ЖЖ інфо » Статті » Україна |
Завдяки смартфонам і Інтернету у нас є миттєвий доступ практично до будь-якого новинному ресурсу на планеті. Ми вирішуємо, як використовувати прочитану інформацію, але дуже важливо знати, що відбувається в сьогоднішньому середовищі. Деякі побічні ефекти цифрової ери - це таргетована реклама і фейкової новини. По суті, ці дві концепції покликані вплинути на мислення за допомогою повторюваної інформації з обраної теми. Тому потрібно навчитися відрізняти правду від красивої брехні. Найкорисніший інструмент, який є для боротьби з підробками, безкоштовний і може використовуватися будь-ким. Перш ніж поспішати зі швидким судженням або просто прийняти заяву - використовуйте свій мозок. Читайте більше на уроках, думайте про це, аналізуйте і тільки після цього приймайте рішення про те, що ви читаєте.
Один з важливих способів бути політично обізнаним - слідувати обраним лідерам або кандидатам. Але будьте обережні з цим, так як у більшості політиків є команди зі зв'язків з громадськістю, які намагаються зробити так, щоб їх зображали майже ідеальними людьми. Яскраві або зворушливі промови, щедрість, скромність можуть мати велике значення, але тільки коли вони щирі. Тепер можна читати або стежити за стенограмами більшості публічних політичних зустрічей або заходів в Інтернеті. Немає кращого способу побачити, чи відповідає політик того, що говорить, ніж стежити за ним на роботі, де це дійсно важливо.
Політична обізнаність стосується не тільки політиків, а й звичайних громадян. Як правило, ми хочемо кращий світ, але в ідеалі це повинно відбуватися з мінімальними особистими зусиллями. Торгівля, охорона здоров'я, середня тривалість життя стали свідками неймовірного зростання в порівнянні з попередніми десятиліттями або роками. Як не дивно, відчуття незахищеності, здається, зростає все більше і більше. Природні катастрофи, соціальні повстання, політична напруженість контрастують з усім хорошим, що робить людство.
Простий спосіб краще зрозуміти проблеми суспільства і побачити можливі рішення - це стати волонтером в різних заходах. Це дозволить краще зрозуміти навколишній світ, а у людини з'являться реалістичні очікування щодо політичного керівництва.
Автор: Олег Ковальский, редактор рубрики "Україна" на ЖЖ.info