Житомирянка Олена Кузьменко водієм тролейбуса працює 37 років. Нині чи не вперше на маршрут вони з кондуктором виходять із новою укомплектованою аптечкою, які для КП «ЖТТУ» закупив і передав зранку 12 липня Фонд родини Розенблат.
«Це дуже доречний подарунок. Всяке буває. У мене, правда, всі ці роки обходилося без травм, але пасажирам потрібно. То спека, то погане самопочуття, втрачають свідомість – ми перші, хто приходить на допомогу. Тепер я знатиму, що у мене під руками власна аптечка. Тут все необхідне, дуже зручно зберігати і використовувати», - говорить Олена Кузьменко.
Усього для ТТУ Фонд родини Розенблат придбав 130 таких мобільних аптечок, які встановили у тролейбусах і трамваях, що здійснюють пасажирські перевезення. Аптечки укомплектовані відповідно до ДСТУ, усі матеріали та препарати сертифіковані, купили їх у місцевого комунального фармпідприємства.
«Мені приємно долучитися до гарної справи. Кілька тижнів тому зустрічався з колективом і запитав про нагальні потреби. Працівники попросили аптечки. Оперативно вирішили це питання, - каже Борислав Розенблат. – Це, здавалося б, така елементарна річ, але у скрутні хвилин реально дає можливість врятувати чиєсь життя, надати першу допомогу. Намагаємось комплексно дбати про здоров’я житомирян і покращувати умови праці робітників ТТУ».
Під час ранкового спілкування Борислав Розенблат вкотре нагадав, що з наступного року в Житомирі необхідно нарешті визначити одного генерального перевізника – ТТУ. Підприємство буде замовником всіх перевезень і збиратиме кошти на єдиний рахунок.
«Треба, щоб комунальне підприємство заробляло, а не приватні перевізники забирають найкращі маршрути і набивають власні кишені. Це зарплати працівникам і податки в бюджет, а найголовніше – контроль і покращення якості послуг. ТТУ стане генеральним розпорядником перевезень і самостійно найматиме перевізників», - додає Борислав Розенблат.