Журнал Житомира
Новости сегодня: Понедельник, 23.04.2018    16:40:43
2016 » Январь » 1722:52:30

Ігор Бойко розповів про свою точку зору на ситуацію, що склалася на кондитерській фабриці Житомира     РЕКЛАМА  

Ігор Бойко розповів про свою точку зору на ситуацію, що склалася на кондитерській фабриці Житомира
17.01.2016
22:52:30
3739
33

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

16 січня голова наглядової ради ТДВ «ЖЛ» Ігор Бойко провів у Житомирі брифінг, під час  якого відповів на запитання журналістів. Він розповів, що з його точки зору зараз відбувається на Житомирській кондитерській фабриці.

Публікуємо відповіді Бойка на запитання журналістів.

-  Відомо, що сторони підписали меморандум з метою щонайменше до 12 січня призупинити конфлікт на Житомирській кондитерській фабриці. Що буде далі?

- До 12 січня ми дійсно підписали меморандум, щоб зняти соціальну напругу, бо був великий ризик пролиття крові. Вважаю, що меморандум був сумнівним. З першого дня вони почали його порушувати, є докази, ми збираємо матеріал. Ми діємо згідно закону і чекаємо офіційних засідань суддів, які будуть розглядати всі ці справи, - повідомляє сайт Житомир.інфо.

Проблема в тому, що об’єктивність суддів під великим сумнівом. Приклад: на вчорашній день (15 січня – ред.) нашими опонентами був поданий позов в господарський суд Житомирської області, який був призначений на 18 січня. Коли наші юристи прийшли подати якісь доповнення, рішення вже було винесене і змінена підстава. Суддя Тимошенко буде відповідати перед законом, ми вже підготували скарги у Вищу Раду Юстиції і Вищу кваліфікаційну комісію суддів, хай розбираються. Ідея фікс цієї групи – мене затримати, арештувати за якесь порушення закону. Відкрита маса кримінальних справ, але підстав для мого затримання нема. Я плачу великі податки, у мене в рік буває дохід близько 10 мільйонів гривень, мені сьогодні кондитерська фабрика винна 1,5 млн доларів і 28 мільйонів гривень. А ці люди шукають, як я вкрав гроші. Я їх не крав. Вони не можуть зрозуміти, як людина знаходиться біля грошей і не краде їх...

-  Що зараз відбувається на підприємстві?

- Сьогодні шантажем і залякуваннями вимагають, щоб люди писали заяви на роботу на це їхнє дивне, зі стелі взяте підприємство. Це мені нагадує таку ситуацію, коли злодії прийшли грабувати будинок і кличуть сусідів: йдіть сюди, будемо грабувати! Щоб розподілити відповідальність. Вони ж потім скажуть: то ж не ми, то люди хотіли. От робітники хотіли працювати і прийшли. Люди не розуміють, що за всі вчинки, які вони сьогодні роблять, доведеться рано чи пізно відповідати, і ця відповідальність кримінальна. В мене достатньо терпіння і достатня матеріальна база, щоб почекати і втримати тих людей, які дійсно хочуть чесно працювати і відновити підприємство таким, яким воно було в Житомирі і процвітало… Сьогодні вскрили 5-й цех, включили лінію, яка може згоріти, бо вони (опоненти) таке обладнання бачили хіба що в кіно. Сировина, всі допоміжні матеріали і продукція не належать ні «ЖЛ», ні ЗАТ «ЖЛ». «ЖЛ» здало повністю в оренду свої виробничі площі, і повністю все, що знаходиться на підприємстві з сировини і продукції, належить київській компанії «Ренесанс Траст».

- Що це за компанія і чому вся продукція належить їй?

- Коли нас 27 листопада 2015 року зняли з реєстру, ми повинні були працювати і забезпечувати людей роботою. Ми підписали оренду виробничих потужностей і почали завозити сировину, почала працювати та компанія. У нас 30% імпортної сировини: какао, жири, ароматизатори і так далі. І після виключення з реєстру ми не могли розмитнювати сировину. Тому нам довелося терміново міняти європейські контракти, щоб почати отримувати сировину на це підприємство. Це була виробнича необхідність, щоб утримувати хоча би грудень місяць в робочому стані. Тому стосовно тих, хто працює з цією сировиною, будуть подані позови, і вони будуть притягнуті за розкрадання чужого майна.

-  Які ваші подальші дії?

- Підприємство фізично нищать. Якщо в такому стані воно побуде кілька місяців, підприємства не буде. Ніхто без нас, без колективу і тієї команди, яка працювала 6 останніх років, його не запустить. Для того, щоб підприємство було рентабельним, треба випускати мінімум 3,5-4 тисячі тонн продукції. Виробництво не працює, продукцію не дозволяють вивозити, хоча, як я вже казав, вона чужа і не належить «ЖЛ».

Наші подальші дії дуже прості. На ті рішення, які виносять тернопільський і житомирський судді, ми подаємо апеляції і чекаємо призначення апеляцій, виграємо апеляції. Наголошую: ми будемо діяти тільки по закону. Жодного порушення закону в нас як не було, так і не буде. 

- Чи були готові до такого розвитку подій на фабриці?

- Звичайно, що ні. Ми спокійно працювали. У цьому році потратили більш як 500 тисяч євро на розробку повного ребрендінгу житомирської продукції, який замовили одній з найкращих французьких компаній. Це нова торгова марка «Zhytomir Sweets», вона практично готова, ми мали з нового року повністю її запускати. І це найбільша реклама для Житомира, підняття престижу регіону. Прийшли люди і одним рішенням суду… Ми проводили реформування, бо, згідно з законом України, ЗАТи були ліквідовані як юридична форма. Тому суд не міг відновити ЗАТ, бо таке підприємство не передбачене законодавством – закон 2010 року залишив публічні акціонерні товариства. 

-  Чи є еволюція у ставленні влади до конфлікту і вашого підприємства від 27 листопада і до сьогодні?

- Є. Я думаю, що зробив для Житомира набагато більше, ніж дехто з житомирян, хоча я львів’янин, народився на Волині. Але я виробничник. І стільки всього, скільки ми вклали в Житомир, в тому числі для реклами і популяризації Житомира, я думаю, що мало людей зробило. Я ніколи не лізу у владу, в мене принцип «Я нічого ні в кого не прошу, тільки не заважайте». Коли ситуація вийшла за межі правового поля, і підприємство перестало працювати, ми почали відчувати підтримку. У першу чергу, владі треба отримати в бюджет гроші. А грошей не буде, якщо не буде моєї команди на підприємстві. Можна поставити на ньому хрест, бо його ніхто не «витягне». Бо тільки найменувань сировини більше 300. Ми поставляємось у 37 країн, етикетки у кожну країну різні, їх треба замовляти. Ми це робили роками. Тому влада, напевно, десь починає бачити, що фасування цукру і випічка рогаликів не дасть місту тих коштів, які могли бути. Оборот фабрики в 2015 році мав бути мільярд з половиною, але у зв’язку з тим, що ми погано відпрацювали грудень, оборот фабрики мільярд 250 мільйонів (гривень) без ПДВ. Не можуть там працювати дилетанти. Знаєте, що вони зробили? Вони збирають начальників цехів, яких я 6-7 років тому відправляв на пенсію, які знали, як у відрах мішати якусь колотушку, бо зараз все автоматично. Привели тих, кого я звільнив за крадіжки, дармоїдство, брехню, некомпетентність. Хіба можна домогтися прогресу регресом?

Насамкінець я хотів би звернутися до працівників підприємства.

Шановні працівники! Вас вводять в оману і вам брешуть. Вас стараються зробити співучасниками цих протиправних подій, які відбуваються на фабриці. Не ведіться ні на які пропозиції і залякування. Співпрацюючи зі злочинцями, ви стаєте такими ж злочинцями і так само відповідатимете за всі кримінальні злочини у випадку своєї співучасті. Обіцяю, що протягом одного-двох місяців фабрика запрацює, якщо буде підтримка державної влади. Якщо буде політична воля, фабрика вже може запрацювати в понеділок, щоб люди прийшли і сказали: ми будемо працювати до вирішення в судах. Це те, що ми всім пропонували і пропонуємо.
Тэги: Житомир, ласощи   
Объявление:
Комментариев: 33
andruha30
1 ффф (andruha30)   • 22:58:18, 17.01.2016
+10

Зачем вообще публиковать интервью этого рейдера!!!!!!!!!
Журналисти не задали ни одного острого вопроса,заказуха полная!!!!!
Стыдно,ребята!!!!!!
Юрко
6 Градовський (Юрко)   • 23:54:05, 17.01.2016
+5

А журналістів то було рраз-два))) Один продажніше іншого. Чого, лишень, Радчук вартий)
max1e
7 maxim (max1e)   • 00:13:48, 18.01.2016
+1

а де москал1?
sashokru
10 Саша (sashokru)   • 07:28:49, 18.01.2016
-2

Ти шо так не можна. В ура патрiотiв зiрве мозок. Людина народилась на Волинi i мае росiйський паспорт точно москаль
sashokru
9 Саша (sashokru)   • 07:24:30, 18.01.2016
-2

Потому что это симметричный ответ на прес службу ЗАТ Житомирские Ласощи. Ну как бы ЖЖ не заангажировано ;), да и не журналисты ЖЖ брали интервью, они просто перепечатано с указанием источника
sergeev_val
18 Валентин (sergeev_val)   • 14:12:56, 18.01.2016
-1

почитайте релизы ЗАТ, еще лучше по вашему?
Кораблев
22 Денис (Кораблев)   • 14:16:51, 18.01.2016
+2

зачем читать, чуваки лупят по схеме, надо говрить и все. Тупо, глупо и никак))))
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 23:07:14, 17.01.2016
+4

А потом удивляемся, когда подобных журналистов приглашают покормиться во всяких там "Старых губерниях"...
rulf
3 rulf (rulf)   • 23:08:14, 17.01.2016
+5

Как уже эта рожа-лысая осточертела до рвоты!!!! Скоро сниться будет...каждый божий день открываю инет а там сей гражданин!!!!
tonn
12 tolik (tonn)   • 12:22:02, 18.01.2016
-4

Так не лезь,в нет.А смотри в зеркало-шо видишь??Доволен?
rulf
15 rulf (rulf)   • 13:32:04, 18.01.2016
+3

Нравятся престарелые лысые дядьки!???))
tonn
25 tolik (tonn)   • 15:38:17, 18.01.2016
-5

Ты в зри вкорень,не этично обзвывать ,незнакомых.в школе не учили?*
rulf
26 rulf (rulf)   • 16:31:44, 18.01.2016
+4

Ни в коем случае не оскорбляю...это факт вызывающий негативные эмоции..ладно много чести тратить время на сего гражданина...скоро надеюсь закончится эпопея с инфо-приводами по поводу ЖЛ...
sergeev_val
17 Валентин (sergeev_val)   • 14:12:24, 18.01.2016
-1

осточертел уже ты сос воими тупыми комментами
Кораблев
19 Денис (Кораблев)   • 14:14:23, 18.01.2016
+1

осточертела вся эта история с отжимом фабрики, которую замутил Пашинский с Лещинским, а также их тупорылые комментаторы, которые дальше своего носа не видят
фюрер
32 фюрер (фюрер)   • 12:15:44, 19.01.2016
+2

Качество продукции пр бойко..упало в разы..так что...
vlodek
4 bozhehranikorolevu (vlodek)   • 23:26:08, 17.01.2016
+5

на колобка похож когда улыбается)
Cobalt
5 Cobalt (Cobalt)   • 23:31:55, 17.01.2016
+5

"Я от бабушки ушёл, я от дедушки ушёл..." (с)
А вот от рейдерства - никогда не уйду! )))
Кораблев
20 Денис (Кораблев)   • 14:14:52, 18.01.2016
0

Главный рейдер Пашинский всегда обзывает всех рейдерами, это по схеме так?)
Сашко
8 Alex (Сашко)   • 00:53:51, 18.01.2016
+1

Це нова торгова марка «Zhytomir Sweets»,

Просто порада- або "Zhytomyr" або "Zhitomir"- так краще запам'ятати і так вже є в "інтернетах".
tonn
11 tolik (tonn)   • 12:20:19, 18.01.2016
-5

Да,злопыхателей-тут пруд пруди .Прям сообщество "растраченых" граждан либо клуб меншиства(сами выбирайте какого)Вам растолковали-по полочкам,а вы тригладиды,блин лишь бы грязью побрасаться.Ну и типы,бл.ть!
garold
14 Кonstantin (garold)   • 13:28:48, 18.01.2016
+4

А сколько вам платит Бойко что бы мы якобы ему поверили?
Кораблев
23 Денис (Кораблев)   • 14:17:46, 18.01.2016
-1

а сколько платит Пашинский? Скажи цену своих детских вопросиков?))
garold
29 Кonstantin (garold)   • 21:34:28, 18.01.2016
+1

Веришь намного меньше чем твой Бойко,взрослый ты наш!
dinara
13 dinara (dinara)   • 13:16:23, 18.01.2016
-1

Ну так чего не пришли и не задали острых вопросов , не было вопросов, не было желания или переживаете что за ангажированность развеется. Злопыхатели пишите то что есть , а не то что хочется !!! Или профессиональная гордость закончилась - пошла проституция !!
sergeev_val
16 Валентин (sergeev_val)   • 14:03:32, 18.01.2016
-1

В 1999 году Юрий Лещинский, гражданин США (эмигрант 80-х из Украины), незаконно (по сговору с руководством) проник в успешное предприятие ЗАО «Житомирские лакомства», что вышла кризис еще в 1996 роц и и мало ежегодно миллионные прибыли. Лещинский представился владельцем фирмы США "Кобиско", которой не существовало. Обещанных 900 тыс. Долл. 45% кондитерки, он не внес, обманув коллектив. Далее скупил у акционеров акции по 34 и по 48 коп., При стоимости 7-70 грн., Провел эмиссии, доведя свой пакет до 97%, из них 33% акций продал партнеру Игорю Бойко. Лещинский снял социальные выплаты, дивиденды, создал репрессивную ВБ.
В 2010 году акционеры с Лещинским судились и суд аннулировал эмиссионные акции. Свои акции люди выгодно продали Бойко. Игорь Бойко получил контрольный пакет, он действительно вложил солидные средства в предприятие, совершил с 2010 по 2015 год его модернизацию, вывел на 3 место в Украине, хорошо относился к коллективу и пенсионеров «Лакомства», помогал в беде, помогал воинам АТО. А люди познаются в беде. Господин Лещинский хочет выгнать господина Бойко и вернуться в «Лакомство» полным хозяином, потому что 1% акций, еще остался у акционеров ничего не значит.
Кораблев
21 Денис (Кораблев)   • 14:16:01, 18.01.2016
0

Чесно достала эта история с фабрикой, но если спросить у людей, которые сейчас вот работали на фабрике, поголовно все за Бойко, это главное, а все эти швейцарско- пашинские рейдерские компании - фигня полная!)))
Юрко
27 Градовський (Юрко)   • 17:25:52, 18.01.2016
+4

В 2010-му всі за Ліщинського були. І що?
garold
30 Кonstantin (garold)   • 21:37:42, 18.01.2016
+2

Конечно поголовно,особенно когда увеличил рабочий день и срезал зарплату,требуя от рабочих повышенные нормы продукции которые не возможно увеличить по технологическим причинам.
1-10 11-13
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus