Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Олена Галагуза
 

Народний депутат побив журналіста

Автор: Олена Галагуза, 22 Июля 2010, 17:40:01
Автор Олена Галагуза

Олена Галагуза

все статьи автора

6 серпня відбудеться суд над «Газетою по-українськи». Мене як кореспондента цього видання викликають в якості свідка.

І хоча я не отримувала жодної повістки, погрожують примусово доставити до Корольовського райсуду м. Житомира.

Позивачем у справі є народний депутат Олега Черпіцький. Нардеп позивається до цього видання через публікацію статті про його бійку із журналістом.

Черпіцький вбачає у невеличкій замітці образу власної честі та гідності, хоча сам дав коментар з цього приводу. Слід наголосити, що у «Газеті по-українськи» дві точки зори згаданих сторін конфлікту і ні про яку однобоку позицію не йдеться. Відтак не  зрозуміло, що стало причиною позивання.

Ціна цього процесу - стягнення із найкращого україномовного видання країни 170 000 гривень чи взагалі позбавлення ліцензії. Саме така сума чи закриття ЗМІ має задовольнити депутата, який донедавна був у фракції БЮТ, а нині є членом коаліції, як кажуть у народі, «тушок».

Переконана, що такі кроки з боку нинішньої влади є проявом наступу на свободу слова.

Олена Галагуза, журналістка із м. Житомир 
Стаття у «Газеті по-українськи» (http://gazeta.ua/index.php?id=314340)

Народний депутат побив журналіста

04.11.2009 7:43

Народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко 45-річний Олег Черпіцький побив журналіста Олексія Василевича, 28 років. Це сталося 28 жовтня ввечері в Житомирі, біля магазину ”Вопак” по вул. Київській.

-- Черпіцький підійшов до мене і зненацька вдарив, -- розповідає потерпілий. -- Причина, думаю, що я писав про нього критичні статті. У мене травма щелепи, зір почав падати.

Олексій каже, йому пропонували гроші, аби не свідчив проти депутата. Пригоду розслідує Богунський райвідділ міліції Житомира.

Василевич раніше був помічником Черпіцького. Зараз на цій посаді  Ірина Волинська, колишня дружина журналіста. Вона живе неподалік ”Вопака”.

Нардеп відмовився коментувати конфлікт ”ГПУ”:

-- Триває слідство. І взагалі, на той час мене не було в Житомирі.

Черпіцький -- член Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики. Живе в Житомирі. Має маєток у селі Тригір'я неподалік обласного центру. На території обійстя тримає екзотичних тварин. Черпіцького розглядають як можливого кандидата на посаду мера Житомира. Рідний брат Олега Черпіцького Олександр -- власник ресторану ”Роджер” у центрі Житомира. Місцеві називають братів ”чепчиками”. У місті кажуть, у 1990-х вони були пов'язані з криміналом.

Надія ЯНОВСЬКА
Автор: Олена Галагуза
Олена Галагуза | 22 Июля 2010 | Просмотров: 7216 | СМИ, коррупция, Черпицкий, суд, Галагуза, чепчик
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 8
woland
1 Влад (woland)   • 11:16:38, 22 Июля 2010 [Материал]

от уродство тушковане!
Враховуючи, що його дружина суддя Вищого адмінсуду, Феміда може бути цілком ефективним апаратом репресій проти невгодних ЗМІ.
anna555
2 Анна (anna555)   • 17:35:43, 22 Июля 2010 [Материал]

Олена Володимирівна, ви є взірцем журналістики, при наймні чесний і порядний журналіст. І нехай грім затрахає віших ворогів!!! А ці бандити замість Верховної ради, повинні сидіти на "Калимі" і кайло їм в руки!!!
danna_esennik
3 анна (danna_esennik)   • 18:41:53, 22 Июля 2010 [Материал]

Особисто для мене, журналістська етика Галагузи і Грєбьонкіна не відповідає вимогам, перепрошую за тавтологію, журналістської етики. Але Черпіцький дійсно г....., тому підтримую Олену.
жито
5 sasha (жито)   • 17:17:23, 25 Июля 2010 [Материал]

А чому ж не відповідає? Що ж такого вони зробили - Галагуза і Гребьонкін? Критикують бандюків, а ВАм їх (бандюків) шкода?
danna_esennik
8 анна (danna_esennik)   • 10:22:06, 08 Октября 2010 [Материал]

Я не про етику написання матеріалів, а про етику їх отримання...
Doom2
4 Юрий Таранов (Doom2)   • 15:24:58, 23 Июля 2010 [Материал]

Лена, если Вы не получали повестки, то откуда Вы знаете содержание иска? Далее по тексту: "Василевич раніше був помічником Черпіцького. Зараз на цій посаді Ірина Волинська, колишня дружина журналіста. Вона живе неподалік ”Вопака”. И с чего Вы взяли что инцидент возник в связи с профессиональной деятельностью Василевича? Может все проще? - Cherchez la femme.
Reader
6 Читатель (Reader)   • 02:56:48, 27 Июля 2010 [Материал]

Чепчик - дятел неразумный! Судиться со СМИ - себе дороже. Суд он проиграет, а после этого все издания будут рвать его на лоскуты. Мало не покажется. Вобщем, флаг ему в руки, а я понаблюдаю, как ему будут пендели отвешивать :)))
Дорогенька
7 Людмила (Дорогенька)   • 23:35:29, 01 Августа 2010 [Материал]

Пані Олена, в даній ситуації я Вас підтримую, але хотілося б нагадати що лише 2 місяці тому Ви стверджували що тиску на пресу немає і не буде. А зараз "переконана, що такі кроки з боку нинішньої влади є проявом наступу на свободу слова."

Читайте также на эту тему: