Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Олена Галагуза

Хто є ворогом преси на Житомирщині?

Автор: Олена Галагуза, 20 Ноября 2009, 10:47:37
Автор Олена Галагуза

Олена Галагуза

все статьи автора

Днями стало відомо, що народний депутат Олег Черпіцький має намір судитися з газетами та інтернет-сайтами, які опублікували статті про його бійку з журналістом. «Полювання на відьом» стосується зокрема видань «Житомирський неформат», «Газета по-українськи» та «Субота».

Черпіцький вважає, що постраждала його гідність, а полегшити ці муки мають гроші, в перспективі отримані від перемоги у суді. Ймовірно, бідному нардепу не вистачає ще однієї екзотичної тварини для власного маєтку під Житомиром…

У цій історії добиває те, що преса об’єктивно поставилася до згаданого конфлікту, не звинувачуючи, а подаючи ДВІ точки зору. Не зрозуміло, чому нардеп так бурхливо відреагував. Дякуємо, що хоч в пику нікому за це не заїхав. Хто ж порадив йому розібратися із медіа?

Я не хочу вірити в те, що це зробила помічник і, за чутками, прес-секретар за сумісництвом Черпіцького Ірина Волинська. Ірі у дуже скрутний момент кілька років тому газета «Субота» допомогала, коли всі від неї відвернулися. Іра також працювала журналістом і знає, як воно ведеться з політиками, чиновниками…

Але повернемося до персони Черпіцького. Як відомо, його дружина працює в адміністративному суді в Києві. Невже руками своєї другої половинки нардеп зважиться робити розправу над ЗМІ? Невже йому захочеться здобути славу колеги в парламенті Калашнікова, який після конфлікту з телеканалом пішов у забуття і ледь не був вигнаний із фракції?

Я раджу зупинитися і подумати Черпіцькому, ким він увійде в історію після сварки з пресою. Це не додає честі ані йому, ані його команді. Про честь я б сказала більше, знаючи про, без перебільшення, ДРАМУ в родині нардепа…

Звертаюся до усіх органів влади, правоохоронців та політичних партій підтримати свободу слова, яку вкотре у нашій «демократичній» країні хочуть приборкати.
Автор: Олена Галагуза
Олена Галагуза | 20 Ноября 2009 | Просмотров: 6999 | журналисты, СМИ, Галагуза
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 19
Svoboda
1 Виктор (Svoboda)   • 11:23:27, 20 Ноября 2009 [Материал]

Має намір, чи вже звернувся до суду? Уявляєте, скільки журналістів прийдуть у судові засідання і як у ЗМІ будуть смакувати всі деталі конфлікту? Якщо те, що трапилось, не було спланованою провокацією "унтер - офіцерської жони, яка сама себе ...", то суд - самовбивство депутата. Позови,якщо вони є, скоріше всього, носять тимчасовий, рекламно-показовий на період виборів, характер. А судові засідання призначать на ...колись, на після виборів.
І чого так злякались?
На мене, як на журналіста та гол. редактора газети "Свобода", бандити з управління юстиції (Омельченко), аж два позови подавали, ну то й що? В засіданнях і рішеннями суду підтвердилося, що нема в них ані честі, ані ділової репутації. А брехали як, спеціяльно для цього прес-конференцію скликаючи? А по - дурному газету як намагались ліквідувати? Це все задокументовані факти. Як і ті, що на владних посадах - злочинці. Так що нічого дивного.
woland
2 Влад (woland)   • 11:37:14, 20 Ноября 2009 [Материал]

Ну-у, чи не вперше за останній час підтримую написане Галагузою від першого до останнього слова.
Svoboda
3 Виктор (Svoboda)   • 12:29:12, 20 Ноября 2009 [Материал]

Ось вам ще приклад:
"В Житомире милиционер чуть не разбил фотоаппарат журналиста."
* 26 Svoboda (Сегодня 12:06:55)
А начальством в ГАИ кто? Не тот ли капитанчик - взяточник, которого из Одесской области к нам перебросили? Родственник Табачника?
Работники ГАИ в Житомире по команде сверху: 1. нападали на пикетчиков возле обладминистрации (задокументировано и на днях подтверждено решением суда) 2. менты конкретно препятствовали журналистской деятельности по освещению пикета возле ОДА, запрещали снимать (задокументировано) 3. незаконно задерживали и обыскивали транспортные средства в поисках газеты "Свобода", чтобы ликвидировать тираж с материалом о действующей доныне банде "Житомирское гнездо", состав банды: сбу,налоговая,менты,судьи, упр. юстиции, прокуроры, цепочка до Верховного суда(задокументировано)и т.д. плюс некоторые "журналисты". А убийство журналиста Шмелёва?
Если бы Гребёнкин представился журналистом - был бы ещё один эпизод.
Пару лет назад газета "Суббота" за меня заступилась, не побоялась против мафии выступить (материал "Тобою вже займаються").
pimenov-consult
4 Pimenov-Consult Пименов Консалт (pimenov-consult)   • 12:44:05, 20 Ноября 2009 [Материал]

Хорошо написано.
Svoboda
5 Виктор (Svoboda)   • 19:43:17, 20 Ноября 2009 [Материал]

А захисників свободи слова як багато у Житомирі! 90 чоловік статтю прочитали і не коментують, бояться.Тільки якась шістка мінусики ставить. Не плач, Галагуза, "Суботу" не розстріляють, вона ж бютівська.
inita
6 Ірина (inita)   • 20:32:53, 20 Ноября 2009 [Материал]

Олено, не переживай. Дружина Черпіцького працює в не просто адміністративному суді, а у Вищому адміністративному, але це не означає, що всі ми мовчатимемо. Тихенько сидіти краще самому народному!
UmnajaMasha
7 Мария Антонова (UmnajaMasha)   • 15:26:44, 21 Ноября 2009 [Материал]

Черпицкий может и гад... Не знаю
НО
Житомирской прессе угрожает сама ЖИТОМИРСКАЯ ПРЕССА
Василевич выставил свою семейную разборку в качестве "борьбы за свободу слова"
Чернушная "Субота" стала розовой и пушистой
Сайт и газета "Свобода" - просто экстремисткие рупоры, человека, не различающего реальный мир и свой выдуманный.
Житомирских журналистов за просто так никто не бьет!
СЛИШКОМ ОНИ МЕЛКИ!!!
А Елена - идеалистка и романтик, обманутый к тому же! Вот и все
muza
8 Мария (muza)   • 15:39:31, 21 Ноября 2009 [Материал]

Маша, ну что Вы несёте?! Какую семейную разборку? Василевич пишет материал не о бывшей жене, а о "работе" чепчика, за что собственно тогда и получил...

П.С. А Вы, Мария, однозначно к Василевичу имеете что-то личное)

UmnajaMasha
9 Мария Антонова (UmnajaMasha)   • 15:59:46, 21 Ноября 2009 [Материал]

Маша, покажите мне материал Василевича про Чепчика датированный до избиения
Василевич просто хочет отомстить Черпицкому за то, что тот в морду ему заехал по пьяни... И попиариться заодно! Черпицкий вмешался (на свою голову) в тяжелые разборки Василевича с Ирой
И Все
muza
13 Мария (muza)   • 17:51:43, 21 Ноября 2009 [Материал]

Мария, только что я отправила Вам весь материал в личку, так как выложить тут ссылки невозможно....зато могу выложить названия и даты статей, чтоб не показаться пустозвонкой в отличии от Вас "умной"))) не обижайтесь)

"Житомирський нардеп-бютівець хоче привласнити вид на річку Тетерів та Монумент слави. ФОТОРЕПОРТАЖ" «Скандальний Житомир» 05 листопада 2008.

"Житомирського нардепа Черпіцького підозрюють у нападі на священника!!! ФОТО " «Скандальний Житомир» 17 серпня 2009.

"Цинізму житомирських бютівців немає меж…ФОТО"
«Скандальний Житомир» 01 червня 2009.

"ФОТОРЕПОРТАЖ. Нардеп Черпіцький жирує - добудовує собі «маєточок»" «Скандальний Житомир» 28 лютого 2009.

ну думаю пока этого хватит

UmnajaMasha
18 Мария Антонова (UmnajaMasha)   • 19:53:43, 21 Ноября 2009 [Материал]

Ну, может быть... может быть...

Только, конечно, газете "Суботе" все равно нужно сделать тираж побольше и бумагу помягче!!

Svoboda
10 Виктор (Svoboda)   • 17:39:08, 21 Ноября 2009 [Материал]

Подождите, ещё ж Черпицкий свою версию не озвучил. И Ирина. Потом окажется, что депутат за женщину заступился и сотня свидетелей это подтвердят.
muza
15 Мария (muza)   • 18:04:16, 21 Ноября 2009 [Материал]

он и не озвучит, иначе давно бы прокоментировал...
да и зачем ему своя версия если его якобы там не было?!!
а если и признает что был там, то глупо давать по морде бывшему мужу своей помощницы
Svoboda
11 Виктор (Svoboda)   • 17:41:58, 21 Ноября 2009 [Материал]

Хорошо, что хоть Василевича младшего никто не впутывает, хотя причина конфликта - благородная борьба отца за возможность видеться со своим сыном, а тут депутат на пути встал
Svoboda
12 Виктор (Svoboda)   • 17:51:15, 21 Ноября 2009 [Материал]

?!?!
Svoboda
14 Виктор (Svoboda)   • 17:58:56, 21 Ноября 2009 [Материал]

А эта Мыша Умная на "органы" работает, не обращайте внимания.
Sloun
16 Руслан (Sloun)   • 18:12:06, 21 Ноября 2009 [Материал]

Невже Галагуза буде захищати свободу слова в Житомирі разом зі скандальними журналістами, не вірю. А якщо так то респект. Памятається мені, Волинська була подружкою Галагузи. Що ж сталося. Зараз Волинська називає її останніми словами. Щось не поділили, чи остання показала своє справжнє обличчя, як колись на телебаченні на якому працювала.
Час розставляє все на свої місця.
Оленка
17 Олена Галагуза (Оленка)   • 18:44:26, 21 Ноября 2009 [Материал]

я хочу подякувати усім за підтримку. зараз дуже важливо об"єднати свої зусилля і вистояти проти олігарха. прикро, що в декого амнезія з приводу минулого цього депутата...
Svoboda
19 Виктор (Svoboda)   • 17:38:21, 10 Декабря 2009 [Материал]

Черпицкий живёт "по понятиям", так что материал - заведомая брехня, игровая роль жертвы. Он ни в суды, ни в милиции, ни в прокуратуры не обратится - "понятия" запрещают.

Читайте также на эту тему: