Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 07 Декабря 2021    16:28:55
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2021 » Август » 9 » 15:41:58

Партія «Слуга Народу» вимагає притягнути до відповідальності винних в екологічній катастрофі на Житомирщині   ПОЛІТИКА  

09 Августа 2021, 15:41:51 2385 3 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Партія «Слуга Народу» вимагає притягнути до відповідальності винних в екологічній катастрофі на Житомирщині

Текст відповідного звернення був сьогодні зачитаний Віктором Євдокимовим – керівником фракції «Слуга Народу» у Житомирській міській раді – під час позачергової сесії. В ньому, зокрема, йшлося про притягнення до кримінальної відповідальності посадовців КП «Житомирводоканал» та звільнення директора підприємства Андрія Нікітіна.

Головним питанням, що розглядалося на сесії, стала аварія на каналізаційному колекторі «Житомирводоканалу». Вона спричинила викид у річку Тетерів 7 тисяч тонн нечистот. За масштабами – це екологічна катастрофа.

Отже, депутати вимагають від місцевих чиновників та відповідних служб негайно ліквідувати наслідки катастрофи, знайти винних та притягнути їх до відповідальності.

«Правоохоронним і контролюючим органам провести розслідування діяльності КП «Житомирводоканал» і його керівництва стосовно завданих збитків довкіллю (ст.441 КК України – екоцид) і терміново звільнити керівника КП «Житомирводоканал», – йдеться у зверненні.


Також серед вимог – проведення повного аудиту коштів, виділених на реконструкцію очисних споруд та інших об’єктів КП «Житомирводоканал».

Нагадаємо, що 6 серпня на каналізаційному колекторі КП «Житомирводоканал» сталася аварія, внаслідок якої лише за одну ніч у річку Тетерів потрапило 7 тисяч тонн нечистот. Забруднення продовжується. Поки не запущені насоси на головній каналізаційній насосній станції, у річку через аварійний скид потрапляє від 20 до 30 тисяч кубічних метрів неочищених стоків. Вже 7 та 8 серпня спостерігалося катастрофічне зменшення кисню у воді та масова загибель риби в річці Тетерів.
Пресслужба політичної партії "Слуга народу"
 

Тэги: Слуга народу

Новости партнеров
Комментариев: 2
Ивасик
1 Телесик (Ивасик)   • 00:56:49, 10 Августа 2021 [Материал]

В нормальной стране никакие обращения в правоохранительные органы не нужны, а правоохранительные органы сами реагируют, и не ждут пинка под зад. Когда им нужно, они сразу все видят и показывают, что умеют работать. А когда им фиолетово - включают "ничего не знаю, не вижу, не слышал бла-бла".
suhoj29
2 Сухий Житомир (suhoj29)   • 13:03:30, 11 Августа 2021 [Материал]

Мер злодій відповість за катастрофу?
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus