Живой Журнал

Главная » Новости » Экономика » 2019 » Декабрь » 28 » 14:22:07

Бюджетні організації, які «під ялиночку» можуть лишитися без газу. Перелік     Реклама  

28 Декабря 2019, 14:34:07 4357 4 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Бюджетні організації, які «під ялиночку» можуть лишитися без газу. Перелік

Прикро констатувати, але факт: станом на 28 грудня в Житомирській області нараховується 45 об’єктів, які не включені до реєстру споживачів жодного з постачальників  природного газу. До цього переліку входять декілька дитячих садочків, Обласний госпіталь ветеранів війни, деякі медичні заклади та інші бюджетні установи. 

Згідно законодавства, АТ «Житомиргаз» не має права здійснювати доставку газу таким споживачам.
 

«На жаль, не зважаючи на неодноразові попередження про можливе відключення, ми маємо таку нерадісну «картину» перед новорічними святами. Цих об`єктів немає у переліку, яким АТ «Житомиргаз» вже з 1 січня розподілятиме газ. Щодня Оператор ГТС доводить Оператору ГРМ (тобто «Житомиргазу») реєстр на відключення, і, якщо ситуація до кінця дня не зміниться, а споживачі не з`являться на платформі Оператора ГТС – ми будемо змушені розпочати заходи по обмеженню газорозподілу», - коментує Катерина Латій, фахівець із зв`язків з громадськістю та пресою АТ «Житомиргаз». 


Діюче зараз законодавство не забороняє обмежувати газорозподіл споживачам навіть впродовж опалювального сезону. Але слід розуміти, що відключення в опалювальний період від джерела газопостачання теплопостачальних, теплотранспортних і теплогенеруючих організації, які забезпечують енергією населення, підприємства, установи та організації, може призвести до надзвичайної ситуації.

АТ «Житомиргаз» вже проінформувало окремими листами про ситуацію, що склалася, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади.

«Нам невідомі причини, чому ці об`єкти не мають постачальника та не затвердили необхідних обсягів газу на майбутній період. Скоріше за все, ці споживачі не уклали/не продовжили угод з постачальниками газу, чи не провели нові тендерні перегони. Про це повинні були подбати керівники даних бюджетних установ. А також і згадати про те, що такі ситуації приводять до соціальної напруги», - додає Катерина Латій.

Пресслужба АТ «Житомиргаз»
Комментариев: 4
Fedya
1 jose (Fedya)   • 18:58:30, 28 Декабря 2019 [Материал]

Коли згідно рішення АМКУ відбудеться повернення коштів за незаконно нараховані коефіцієнти і буде припинено в рахунках повідомляти про додаткові борги за обсяги з 2015 по 2018 рік?
Semen1952
2 Semen (Semen1952)   • 20:37:50, 28 Декабря 2019 [Материал]

-Когда рак на горе свистнет[email protected]
-Переклад треба?
Fedya
3 jose (Fedya)   • 12:43:03, 29 Декабря 2019 [Материал]

не треба, свисти далі раком...
telefon
4 джавахарлал нюру (telefon)   • 14:31:00, 29 Декабря 2019 [Материал]

А кто-нибудь в курсе, как хозяева АО Житомиргаз стали его хозяевами?
Газовое хозяйство страны в общем и Житомира, в частности, строилось на бюджетные, народные деньги. И вдруг, АО !!! Как эти хозяйчики умудрились кинуть нас всех и подгрести под себя газ, электричество?
Или так же, как сейчас подгребают житомирский ЛВЗ?
Эти компании - курочки, несущие яйца из золота. Неужели государством и областью руководили идиоты?
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: