Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Авторская колонка » Игорь Иваницкий

Агонія чи впевненість у безкарності? (ДОПОВНЕНО)

Автор: Іваницький Ігор Миколайович, 03.09.2010, 16:24:09
Автор Игорь Иваницкий

Игорь Иваницкий

все статьи автора


ВСЕРЙОЗ ПРО ГОЛОВНЕ (випуск 9)

ГУБЕРНАТОР БЕРЕ ЖТТУ ПІД СВІЙ ОСОБИСТИЙ КОНТРОЛЬ?

«Спасибі, що ви мене катали на тролейбусі, ще як я студентом був» - так у прямому ефірі «КРОК Радіо» надвечір середи, 25-го серпня, відреагував на звернення робітників 2-го депо комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук.

На висловлені побоювання щодо масових звільнень, можливої тіньової приватизації 2-го депо та небезпеки ліквідації міського електротранспорту взагалі губернатор зауважив:

«І до цього часу збереглось ТТУ, і не ліквідують його. І все в нас буде – не зразу добре, але, під моїм особистим контролем – зараз буде воно все поліпшуватися, будемо оновлювати трамвайно-тролейбусний парк і матеріально-технічну базу. Не ліквідують.»

«Я готовий, я незабаром буду там у вас, в ТТУ, послухаю всі ваші пропозиції» - пообіцяв Сергій Миколайович, - «Але повинні бути два напрямки: те, що від вас залежить – будьте ласкаві; те, що від міста залежить – будьте ласкаві; і те, що від губернатора, області себто – будьте ласкаві. Ото «на троих сообразим», підпишем папір – договір, і давайте тоді позмагаємося – хто якісніше і швидше виконає свої зобов’язання» - так накреслив губернатор своє бачення шляхів виходу з конфлікту, який виник на підприємстві після прийняття виконкомом Житомирської міської ради рішення про переведення всіх міських тролейбусів до старого депо на Ольжича та консервацію виробничих потужностей депо №2.

«Так що чекайте в гості» - пообіцяв Сергій Рижук працівникам ЖТТУ.

Та чи допоможе мертвому припарка?

Колективні і депутатські звернення в десяток інстанцій, публікації на радіо, телебаченні, в друкованих та Інтернет ЗМІ, пікети, мітинг… Міська голова – відмовчується. Її заступник і «права рука» Ігор Гундич – відмахується заявами про начебто «політичне замовлення». «Компетентні органи»… вичікують?

18-го серпня Стрякіна Зінаїда Олександрівна таки спромоглася не лише донести колегам-депутатам вимоги трудового колективу 2-го депо, але й включити розгляд питання про скасування сумнозвісного рішення виконкому №470 від 24.06.2010р. до порядку денного сорокової сесії Житомирської міської ради.

А вже за годину після початку сесії, перед розглядом саме цього питання, було оголошено перерву – втомилися захисники інтересів територіальної громади? Результат «розгляду» був прогнозованим – лише чотири депутати міськради: Стрякіна, Самойленко, Опанащук та Новіков – підтримали вимогу трудового колективу. Решта…

Ні кілька сотень підписів людей, частина з яких вже втратила роботу, ні три поспіль протестні акції робітників під стінами міськради, ні очевидна недоцільність – швидше недолугість дій адміністрації КП ЖТТУ, адже так і немає відповіді на запитання: чому на «консервацію», крім адмінбудівлі, виведено також і виробничі приміщення депо №2 разом з обладнанням сучасної ремонтної бази – натомість жодної збереженої копійки з того в розрахунках «економії» міською владою не передбачено навіть «для красного слівця»?

Нічого з перерахованого не стурбувало решту міських депутатів, пов’язаних та поєднаних з Вірою Тимофіївною однією метою – собі, лише собі-улюбленим, і якнайбільше. Громада – переб’ється.

Як не стурбувала і очевидність небезпеки втрати тролейбусного парку взагалі, бо те саме старе депо, до якого повпихувано непотрібні пані Шелудченко тролейбуси – давно і міцно заплутане в боргах, і лише банк-кредитор вже з квітня наступного року вирішуватиме – коли буде викинуто ті тролейбуси з його території взагалі.

Наразі переселення усього рухомого складу тролейбусного парку міста в старе депо на Ольжича успішно завершено. Лише два десятки списаних на брухт вагонів «прикрашають» майданчик, що на Вітрука, пристосований під сотню «живих» машин, і тільки ганяє по ньому пилюку вітерець… "Нагинає верби в гаї, а тирсу на полі. Все замовкло"…







Цікаве фото, чи не так? Зроблено його близько п’ятої години надвечір п’ятниці, 27-го серпня. І очі Вас не підводять – ще не вмерло «законсервоване» депо №2, і є життя у ньому… хоча дещо дивне – таке, що нічого спільного з інтересами громади міста не має.

Як не має, і не може мати, зрозумілого і доречного пояснення з боку міської влади та адміністрації КП ЖТТУ. Натомість підтверджує найгірше...







Трохи підношений, але ще досить бадьорий, «Ікарус» і новенька комфортабельна «Сканія», що їх вдалося сфотографувати – то тілька два з п’яти автобусів, які належать приватним перевізникам і здійснюють так звані «нерегулярні перевезення» (зазвичай то міжміські рейси на замовлення за межі області) – що почали вставати на ночівлю у 2-му депо КП ЖТТУ відразу по тому, як звідти було викинуто останнього тролейбуса.

П’яти – так запевняють працівникі депо, просто з рейсів решта повертається значно пізніше.

Поки що п’яти?

Саме це мала на увазі міська влада, посилаючись у своєму офіційному коментарі на «за кращої фінансової ситуації продовжити розвиток підприємства»?

Ось воно – тролейбусне депо із сучасним обладнанням, законсервоване «до кращої фінансової ситуації». Ось вони – приватні автобуси, які вже користуються «законсервованим» депо. Підприємство розвивається? Але чіє підприємство? І хто матиме зиск від такого «розвитку»? Пенсіонери? Студенти? Учні? Пересічні громадяни, вимушені вже в найближчому майбутньому переплачувати приватним перевізникам з причини зменшення, якщо не остаточного зникнення, рейсів комунального електротранспорту?

Зрозуміло, що точну відповідь на всі ці запитання знають Віра Тимофіївна Шелудченко та її вірний Санчо Панса – Ігор Петрович Гундич.

Звільнювані ж робітники впевнені – від самого початку оборудка мала на меті одне: формування на базі комунального майна приватного автопарку з подальшим знищенням конкурента – комунального електротранспорту.

Помиляються?

А оте, що на фото – то що? Привиділося?

Дивна річ. Кількість написаних звернень і документальних публікацій, проведених протестних акцій і публічних роз’яснень – вже, здається, перевищала ту межу, за якою могла б трапитися щонайменше революція… Відмовчуються – всі. «А Верка слушает да ест». Апетит – нівроку. Сорому або страху – ні на йоту. Що то?



АГОНІЯ – ЧИ ВПЕВНЕНІСТЬ У БЕЗКАРНОСТІ?

Дехто вважає: за кілька місяців до чергових виборів міська влада, починаючи від мера і до більшості депутатів включно, розуміє – біля корита вже не втриматися, тому й гребеться все, до чого дотягтися можуть.

Земля, об’єкти комунальної власності, бюджетні кошти. У ефірних публікаціях і в 3-му випуску друкованої версії «Всерйоз про головне» я, головний редактор «КРОК Радіо» (102,2МГц), екс-депутат Житомирської міської ради поточного скликання і координатор неформального Житомирського антикорупційного руху Ігор Іваницький, розповідав про те, як з обличчя міста спритно зникло ще донедавна одне з найпотужніших комунальних підприємств «Житомирбудзамовник».

Але найяскравіший приклад безсоромності, як на мій погляд – те, що відбувається навколо «Житомиртеплокомуненерго» – безумовно одного з наважливіших для міста підприємства, фактично монополіста в сфері опалення та гарячого водопостачання. Останні події не залишають сумніву – відмовлятися від ласого шматка ніхто не збирається. Тому наразі я вирішив повернутися до публікацій ще трирічної давнини – впевнений, що багато з того, що відбувається сьогодні, вам стане зрозумілішим.

Отже, згадуємо рік 2007-й.

13.10.2007р. Оренда "Житомиртеплокомуненерго" - корупція чи рейдерство?

18.10.2007р. "Житомиртеплокомуненерго” – чорна діра міського господарства.

Тоді, 2007-го, прокуратура не підкачала – кримінальну справу проти Валерія Павловича Гармаша було порушено. Хоча скінчилося це для нього, як то вже стало зазвичай у нашій країні, «легким испугом». Але підприємство залишилося під відносним контролем громади, змінило керівництво – здавалося б, є перспективи на краще?... Надто пізно, на жаль, я зрозумів: якщо вже на щось націлилися загребущі ручки – кінець-кінцем вкрадуть.

29-го листопада 2008-го року в ефірі «КРОК Радіо» Віра Тимофіївна визнала: «слава Богу, що тоді цього не відбулося… тепер ми знаємо, що це робити треба зовсім по іншому». Дійсно, на той момент схема «по іншому» вже відпрацьовувалася у всіх деталях – що очевидно з’ясувалося з тих документів, які опинилися у моєму розпорядженні на початку цього року. Саме їх, документів, порівняння з дещо несподіваними особисто для мене публічними заявами пані Шелудченко та рішеннями міської ради, підштовхнуло мене до публікації першого випуску «Всерйоз про головне». А вже в 6-му випуску я грунтовно – з текстами проектів кредитної та гарантійної угод – довів: проект фінансування начебто реконструкції теплової галузі міста за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку та гранту у загальній сумі 15 мільйонів євро – то, насправді, проект «фінансування» певного кола осіб «у особливо великому розмірі».

Простіше кажучи – оборудка, наслідками якої стануть:

1. Втрата навіть умовного контролю з боку територіальної громади міста за фінансово-господарською діяльністю КП «ЖТКЕ»; формування монопольного становища; різке підвищення тарифів – суттєво більше, ніж на загальнодержавному рівні;

2. Вимивання коштів кредиту та гранту на користь сторонніх осіб через підставні фірми;

3. Формування «непід’ємного» боргу міста перед кредитором – з наступним зверненням стягнення щонайменше на активи теплової галузі міста;

4. Перехід активів ЖТКЕ в приватні руки (через ті самі підставні фірми).

Результат: втрата теплопостачальних активів міста одночасно з виникненням колосального боргу, в подальшому повної залежності від приватних структур – учасників оборудки.

Хто не полінувався вивчити преставлені документи та їх аналіз, майже в один голос реагируют у тому сенсі, що все це – «свідомий злочин», але…

Всі матеріали і документи своєчасно передавалися в органи, до чиєї компетенції входить нагляд за дотриманням законодавства і захист інтересів Держави і територіальних громад. Але до останнього часу оборону тримати довелося самому колективу КП «ЖТКЕ» – зокрема директор підприємства, Кондратюк Сергій Миколайович, за загальним визнанням – фахівець своєї справи, - навідріз відмовлявся поставити свій підпис і печатку підприємства під кредитною угодою. Натомість регулярно наголошуючи на безвідповідальності дій міської влади, яка чи не свідомо ставить підприємство на межу банкрутства…

Дострибався.

Власне кажучи, ніхто з «втаємничених» у тонкощі і деталі проблеми і не мав сумніву – рано чи пізно здихаються «неслухняного» (на відміну від пана Зубрицького – начальника КП «ЖТТУ») керівника.

Скільки знадобилося сил і засобів, щоб, не дивлячись на очевидність крадійства і зловживань, звільнити з цієї ж посади попередника пана Кондратюка – кіровоградця Гармаша? Від серця Тимофіївна відривала його, без перебільшення. А тут…

Перший дзвінок пролунав 08.07.2010р. – «Провести аудиторську перевірку фінансово-господарської діяльності… «Житомиртеплокомуненерго» до 15 серпня 20010 року» - затверджено рішенням виконкому №503. Справа корисна, але… «Департаменту бюджету та фінансів міської ради… передбачити кошти на оплату виконаних робіт по аудиту» - і жодної згадки про порядок визначення аудитора. Конкурс, чи як там їще вимагає чинне законодавство… дарма, є у Віри Тимофіївни вірний співучасник – Ігор Петрович Гундич, йому видніше:







Проведення аудиту комунального підприємства сторонньою юридичною особою приватної форми власності за кошти міського бюджету – без будь-яких тендерних процедур, одноосібним рішенням… отакий от «Нюанс-Аудит» – статті 364 і 365 ККУ вкотре «написані на лобі» пана Гундича.

Далебі.

Одночасно з цим, за дорученням міського голови від 01.07.2010р. №31/Д, департамент бюджету та фінансів робить вигляд, що проводить свою «перевірку», звіт про результати якої, від 12.07.2010р. №1111/31-Д, вміщений аж на 3-х з чвертю сторінках – вичерпно ілюструється висновками:






Отака от «перевірка». До речі, і вже згаданий «н’юанс» свого «аудиту» й досі не закінчив. Що не завадило пані Шелудченко на підставі подібних «висновків» вже 17-го серпня видати розпорядження про розірвання контракту з Кондратюком С.М. і, одночасно – про призначення на його посаду пана Рогожіна (в недалекому минулому керівника сумнозвісної "Олвіта-буд" - фігура більш ніж цікава – знайдеться немало серед читачів цього матеріалу тих, хто відразу… але про нього ще поговоримо іншим разом, хоча б з тієї причини, що Віра Тимофіївна, за її власними словами – «давно і добре його знає»).

І надвечір того ж дня, у супроводі муніціпальної міліції та керівника юридичного департаменту міськради, так звана «комісія по передачі справ» намагалася чи то «представити нового керівника трудовому колективу» (о 19-тій годині вечора!!!), чи то вилучити печатку і документацію… дійство більше нагадувало рейдерське захоплення, ніж «передачу справ», тим більше, що «передавати», з огляду на час, об’єктивно було нікому… приміщення кінець-кінцем опломбували, а пана Рогожіна – «представили» вранці…

Колектив проти, але кого то цікавить? На запитання про підстави звільнення Кондратюка отримали відповідь: "за невиконання контракту". З наведенням якихось того контракту пунктів і відмовою їх розшифровки – начебто «конфіденційні» вони. Спробували з’ясувати, що ж там такого жахливо конфіденційного – «не подавав звітність». Бухгалтер підприємства відразу втручається: все подавав, і вчасно. На що отримує відповідь про якусь додаткову «звітність», передбачену саме тим контрактом (в Україні начебто заборонено вимагати будь які звіти, не передбачені законодавством?). Догани, попередження отримував? Щось вкрав? Розбазарив? Ні, але… Далі казка про білого бичка. І висновок: нехай судиться ваш директор – а ми поки що й без нього порулюємо.

«Ищут пожарные, ищет милиция…», мовчать правоохоронці, вичікує державна адміністрація – так, поза межами їх компетенцій питання ефективного господарювання підприємств комунальної форми власності – формально все начебто… Протестують люди – «а Верка слушает да ест». Того ж таки 17-го з’явилися припущення стосовно того, що єдиною і головною умовою призначення пана Рогожіна на посаду керівника «Житомиртеплокомуненерго» була вимога сумлінного підписання кредитної угоди з ЄБРР. Затвердження цієї та гарантійної угод, з врахуванням «громадянської позиції» існуючого складу міськради – незначна формальність…

Хто зупинить міського голову та її посібників, які, здається, поставили собі на меті «винести все»?

Чутки стверджують: найближчим часом планується відсторонення керівника «Зеленбуду»… Міськводоканал, Житомиртеплокомуненерго, трамвайно-тролейбусне управління – вже "під контролем". Про "Житомирбудзамовник" - ніхто й не згадує. Хто наступний? Встигнуть?

А тим часом:

«ОБЕРЕЖНО! ОТРУТА!» – саме таку пересторогу треба вказувати біля кожного водорозбірного крану в житомирських оселях.

За годину до згаданого на початку цього випуску прямого ефіру з губернатором області Сергієм Рижуком в електронній поштовій скринці «КРОК Радіо» з’явився «відкритий лист» - саме на його ім’я (пізніше поширений місцевими Інтернет-ЗМІ). Фрагменти з якого, не дивлячись на свою відразу до будь-яких анонімок, я відразу оприлюднив в ефірі. Власне кажучи, відповідна інформація була відома мені ще раніше – просто лише зараз з’явилася можливість проілюструвати її документально (аутентичність тексту звіту облСЕС сумнівів не викликає), чим я, враховуючи «відкритість» джерела і особливу важливість для кожного із житомирян цієї, свідомо замовчуваної, інформації, не можу не скористатися. Отже:

«Інформую Вас, що станом на початок 2010 року в місті зберігається напружена ситуація з забезпеченням населення міста питною водою гарантованої якості з централізованих мереж водопостачання в зв’язку з погіршенням якості води в єдиному джерелі водопостачання міста, річці Тетерів.

За результатами лабораторних досліджень в зразках води з водосховища «Відсічне» встановлені відхилення по санітарно-хімічним показникам, а саме: вміст марганцю складає – 0,75-0,85 мг/л, при нормі – 0,1 мг/л, що є порушенням вимог СанПин №4630-88 «Санитарные правила и нормы охраны поверхностных вод от загрязнения» (протокол дослідження води поверхневих водойм від 14.07.10 №90).

Показник кольоровості досягає 55-60*.

На виконання приписів облСЕС рішення комісії з питань ТЕБ та НС від 21.07.10 (протокол №7) підприємством КП «Житомирводоканал» розроблено «План заходів щодо доведення якості питної води до нормальних вимог на період значного погіршення якісних показників річкової води у водозаборі «Відсічне», впроваджено жорсткий режим водопідготовки, застосовуються підвищені дози хлору та реагентів. Однак питання забезпечення підприємства достатньою кількістю хлору та реагентів залишається не вирішеним, залишки складають з розрахунку лише на 2-3 дні.

Так при перевірці підприємства 04.08.10 встановлено: витрати хлору складають 2380 кг/добу, залишок – лише 5000 кг, витрати коагулянту «Полвак» - 2940 кг/добу, залишок – 8098 кг, витрати «Валеусу» - 40 кг/добу, залишок – 47 кг.

Станом на 01.08.10 за липень місяць на санітарно-хімічні показники з мереж централізованого водопостачання відібрано та досліджено 272 зразки води, 97 відхилень, що складає 35% (по вмісту марганцю, показниках кольоровості та каламутності), на мікробіологічні показники 229 зразків без відхилень. Не дивлячись на ряд прийнятих заходів, застосування підвищених доз реагентів якість питної води в розподільчій мережі міста по санітарно-хімічним показникам продовжує залишатися незадовільною, в зразках питної води відібраних з резервуарів чистої води ІІ підйому (5 тис., 20 тис.) та ІІІ – підйомів «Крошня», «Вітрука», розподільчої мережі встановлені відхилення по санітарно-хімічним показникам, а саме:

– показник кольоровості складає від 23* до 27* при нормі 20*;

вміст марганцю складає – 0,2-0,45 мг/л, при нормі – 0,1 мг/л, що не відповідає вимогам Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10)…»

… «Специалисты отмечают, что в водопроводной воде города Житомира фиксируется избыток марганца. Это может привести к анемии, нарушению функционального состояния центральной нервной системы. Врачи даже говорят о мутагенном влиянии на человека повышенного содержания марганца в воде. Особенно опасны отравления марганцем во время беременности: из 100 детей, матери которых во время беременности подверглись отравлению марганцем, 96-98 рождаются умственно неполноценными. Также известно, что токсикозы на ранних и поздних сроках беременности вызываются марганцем. Марганец забивает канальцы нервных клеток, из-за чего снижается проводимость нервного импульса. Как следствие повышается утомляемость, сонливость, снижается быстрота реакции, работоспособность, появляются головокружение, депрессивные, подавленные состояния. Марганец почти невозможно вывести из организма; очень тяжело диагностировать отравление им - симптомы очень общие и присущи многим заболеваниям, чаще же всего человек просто не обращает на них внимания.

Итак, прежде всего от действия марганца под ударом окажутся дети…»

Шановна Віро Тимофіївно!!!

Ви також Людина – невже Вам начхати навіть на здоров’я чужої дитини?

Хіба так важко знайти гроші на реагенти? Адже це копійки у порівнянні з тим, скільки розтринькано і продовжує розтринькуватися за Вашого керівництва містом! Зупиніться!

Не беріть на себе ще один гріх – НЕ КАЛІЧТЕ НАШИХ ДІТЕЙ!

Добірку вміщених матеріалів зробив і прокоментував координатор Житомирського Антикорупційного Руху, екс-депутат Житомирської міської ради п’ятого скликання, головний редактор «КРОК Радіо» (102,2МГц)

Ігор Миколайович ІВАНИЦЬКИЙ (тел. 47-00-60, 413-714; вул.Домбровського, 86, секція 257, «КРОК Радіо» - в робочі дні).


ДОПОВНЕНО 04.09.2010р.

Постійне протиріччя: паперові документи в ефірі можна хіба що процитувати, натомість ніколи власними словами не передати духу і змісту репортажного аудіозапису або інтерв'ю. Саме тому й доводиться суміщати ефірну та друковану версії "Всерйоз про головне" - лише тим досягаючи максимальної достовірності та інформативності. Версії ті щодалі - то більше відрізняються, тому рекомендую прослухати додане.

"Всерйоз про головне" - КРОК Радіо (102,2МГц), 21.08.2010р.:

1. "Житомиртеплокомуненерго" - репортаж з подій 17.08.2010р. 18:30-19:00 та 18.08.2010р. 8:00-8:30

http://krokradio.zt.ua/audio/20100821_1_ZTKE.mp3

2. КП "ЖТТУ" - 18.08.2010р.

http://krokradio.zt.ua/audio/20100821_2_ZTTU.mp3

"Всерйоз про головне" - КРОК Радіо (102,2МГц), 28.08.2010р.:

3. Сергій Рижук про воду і міськводоканал

http://krokradio.zt.ua/audio/20100828_1_Rizuk_voda.mp3

4. Сергій Рижук про "Житомиртеплокомуненерго"

http://krokradio.zt.ua/audio/20100828_2_Rizuk_ZTKE.mp3

5. Сергій Рижук про 2-ге депо КП "ЖТТУ"

http://krokradio.zt.ua/audio/20100828_3_Rizuk_ZTTU.mp3

Автор: Іваницький Ігор Миколайович, редактор рубрики "Игорь Иваницкий" на ЖЖ.info

http://krokradio.zt.ua/igor.htm
Игорь Иваницкий | 03.09.2010 | Переглядів: 7987 | корупція, ТТУ, Гундич, водоканал, Шелудченко, теплокомуненерго
Редакція сайту може не розділяти думку автора статті
та відповідальності за зміст матеріалу не несе.

Читайте також на цю тему:


Коментарів: 6
иноходец
1 ИНОХОДЕЦ (иноходец)   • 12:07:12, 04.09.2010 [Материал]

Спасибі, що ви мене катали на тролейбусі, ще як я студентом був» - так у прямому ефірі «КРОК Радіо» надвечір середи, 25-го серпня, відреагував на звернення робітників 2-го депо комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук

ОБОРЖАЛСЯ! Спасибо автору, в точку! Но дальнейшее больше смеху не вызывало, особенно про воду. От качества воды зависит средняя продолжительность жизни населения


Ответ: на "ОБОРЖАЛСЯ" - см.п.5 "ДОПОВНЕНО"... и Вам спасибо ;)))

О воде.
По непроверенной информации ситуация с марганцом уже полегче - естественное снижение концентрации в связи с изменившимися погодными условиями.
С другой стороны... вот, сливал воду в унитазе - сложилось впечатление, что до того было чище, да-с... проблема с запасом реагентов так и не разрешена? (вопрос риторический)

wizard
2 wizard (wizard)   • 12:39:45, 04.09.2010 [Материал]

...будем жить плохо, но не долго... (с) А.Г.Лукашенко
LeXeR
3 alex (LeXeR)   • 13:18:06, 04.09.2010 [Материал]

Зато салют десятиминутный на день города устраивают. Есть что праздновать и чему радоваться... Только не нам с вами.
Ответ: Плагиат-с ;)))
"Зато салют у нас - лучше всех. Вот такой вот салют!" (М.Жванецкий)
Можно сказать, с тех пор ничего так и не изменилось...
ВиК
4 Viktor (ВиК)   • 15:33:56, 04.09.2010 [Материал]

Странно все это. Пан Рогожин возглавил Житомиртеплокомунэнерго. И... остался директором ООО "Олвита Буд" и БК "Буд прогресс"...
Ответ: Отписал в личку
HOOLIGAN
5 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 19:23:00, 04.09.2010 [Материал]

Вы уж не обессудьте,но снова Вас"упрекну"(ничего личного)-борьба с мельницами.Всё это имеет одно определение-БЕСПРЕДЕЛ!
Читал и горло сжимало,с самого начала....
Колличество раз сказанное Рыжуком:"Буду...будем...буду....в дальнейшем будем-буду...лучше..."просто поражает....неужели ж так всё плохо было???себя повторю-БЕСПРЕДЕЛ.
Вам-СПАСИБО,Дон Кихот Вы наш житомирский...
Iваницький
6 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 11:22:08, 05.09.2010 [Материал]

Вы правы в определениях, но неконструктивны в висновках.
Из ничего-не-делания ничего и не происходит. Конечно, мельницы - не самый удачный объект приложения усилий, но ведь за некоторыми из них прячутся реальные тактические средства противника? Поэтому, на мой взгляд, абсолютно бессмысленными являются традиционно доминирующие "обсуждения" проблем глобального масштаба - мы не можем иметь на них влияния по определению. Там же, где вполне можно дотянуться - почему не ударить? Глядишь, и выправится. Не сразу? так можно и дополнительно приложиться.
Некоторые любопытные детали - в личку отпишу.

Добавлено:
Можно сказать, что создание 1-го сентября независимой профсоюзной ячейки само по себе не решит проблемы ТТУ. Но ведь почему-то этот факт изначально вызывает столь заметное раздражение и противодействие со стороны администрации? Знают, чего боятся? Вот, теперь осталось не упустить... момент, когда количество сопротивления перейдёт в качество результата.