Живой Журнал
Главная » Новости » Общество » 2015 » Январь » 5 » 10:48:46
 

У Житомирі Приватбанк обрали банком року     Реклама  

05 Января 2015, 10:48:46 5167 4
У Житомирі Приватбанк обрали банком року

У Житомирі в акції «Народний бренд 2014» у номінації «Банк» перемогу здобув ПриватБанк. Найкращі бренди міста житомиряни обирали протягом двох місяців шляхом Інтернет-голосування.

За результатами голосування ПриватБанк набрав близько 2500 голосів, майже вдвічі обійшовши свого найближчого конкурента.

«Така перемога для нас є свідченням довіри і визнання нашими клієнтами. Вони покладаються на нас та відчувають захищеність і впевненість у своїй стабільності разом із нами. Для нашого банку – це мотивація розвиватись та бути і надалі лідером серед банків», – зазначила перший заступник директора Житомирського РУ ПриватБанку Євгенія Вакуленко.

«Народний бренд» вже понад вісім років визначає кращі підприємства, структури та заклади Житомира. У цьому році організатори розширили кількість номінацій до 59, а для уникнення фальсифікацій під час обирання найкращих зробили прив’язку Інтернет-голосування до соціальних мереж. Кожен окремий аккаунт міг лише один раз віддати свій голос за кращого, на його думку, в номінації.

«Ми впевненні у відкритості і чесності проведеного голосування. Нам немає чого приховувати, тому надаємо можливість кожному із учасників-номінантів особисто перерахувати голоси та упевнитись у результатах голосування. Вибір житомирян – це визнання бренду як такого, що не склав руки у час соціальної напруги в країні, а розвивається і йде назустріч людям», – наголосили організатори.

Нещодавно найавторитетніший у світі фінансовий журнал The Banker визнав ПриватБанк «Банком року – 2014» в Україні завдяки зусиллям, що дозволили банку адаптуватися до умов політичної нестабільності в країні та військових дій на Сході України.

«З початку 2014 року через кризу банки опинилися в непростій ситуації, пов’язаній із відтоком депозитів через нестабільність економічної ситуації та зниження обмінного курсу гривні», – зазначає The Banker. ПриватБанк, проте, упорався з цією проблемою, пропонуючи спеціальні бонусні програми для лояльних вкладників, та одночасно посиливши кредитні скорингові моделі з метою покращити якість кредитного портфеля банку.


Новости по теме:


Комментариев: 4
waawz
1 Vlad (waawz)   • 13:07:32, 05 Января 2015 [Материал]

Банда року!
scif77
2 Владимир (scif77)   • 22:52:04, 05 Января 2015 [Материал]

сами себя выбрали???
Oman
3 Эль (Oman)   • 23:01:49, 05 Января 2015 [Материал]

УРА, ТОВАРИЩИ!
ELVA
4 Elva (ELVA)   • 03:40:02, 07 Января 2015 [Материал]

"Мамо, нас люди хвалять! Та хто, доню? Ви-мене, а я Вас!"
Объявление на ЖЖ инфо: