосувати поради на практиці. Після самого виступу, кожен бажаючий зміг задати питання спікеру особисто та поспілкуватись з іншими підприємцями.Наступний захід відбудеться 12 грудня у готелі «Україна» (вул. Київська, 3). Спікером заходу - Володимир Котик – CEO & founder рекламної агенції «Кран»,  співзасновник нетворкінг-клубу «CommUnity». Він розповість про сутність комплексного підходу в просуванні бренду, адже всі аспекти бізнесу тісно взаємопов'язані і для того, щоб ефективно впливати на цільову аудиторію, варто використовувати маркетингові інструменти в сукупності.Спікер поділиться практичними порадами з власного досвіду у сфері рекламної діяльності на прикладі популярних компаній. Володимир Котик завжди наголошує на тому, що робота над брендом – це неперервний тривалий процес, котрий потребує аналізу, планування, розробки стратегії, та її втілення.

Медіапланування – важливий аспект комерційної діяльності, що є підґрунтям успіху кожної рекламної кампанії. Жива дискусія та обмін досвідом допоможуть розвинути ваш бізнес. 
 
Долучайтесь до діалогу!
Більше інформації про нетворкінг-клуб «CommUnity» можна знайти на сайті community.in.ua
Телефон для довідок:  098-106-23-99.
Комментариев: 0
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: