Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Авторская колонка » Игорь Иваницкий

Як служив у пана...

Автор: Іваницький Ігор Миколайович, 17.04.2010, 23:49:05
Автор Игорь Иваницкий

Игорь Иваницкий

все статьи автора

Кажуть: який піп - такий прихід, який пан - така і челядь.
"Як служив у пана..." - про тих, хто прислуговує і прислуговується - разом із тим і собі кісточку уриваючи... "Пан нє в курсє?"
І це - лище початок.



ВСЕРЙОЗ ПРО ГОЛОВНЕ (випуск 3)


Передмова до інтернет-версії.

Приємно, що перші два випуски цього бюлетеню викликали неабиякий резонанс – мій, екс-депутата Житомирської міської ради п’ятого скликання, головного редактора «КРОК Радіо» Іваницького Ігоря Миколайовича, робочий телефон останнім часом нерідко «перегрівається», люди навіть приходять для особистого спілкування, кожен зі своїм – хто шукає допомоги, хто – допомогу пропонує.

Зрозуміло, вистачає і «незадоволених». Мені не звикати, хоча висловлювання: «Маніпулятивні не документи, а інтерпретації» - насмішило. Себто достовірність фактів (підтверджених копіями відповідних документів) не заперечується. То при чому тут «інтерпретації»? Кожен сам почитає – сам і висновки зробить (якщо комусь здасться: «усьо нормальок» - то теж інтерпретація… suum cuique).

До речі, ще раз підкреслю виключно документальний характер моїх публікацій – нарікання на «складність» викладеного, з одного боку – справедливі, хоча з іншого – саме цим я запобігаю звинуваченням у необ’єктивності (плітками і чутками не переймаюся принципово, і «потерпілі» та «свідки» - то не моя компетенція). Тим більше, що значна частина опублікованого – ретельно приховується, і за деякими документами стоїть ціла низка «оперативних заходів» з метою їх отримання.

Дійсно, було б наївним вважати, що то є вичерпна добірка – хоча кожен, хто має щось заперечити або додати – може зробити це будь-коли, реквізити для спілкування вказано наприкінці кожної публікації, – але за однієї умови: також – виключно на документальних підставах. І не патякати про якісь «інтерпретації».

Цей випуск… своєрідний старт циклу під загальною назвою «Як служив у пана». Служба – ось що поєднує багатьох з фігурантів моїх публікацій. Хоча точніше було б сказати не «служба», а «прислуговування» - боягузливі і мовчазні, або крикливі, хоча не менш того боягузливі – всі вони частина потужного корупційного механізму. «Не знав, не бачив, хотіли як краще» - то не виправдання. Не буває чесного керівника, який не бачить і не знає, що в нього з під носу цуплять все, що заманеться. Навпаки, будь-яке шахрайство або злодійство має свого організатора і ватажка, а "дурні” підлеглі бувають лише у дурного керівника.

Який піп – такий і прихід. Який пан – така й челядь.

Отже, в цьому випуску:

«Квартирный вопрос», і як його вирішують «слуги народу»
Швидкорозчинні мільйони, або «Что нам стоит дом построить?»
«Кто хозяин в доме?» - особливості приватизації готелю «Житомир»




«Все ж люди це бачать – це свавілля.
Масове злодійство, яке стало ніби ніхто нікого не боїться.
Принцип невідворотності покарань – не діє.
І вже багато керівників різних рангів місцевого рівня – вже, вибачте, очманіли від того, що вони що хочуть, то роблять, і їм нічого за це немає!»

Сергій Рижук – голова Житомирської облдержадміністрації
«КРОК Радіо» - 14.04.2010р., прямий ефір

А перш ніж продовжити вивчення особливостей місцевого самоврядування по-житомирські, так би мовити «для контрасту» – досить типова історія типового житомирянина.

Тричі, ще з 2007-го року, звертався «пересічний громадянин» Володимир Петрович до Житомирського міського голови Шелудченко В.Т. з проханням про вирішення питання виділення йому земельної ділянки для будівництва житлового будинку. Міська влада не залишила його клопотання поза увагою – з 12.03.2008 його заяву було взято на облік у першочерговому списку.

Зрадів було Володимир Петрович, аж допоки не дочитав офіційну відповідь і не зрозумів – «Положення», відповідно до якого цей облік здійснювався – вже скасоване, тим самим міськвиконкомом. Та й списки прийнятих на облік… десь там – в управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища – «для врахування можливості визначення резервних територій під садибну забудову при коригуванні генерального плану міста».



Що ж, Володимир Петрович, як людина у віці, розуміє, що «врахування» потребує часу – то ж вирішив почекати. І чекав, аж допоки не натрапив на перший випуск «Всерйоз про головне», у якому з подивом прочитав: «Надати… земельну ділянку… 0,15 га за адресою вул.Соснова, 24… для будівництва та обслуговування житлового будинку… Підстава: клопотання від 13.11.2009 року». Як же так? – поцікавився «першочерговик», - моє ж клопотання було взято на облік значно раніше? А так, Миколо Петровичу, бо не лише за цією адресою (та й не про Вашу вдачу отримати землю у такому районі), та ще й на підставі клопотань навіть і від поточного, 2010-го, року… піклується, як бачите, управління містобудування деякими із громадян – бо саме «висновок управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища» вказано підставою для задовлення суттєвої кількості подібних клопотань… «враховує можливість» управління. Бо «врахуєш» ти – «врахують» і тобі, головне – добре врахувати, хто й що має владу «враховувати». Кому безкоштовно роздано землю в елітних районах міста – про це вже йшлося у попередніх випусках (ну «хто Ви такий», Миколо Петровичу, у порівнянні з ними?), наразі ж про те – кому і як «врахувалося».



«КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС», І ЯК ЙОГО ВИРІШУЮТЬ «СЛУГИ НАРОДУ»

Ні, не залишився без затишної діляночки в лісо-парковій зоні на узбережжі Тетеріва і начальник управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, головний архітектор міста Руденко Сергій Іванович. Не для себе – для сина, Руденко Юрія Сергійовича – нехай «дитина» садочок розводить на десяти сотках в провулку Нагірному, 14. Але ж там – сарайчик хіба що поставити? А жити де? В чергу ставати? На «соціальне житло»?

З іншого боку, заступник міського голови Гундич І.П., враховуючи вже згадані тонкощі врахування при «визначенні резервних територій» та їх цільового призначення паном Руденко… ото ж сідає вдячний Ігор Петрович і пише листа. Та не турецькому, як щирий козак, султану – пише генеральному директору фірми «Т.М.М.», тієї самої, що побудувала будинок №4 по вул.Чорновола – з якого й була винна місту певну кількість тих самих «соціальних» квартир. Скептики ще дивувалися: ну яке може бути «соціальне житло» в будинку елітного класу? Як бачите – знайшлося.



І заселився шановний Сергій Іванович, головний архітектор міста, в квартиру №15 жилою площею 62,5 кв.м (загальною 118,69 кв.м) цього будинку… та й справді – не в «хрущобі» ж мешкати митцю? А вже рішенням виконкому Житомирської міськради №218 від 25.03.2010р. згадану квартиру виведено з числа службових і передано Руденко Сергію Івановичу «з метою залучення та заохочення кваліфікованих спеціалістів у сфері містобудування та архітектури».



І дарма, що міська прокуратура свою точку зору на рівень кваліфікації нинішньго головного архітектора виклала ще влітку минулого року – у Протесті на рішення сесії Житомирської міської ради від 24.12.2008 року №815 «Про затвердження концепції реконструкції центральної частини міста Житомира»:

«… в ході перевірки встановлено, що самої Концепції, як фундаментально оформленої не існує, а є так звані ескізні передпроектні проробки з пояснювальною запискою, що підготовлені поверхово, без врахування вимог законодавства України… конкурсу не проводилося, а навпаки автор проекту Руденко С.І. одночасно очолював містобудівну раду, займав посаду в.о. начальника управління містобудування архітектури та дизайну міського середовища… сам собі погодив ескізні проробки та й ще висловив собі подяку

(виділено ред.)





Хтось скаже: подумаєш, дрібниця яка – одна квартира. Не одна, шановні, яж ніяк не одна. Не стану наполягати, що решти вистачило б на забезпечення житлом фантастично монументальної черги пересічних житомирян… дійдемо свого часу й до решти (а хто уважно читав попередні мої публікації – і сам ще про одненьку таку саму «соціально-елітну» вже знає). Ми ж наразі дещо «знизимо рівень» і ознайомимося з окремими н’юансами та перспективами будівництва тих – які для «пересічних».



ШВИДКОРОЗЧИННІ МІЛЬЙОНИ, або «ЧТО НАМ СТОИТ ДОМ ПОСТРОИТЬ?»

Для початку наведу ще раз фрагмент копії «Зведеної довідки про результати ревізії бюджетів на території Житомирської області (витяг по м.Житомиру)», проведеної ГоловКРУ України за період 2007, 2008 та перше півріччя 2009 року (повністю текст було опубліковано в попередньому випуску «Всерйоз про головне»).



Деякі необхідні пояснення.

По-перше – що таке «комунальне підприємство»? Це підприємство, засновником і власником якого є представницький орган територіальної громади – міська рада (взагалі то власником – теріторіальна громада, тобто – це наше з вами спільне підприємство, керувати і наглядати за яким ми з вами «довірили» виконавчим органам міської ради – зокрема її, влади, очільникам – міському голові, заступникам, керівникам управлінь, комунальних підприємств тощо). Теоретично існування кожного з цих підприємств має сенс, якщо воно не лише приносить копійочку до бюджету міста (ми ж таки вкладаємо в нього власне майно та кошти), але й, що головне – виконує якусь корисну для міста в цілому функцію: перевозить пасажирів, ремонтує вулиці, прибирає сміття тощо.

КП «Житомирбудзамовник» - будує… точніше – будувало. Ще кілька років тому – найпотужніший оператор на місцевому ринку будівництва житла, сьогодні – банкрут:











«Вера Шелудченко сообщила, что горсовет, не смотря на иски кредиторов, не намерен давать согласия на начало процедуры банкротства коммунального предприятия «ЖитомирБудЗамовник»

«Журнал Житомира» - 30.11.2009




Досить «смілива» (щоб не сказати більше) заява, особливо якщо врахувати:

«Представник боржника (КП «Житомирбудзамовник» - прим.ред.) в судовому засіданні 06.11.2009р. усно не заперечив щодо порушення справи про банкрутство…Окрім того, представник боржника підтвердив, що заперечення щодо вимог ініціюючого кредитора відсутні, так само як і щодо правомірності порушення справи про банкрутство»

«Так в чём правда, брат?» - «не намерен давать согласия» чи «не заперечив»?

Вишукана суперечливість слів і дій нинішньої міської влади скоро вже, певно, стане темою для анекдотів. Але оця «покірність долі» - зовсім не анекдот, адже мова йде не лише про втрачені чималі бюджетні кошти – надію отримати власне житло втратила значна кількість тих самих «пересічних громадян» (вони ж бо не «кваліфіковані спеціалісти у сфері містобудування та архітектури», тому багатьом із них довелося вкладати ще й власні гроші).

Цілком законно постає питання на кшталт «где деньги, Зин?»:

10 824 764,81 грн. – загальний борг підприємства, це при тому, що вартість його майна визначено в сумі 356 381,09 грн. (3-кімнатна квартира в центрі? але де ж техніка, обладнання, виробничі та будівельні майданчики тощо? розчинилися?), а стосовно природи 3 524 977,31 грн. дебіторської заборгованості можна судити за висновками ГоловКРУ – 2,7 млн.грн. то є «поворотна безвідсоткова допомога» (у т.ч. 800 тис.грн. – керівнику підприємства... йому одному?), «поворотність» якої, мяко кажучи…

«Очманіли від того, що вони що хочуть, то роблять, і їм нічого за це немає!» (Сергій Рижук) – чи можна знайти вдаліше визначення тому, що відбувається в нашому міському господарстві? Ще до цієї каденції склалося, що комунальні підприємства зазвичай неохоче діляться своїми прибутками з міським бюджетом, але щоб так: «скільки хочу, стільки й хапаю», - та ще й не з прибутків, а з громадського і позиченого, «з ознаками штучного доведення до банкрутства»… хазяйнуємо?



«КТО ХОЗЯИН В ДОМЕ?»

Деякі цікаві особливості приватизації ЦМК «Готельне господарство «ЖИТОМИР»


Епопея з приватизацією цілісного майнового комплексу «Готельне господарство «Житомир» - також комунального підприємства, - набула розголосу ще 2005-го року: прибутків підприємство не показувало – тож і до бюджету надходило дірка від бублика, - а оціночна вартість об’єкту вже на той час складала близько 25 млн.грн. – і це були більш ніж «грубі гроші». Саме тоді, 2005-го, спробі звільнення директора готелю Юрія Опанащука став на заваді «трудовий колектив» (http://zhzh.info/news/2007-5-21-1275).

А у 2007-му, з четвертої за рік спроби – під самі новорічні свята, той самий «трудовий колектив у формі Товариства з додатковою відповідальністю «Готель Житомир», спеціально для цього створеного 28.09.2007р. – отримав право приватизувати єдиний майновий комплекс комунального підприємства «Готельне господарство «Житомир» шляхом викупу (http://zhzh.info/news/2007-06-01-1316). Якщо хто «не в курсі», від конкурсних форм викуп відрізняється тим, що здійснюється по «оціночній вартості», яка зазвичай суттєво, інколи майже вдвічі, нижча за ринкову – скептично налаштовані незалежні фахівці називали цифру у 80-90 мільйонів проти визначеної для «викупу» суми у 51 993 095,46 грн., що для 2007-го року зовсім не дивно – «кризою» й не пахло, інвестиційна та ділова активність у розпалі. Втім, варто було бачити, як і ці 52 мільйони затято ділилися при затвердженні міського бюджету на 2008-й рік… але… вже в жовтні 2009-го стало остаточно зрозуміло – грошей не буде:

«Прокуратурою міста Житомира під час проведеної перевірки встановлено порушення під час приватизації комунального підприємства «Готельне господарство «Житомир».

Як повідомив «Журналу Житомира» перший заступник прокурора області Анатолій Чумаченко, покупець (підприємство «Готель «Житомир», від імені якого виступив його директор), подавши заяву на приватизацію єдиного майнового комунального підприємства «Готельне господарство «Житомир», у визначений термін зобов’язаний був сплатити за вартість об’єкта майже 52 млн. гривень.

Однак покупець не виконав умови договору і не розрахувався за придбаний об’єкт приватизації упродовж 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору.

На підставі цього Господарський суд Житомирської області, розглянувши позов, прийняв рішення про розірвання договору купівлі – продажу єдиного майнового комплексу комунального підприємства „Готельне господарство „Житомир”, укладеного між Територіальною громадою м. Житомира та Товариством з додатковою відповідальністю „Готель Житомир”.

Окрім цього, за рішенням суду, покупець, що порушив умови договору, на користь територіальної громади міста Житомира в особі Житомирської міської ради повинен сплатити понад 5 млн. грн. пені та більше 10 мільйонів – неустойки.»

(виділено ред., джерело - http://zhzh.info/news/2009-10-16-5960)


Та це – лише інформація «для широкого загалу». Бо найцікавіше, що виявлено під час прокурорських «досліджень», так і залишилося у матеріалах відповідних перевірок:

«… 11.07.2008р. та 29.07.2009р. … шляхом внесення змін та прийняття нової редакціі Статуту… одноособовим засновником (учасником) юридичної особи-покупця став Опанащук Ю.Я., який є директором як КП «Готельне господарство «Житомир» так і директором у ТДВ «Готель Житомир» (одночасно і депутатом Житомирської міськради – прим.ред.)… Таким чином трудовий колектив… який за рішенням двадцятої сесії… отримав право на приватизацію… фактично усунений – виведений з процесу приватизації» (виділено ред.)





Це не шахрайство? Та ще й «у особливо великих розмірах»?... І які наслідки, спитаєте ви?...

До речі, Юрій Якович Опанащук і посьогодні продовжує бути одноособовим «хазяіном» готелю (http://zhzh.info/news/2009-12-03-6265)– і не журиться, навпаки… так само як і Сергій Іванович Руденко продовжує вимальовувати ескізи «світлого майбутнього» Житомира, одночасно справно «враховуючи можливості» маніпуляцій земельними ресурсами міста. Тема відповідальності керівника КП «Житомирбудзамовник» також якось тихенько «зійшла на нєт». Влада мовчить: мовчать депутати, мовчить міський голова і його «команда»… все влаштовує? Ворон ворону ока не виклює?



«Ви невдовзі почуєте, скільки зараз буде кримінальних справ
і оцих людей, що з наручниками виходять з кабінету.
У мене з прокурором, і з іншими службами,
щодня на цю тему розмова про спільні дії.
Але я теж потерпаю від того, що ті часто органи наші контролюючі –
вони не стільки викривають, як потім ще й покривають.
Ось це питання – тобто кругова порука…»


Сергій Рижук – голова Житомирської облдержадміністрації

«КРОК Радіо» - 14.04.2010р., прямий ефір


«Маніпулятивні не документи, а інтерпретації» - так висловилося з приводу моїх публікацій вороненя зі зграї… Перепрошую, а як ще можна інтерпретувати викладені тут документи?



Добірку вміщених матеріалів зробив і прокоментував
координатор Житомирського Антикорупційного Руху,
екс-депутат Житомирської міської ради п’ятого скликання,
головний редактор «КРОК Радіо» (102,2МГц)

Ігор Миколайович Іваницький

Довідки та пропозиції:
тел. 47-00-60, 413-714; вул.Домбровського, 86, секція 257, «КРОК Радіо» – в робочі дні.
E-mail: [email protected]



Корупція (від лат. corrumpere — псувати) — протиправна діяльність, яка полягає у використанні службовими особами їх прав і посадових можливостей для особистого збагачення; підкупність і продажність громадських і політичних діячів. Характерною ознакою корупції є конфлікт між діями посадової особи та інтересами його працедавця або конфлікт між діями виборної особи і інтересами суспільства.

Автор: Іваницький Ігор Миколайович, редактор рубрики "Игорь Иваницкий" на ЖЖ.info

http://krokradio.zt.ua/igor.htm
Игорь Иваницкий | 17.04.2010 | Переглядів: 9061 | коррупция, Житомирбудзамовник, Руденко, корупція, готель Житомир, Шелудченко
Редакція сайту може не розділяти думку автора статті
та відповідальності за зміст матеріалу не несе.

Читайте також на цю тему:


Коментарів: 12
woland
1 Влад (woland)   • 09:03:26, 20.04.2010 [Материал]

)) Дякую, Ігоре Миколайовичу, що так стараєтесь смішити свою таку малочисельну, але напрочуд віддану читацьку аудиторію. Напевно Ви нас дуже любите - це видно)

По квартирі: Ви нагадуєте маленького принца, який щоранку наказував Сонцю зійти, а щовечора - зайти.
Рішення про надання житла цілком стандартне, законне і публічне. На БУДЬ-ЯКЕ засідання виконкому можете прийти Ви, Ваша дружина, дівчинка з Крок-радіо, Корвін, Кобальт, Карлсон, Борода, Котенко і навіть Калгаріан (цур мене й пек) і отримати копію зверхсекретного рішення - ух яке викриття! Ух які оперативні дії!

Далі: чому ж наш бравий ковбой мовчить про квартири, які виконком на підставі Закону пачками видає хворим туберкульозом, а також суддям, СБУ, МВС, МНС, ГКЧП і тд. іт.п. і кінець-кінцем коханій ковбоєм прокуратурі? Можливо тому, що ця прокуратура під копірки штампує його (ковбоя) тексти протестів? А шо - їм не важко, а людині приємно. Ігоре Миколайовичу, Ви напевно в молодості врятували життя прокурору міста, от він і розплочується))

Тепер у нас прокуратура ще й в архітектурі шарить кручє всіх, оцінюючи якість архітектурної концепції)) А в футболі вони як? Може шо порадять Маркевичу, а то у нас он Євро на носі...

Про "Житомирбудзамовник" не в курсі і поцікавитись ситуацією (на відміну від квартири Руденка) не змотивували.

А от по готелю "Житомир" я з Вами беззаперечно згоден - Опанащук падлєц.
Тільки Ви знову ж сором'язливо забуваєте додати, що міськрада довго судилась з маріонетковим утворенням Опанащука, намагаючись якшо й не отримати 52 млн. за готель, то хоча б мільйон неустойки за невиконання своїх зобов'язань. І виграла. І стягне гроші в міський бюджет. Чим не захист інтересів територіальної громади? Чому не похвалити за гарну справу? Ковбой, він об'єктивний має бути, а не тенденційно-антимуніципалітетний. Вот.
Вибіркова у Вас пам'ять, Ігоре Миколайовичу. Ну, якщо Ви, звісно, не будете стверджувати, що й про суд не знали. У Вас же "давній знайомий, що наразі займає досить значущу посаду в апараті Житомирської міськради".

П. С. Ви не дали відповідь - Ви готові офіційно підписатись під наклепом, який розповсюдили минулого разу?: http://zhzh.info/publ/12-1-0-2094#ent69188

KAPJICOH
2 Andrey (KAPJICOH)   • 10:34:05, 20.04.2010 [Материал]

"Нечего на зеркало пенять, коли рожа кривая".
Iваницький
4 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 10:51:07, 20.04.2010 [Материал]

Слова выбирай, "наклеп" - это неаргументированные обвинения. По ссылке - документы. Компрене ву разницу?

> У Вас же "давній знайомий, що наразі займає досить значущу посаду в апараті Житомирської міськради"

И место в "мичуринском" списке )))

Iваницький
3 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 10:43:50, 20.04.2010 [Материал]

Владик, не паясничай.
Я везде подписываюсь - и здесь, и в печатном варианте, чего тебе ещё? Понимаю, что нервы, понимаю, что выгораживать ворье - тяжелая работа... Вам нужен автограф? Ладно, если сам зайти побоялся - я через Микитенко передам экземпляр с дарственной надписью.

P.S. "Падлєц" не столько Опанащук, сколько Вера Тимофеевна, его покрывающая - уверен, что имеющейся информации о его шашнях (документально опять же подтвержденной) более чем ДОСТАТОЧНО ДЛЯ РАСТОРЖЕНИЯ КОНТРАКТА, но он ведь так и продолжает руководить гостинницей? И дули городскому бюджету показывать? В полной уверенности, что теперь ой как нескоро вновь возникнет опасность ухода гостинницы из-под его контроля? Скажете, что ваша "сильная команда" не "в долях"? А вот я - уверен в обратном.

И хрен что с него бюджет получит - вашей кодле было выгодно "подвесить" его выдуманными из головы "санкциями". И случай этот не единственный. Круговая порука-с...

Равно как и Тарнавский в жисть сам себе не рискнул бы (прекрасно помню, как на коленях ползал перед Тимофеевной, шоб оставила). И как Сергей Иваныч себе жилье "зарабатывает" (законно, говорите? ну да, для вашей стаи ведь не существует такого понятия, как элементарная этика власти) - в предыдущих побликациях моих тоже имеется.

P.S.
Почитал ваши сопли-вопли, и решил "взять в работу" следующие объекты:
1. ул.Народицкая, 21 (600 кв.м.)
2. ул.Домбровского, 28 (70 кв.м.)
3. ул.Киевская, 25 (120 кв.м.)
4. ул.Киевская, 53 (100 кв.м.)
5. ул.Московская - сити-лайты ("конкурс" за 270 тыс.грн.?)
6. пер.Кривой, 21 (0,1 га под сенокос)
7. Новогуйвинск (что-то там с приватизацией жилого дома...)
Как думаете, накопаю чего?

P.P.S. По поводу квартир... да-да, спасибо за подсказку - уже копаю... ничего, если друг Ваш на Вас обидится за подсказочку такую? )))

А "викриття" - это письмецо за подписью Игоря Петровича №19/5081 от 13.08.09 (или Вы не в курсе, что именно это письмецо стало краеугольной каменюкой для поднятия вопроса о наявности "ознак злочину, передбаченого ст.365 ККУ"? скажете, оно тоже "публичное"?... ох, как трудно я его добывал ;))

woland
5 Влад (woland)   • 16:32:56, 20.04.2010 [Материал]

ждьомс....
а та курка-щебатурка, по садочку хоо-дить, тай хоодить,
курчаточок водить тай вооодить)))))
Ответ: :)))
Iваницький
12 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 11:03:34, 14.05.2010 [Материал]

Итак: пер.Кривой, 21 и ул.Киевская, 25 - результат раскопок предоставлен на всеобщее обозрение (но к Кривому я ещё вернусь - подробнее ;)). По Новогуйвинску... тут да, не уцепишься - мало ли успешных бизнесменов особнячки себе возводят? Осталось четыре из известных мне позиций, так? продолжаем раскопочки-с? (а вы пойте, ласточка, пойте - Игорь Петрович, уверен, будет крайне вам благодарен за ваше участие в раскопочках сиих ;)).
Серж
6 Серж Ніхто (Серж)   • 19:14:52, 20.04.2010 [Материал]

Мені неодноразово приходилось вести загальні збори та виступати на загальних зборах громадян (не на виборах), а на виробництві, на зборах обєднань громадян і завжди яка-б чудова, приємна в спілкуваннї аудиторія не була, завжди (даже якщо присутні всьго двоє громадян чи дві тисячі) хтось один був не вдоволений тим процесом про який ішла мова на зборах, незалежно від того корисна та ідея яка обговорювалась чи була абсолютно непотрібною, даже шкідливою, знаходилась людина яка підбурювала решту неслухати "подлеца" і "негодяя".
Таку людину, яка вважає всіх виступаючих нехорошими людьми, мені нагадує Woland.
Думаю, що майбуть знаю його особиста, але тим більш він для мене не цікавий, тому що "а вдруг и не пройдет" Віра Тимофіївна на другий термін, кого тоді він буде захищати. Іншого роботодавця ?

А, взагалі Wolandе, щоб зійти за розумного краще промовчати коли говориться про дії, які відбулись і відбулись для вибраних, а не вибраним приходять листи щастя по службовим квартирам, зі словами:- ми вам не перешкоджаємо в проживанні, (мова про простих людей які працюють на користь громади) і що тим людям робити, а Wolandе ?

woland
8 Влад (woland)   • 21:03:21, 20.04.2010 [Материал]

Оленко, залогінся. Я розумію, що твій новий роботодавець може тебе не погладити по голівці за власну позицію, однак за свої слова треба відповідати.
Рано чи пізно)

А щодо виступаючих (зокрема авторів ЖЖ) - то тут як всюди: є дешеві клоуни, є супермени й борці з оборотнями, а є цікаві, приємні і достойні люди. Кожен з них заслуговує саме на те, на що заслуговує. Все як у житті)

baba
7 Василий (baba)   • 19:35:56, 20.04.2010 [Материал]

"независимый" и оскал власти!Очень даже интересно.п7 пожалуйста подробней!
Iваницький
9 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 10:32:15, 21.04.2010 [Материал]

Как выкопаю - поставлю на стол, целиком (может копать подсобите? :)))
svoboda_zt
10 Свобода Житомир (svoboda_zt)   • 15:12:03, 21.04.2010 [Материал]

Цікаво , цікаво...Хто то є Воланд ? М ?
Ответ: Это типа шЮтка? )))
woland
11 Влад (woland)   • 18:50:27, 21.04.2010 [Материал]

"...часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо.."
(c) by Булгаков )