Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 21 Апреля 2021    04:27:31
Главная » Новости » Житомир » Власть » 2016 » Апрель » 20 » 19:08:44

Володимир Ширма: Підвищення якості медичних послуг, покращення діагностики - це ті соціальні стандарти, які потрібно втілювати

20 Апреля 2016, 19:08:44 2731 4 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Володимир Ширма: Підвищення якості медичних послуг, покращення діагностики - це ті соціальні стандарти, які потрібно втілювати

Перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма разом із головою постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності  Олегом Дзюбенком відвідали обласну клінічну лікарню ім. О.Ф. Гербачевського.

Про це "Журналу Житомира" повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

Метою візиту було перевірити як проходять роботи з реконструкції третього поверху лабораторного корпусу в терапевтичне відділення №2 для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Нагадаємо, що на четвертій сесії обласної ради, перше пленарне засідання якої відбулось 31 березня, було виділено майже 2 мільйона гривень на реконструкцію та капітальний ремонт даного відділення.

За словами головного лікаря закладу Богдана Леськіва, це буде спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО, яке розраховане на 40 ліжко-місць. «Показаннями для госпіталізації у відділення є загострення хронічних захворювань, необхідність верифікації діагнозу та вирішення експертних питань», - зазначив керівник обласної лікарні.

Також Володимир Ширма та Олег Дзюбенко подивились як проходить навчання лікарів-рентгенологів, які працюватимуть з магнітно-резонансним томографом.

Як зазначив  перший заступник голови обласної ради, у медичній сфері ми прагнемо до підвищення якості послуг, покращення діагностики - це ті соціальні стандарти, які потрібно втілювати.
Тэги: больница Гербачевского, Житомир, медицина

Новости партнеров
Комментариев: 4
lg2013
1 lg (lg2013)   • 21:25:07, 20 Апреля 2016 [Материал]

Соціальні стандарти, безумовно, потрібно втілювати, але на це потрібні чималі кошти. А де їм взятися, як яценюк в останній день свого "керування" підняв чиновникам зарплати у кілька разів, не лікарям, вчителям, студентам, а тим кого треба було скоротити на 2/3 вже давно. Та ще й депутати сьогодні собі підняли зарплати у кілька разів.
Voice
2 soon2017 (Voice)   • 21:38:33, 20 Апреля 2016 [Материал]

все по справедливості, кому зарплату підняти. а хто і соціальними стандартами буде задовольнятися
ZIBAK
3 Зыбак Юрий Петрович (ZIBAK)   • 12:28:26, 21 Апреля 2016 [Материал]

Прекрасно... Повысить стандарты методом раздачи конфет-сосательных
AlexIvanov
4 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 12:59:30, 21 Апреля 2016 [Материал]

Приобрели МРТ, а потеряли членство в ЕС
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus