В Житомирской области получают субсидию 255,6 тыс. семей, что составляет 54% от всех домохозяйств. Об этом сообщает департамент труда и социальной защиты населения облгосадминистрации.
Как стало известно «
Журналу Житомира», это на 34,9 тысяч домохозяйств больше, чем в этом же периоде 2016 года.
Для получения жилищной субсидии достаточно подать в органы социальной защиты населения заявление и декларацию о доходах.
Субсидия рассчитывается, исходя из дохода зарегистрированных в доме (квартире) лиц и оформляется на кого-либо из членов семьи. Наличие задолженности по оплате за жилищно-коммунальные услуги не влияет на определение права назначения субсидии.
Напомним, Правительство одобрило решение о введении в Украине
монетизации субсидий с 1 января 2018 года.
1.А Вы уверены,что джип оформлен на этого мужика,а не троюродного племянника или двоюродную бабушку? И вообще-то наличие машины не влияет на назначение субсидии(если она была приобретена больше года перед обращением за субсидией).
2.О проверках. При начислении субсидии проверяют по коду всю информацию и видят квартиры даже если они в других городах Украины.
http://tyzhden.ua/Politics/161945
А платить зарплату людям в конвертах это не "міна уповільненої дії" ? Платили бы налоги все честно - то и жили бы по другому,как в развитых странах.Зарплаты бы соответствовали коммунальным и не надо было субсидий никаких. А так - мы страна третьего мира.
Чув вже до того доходить, що самі працівники просять роботодавців частину зарплати платити їм в конверті, щоб не втрачати субсидію.
Тут он багато хто вперше дізнається, що виявляється капремонт будинку не входить в платіжку від ЖЕКа за утримання будинку, там є лише поточний ремонт.
у розвинених країнах немає ніякого жека і нічого громадяни у держави не питають,там все приватне,хочеш жити- плати,а нє, пішовнахер.
---у розвинених країнах немає ніякого жека---
Хто Вам сказав, що в розвинених країнах немає управляючих компаній (УК), які надають послуги з утримання багатоквартирних будинків. ЖЕК - це така ж звичайна комерційна організація, яка надає послуги з утримання будинку.
---нічого громадяни у держави не питають,там все приватне,хочеш жити- плати,а не пішовнахер---
А у нас хтось змушує співвласників багатоквартирного будинку платити ЖЕКам? Не подобається співвласникам будинку поточний ЖЕК, хай приймають колективне рішення або найняти кращий ЖЕК, або створюють ОСББ
https://www.facebook.com/igor.skoropad/posts/1021956711204936?__mref=message_bubble
---там все приватне---
Якщо говорити про житловий фонд, у нас вже з 1992 року йде приватизація житлового фонду і вже десь 98% житлового фонду приватизовані. І багатоквартирні будинки - це вже давно приватна власність власників квартир і нежитлових приміщень в будинку (магазинів, перукарень тощо)
http://vlasnyk.org.ua/wp-content/uploads/2016/02/poster-a2-house-ukr-vlasnyk-me.jpg
тоді до чого це совдепівськє ниття на комєнтах що хтось камута должєн?
Звичайно, ніхто не зобов'язаний перевіряти, як чиновники розпоряджаються коштами, які з нього стягнули через податки. Так само як ніхто не зобов'зує Вас перевіряти будівельників, які роблять Вам ремонт в квартирі.
для прикладу:приватизували квартиру на багатоповерховому курятнику,а вияснилось що будинок не їх,централізоване опалення не їхнє,газові,водяні,гавноперекачні і електричні мережі теж не їх,що будуть робити з цією"приватизованою" квартирою?жити ніяк і з собою не забереш! :) :) :)
---приватизували квартиру на багатоповерховому курятнику,а вияснилось що будинок не їх---
Те що Ви пишете не відповідає дійсності.
З моменту приватизації/купівлі/успадкування тощо квартири в багатоквартирному будинку, Ви стали співвласником цього багатоквартирного будинку. Знов повторюю сказане в коментарі №14: багатоквартирний будинок - це власність (спільна сумісна) власників квартир та нежитлових приміщень в цьому будинку, і аж ніяк не ЖЕКа, міста чи держави (при чому не важливо є в будинку ОСББ чи немає).
Тобто власники квартири, магазину в будинку тощо є співвласниками несучих конструкцій будинку, технічних приміщень, підвалів, горищ, всіх внутрішньобудинкових комунікацій (ті які йдуть більше ніж до однієї квартири), механізмів (ліфти тощо), прибудинкової території і т.д. Мало того, саме вони несуть відповідальність за цей будинок, а не ЖЕК, місто чи держава.
Читайте статтю 382 частину 2 Цивільного кодексу України
та рішення Конституційного суду з цього приводу
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=976809359050343&set=a.393329240731694.92662.100001638636047&type=3
Важко читати, ось тут на картинках пояснено, де Ваша індивідуальна власність, а де спільна з сусідами.
http://vlasnyk.org.ua/wp-content/uploads/2016/02/poster-a2-house-ukr-vlasnyk-me.jpg
P.S. Блін, вже скоро два роки як пояснюю тут, що багатоквартирний будинок, це приватна власність власників квартир в будинку, все одно народ пише: "квартира мая - дом нє мой, дом чей-то" або щось в такому ключі.
я давновно вже став власником будинку і землі біля нього,мова про тих хто на багатоповерхових курятниках живе! :) :) :)
Цитата з коментаря № 19: "БАГАТОКВАРТИРНИЙ будинок - це власність (спільна сумісна) власників квартир та нежитлових приміщень в цьому будинку, і аж ніяк не ЖЕКа, міста чи держави (при чому не важливо є в будинку ОСББ чи немає). "
Багатоквартирний - це будинок в якому три або більше квартири, багатоповерховий - будинок в якому більше чотирьох поверхів.
В основному всі багатоповерхові житлові будинки є багатоквартирними.
"Багатоповерховий курятник" - це багатоквартирний будинок.