
Сегодня, 31 июля, председатель ОГА Игорь Гундич провел встречу с работниками облавтодора, во время которой обсудили вопрос выплаты задолженности по заработной плате.
Как сообщили «
Журналу Житомира» в облгосадминистрации, работники предприятия уже по 3-4 месяца без заработной платы.
«В понедельник вы получите заработную плату за месяц и выйдете работать. Мы, как и раньше, своевременно будем оплачивать работы по актам выполненных работ. Но только качественные работы. Предприятие же в первую очередь будет направлять полученные средства на выплату заработной платы за другие месяцы и приобретение материалов для следующих ремонтов. Это будет самым эффективным вариантом решения ситуации», – обратился Гундич к дорожникам.
С таким предложением люди согласились и уже с понедельника готовы выходить на ремонты дорог в больших масштабах.
Напомним, ранее работники облавтодора
дважды перекрывали международную трассу Киев-Чоп в Житомирской области, требуя выплаты задолженности по зарплате.
Да ладно? Народ почав хоча б цікавитись як витрачаються сплачені ним податки, у тому числі дорожній збір?
Я щось пропустив?)
Так от, совок не закінчився, він в головах наших пересічних людей.
Ну добре, перестануть тим роботягам платити зарплату, вони позвільняються нафіг. І так на їхнє місце черга бажаючих не стоїть.
Далі що?
P.S. Може хтось з присутніх хоч раз подав скаргу чи позов в суд за неякісний ремонт?
Наприклад так: "10 тис. грн. ми відсудили у облавтодору. Так що, хто потрапляє в ями, не бійтеся, викликайте ДАІ і відстоюйте свої права. Тому що ремонтувати машину за свої гроші, коли ми платимо податки - це не припустимо."
https://goo.gl/afPKtu
Ви коли наймаєте робітників зробити ремонт вам на кухні теж тупо платите їм кошти і ніфіга не контролюєте, як вони роблять ремонт, які матеріали використовують тощо?
Напевне ж ні, Ви чітко за цим всім слідкуєте, а якщо треба, то й будівельників міняєте.
З держапаратом те саме, мало тупо заплатити в бюджет податки, треба ще щоб народ контролював, як держапарат витрачає ці податки. По-іншому ніяк.
Зрозуміло, що це не означає, що кожен має все контролювати, але хоча б цікавитись треба.
А у нас народ навіть ОСББ в своєму будинку не хоче створити, щоб контролювати, як витрачаються кошти сплачені ним за управління будинком. Куди вже там до доріг чи витрат з бюджету братись.
(Управління будинком - нова послуга, яка прийшла в червні на заміну старої послуги утримання будинку, те що часто помилково називають квартплата).
Щоб створити ОСББ треба для початку знайти однодумців, бо один ви його ніколи не створите.
Не обов'язково треба, щоб голова ОСББ розбирався у всьому. У мене знайомий голова ОСББ. Він каже: "Я гребу з цим всім бумажним займатись: справки, собес, бухгалтерія тощо. Ми найняли на всю цю дребедень за фіксовану плату управителя. Я тримаю ключі від рахунку ОСББ і платимо управителю за фактично виконану роботу."
Ну пошукайте у себе нормальну людину в будинку, яка по якійсь причині поки не планує звалити з вашого будинку. Якогось військовго пенсіонера чи якусь активістку. Адекватну і пробивну людину, яка на початковому етапі хоча б видере ваш будинок у ЖЕКа разом з документацією на будинок.