Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 04 Декабря 2021    04:15:13
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2014 » Октябрь » 23 » 15:04:39

Коцюбко попередив голів виборчих дільниць: «В разі фальсифікацій - понесете відповідальність перед законом»

23 Октября 2014, 15:10:52 1593 3

Коцюбко попередив голів виборчих дільниць: «В разі фальсифікацій - понесете відповідальність перед законом» Кандидат в народні депутати України по виборчому округу №62 м. Житомир Олександр Петрович Коцюбко попереджає всіх голів виборчих дільниць, що в разі спроби фальсифікацій, вони понесуть безпощадну відповідальність перед людьми та законом.

"Шановні виборці міста Житомира. Прийшов час проголосувати і зробити свій вибір за того, хто буде представляти місто Житомир у Верховній Раді, хто буде захищати житомирян від свавілля чиновників, котрі пили з нас кров, котрі довели нас до зубожіння.

Ми з вами лідируємо у цих перегонах по 62 округу. Наші опоненти робили все, щоб обманути всіх виборців міста Житомира, показували неправдиві рейтинги. Оце і є їх природа – обман та неправда.

Тому я, Коцюбко Олександр Петрович, всіх вас запрошую на виборчі дільниці з паспортами, де вам видадуть бюлетені і ви зможете зробити своє волевиявлення. А ми докладемо всіх зусиль, щоб не допустити фальсифікацій. Йдіть на вибори з чистою совістю, з вірою і надією. Якщо Господь Бог допоможе нам у цих виборах, то майбутнє Житомира і всієї України буде у надійних руках. Ці вибори дуже важливі для всього Житомира і для всієї України.

Тому закликаю вас прийти на виборчі дільниці стовідсотково. Ми всі персонально несемо відповідальність за майбутнє наших дітей, матерів, батьків, братів, сестер. Збережемо цілісність нашої держави, покараємо всіх винних у пролитій крові невинноубієнних. Покараємо всіх чиновників, котрі довели нашу країну до жебрацького стану та війни.

Попереджаємо всіх голів виборчих дільниць, що в разі спроби фальсифікацій, вони понесуть безпощадну та безкомпромісну відповідальність перед Господом Богом, перед людьми та законом.

Ваш земляк Олександр Коцюбко."

Тэги: Коцюбко, выборы 2014

Новости партнеров
Комментариев: 3
Юрко
1 Юрій Градовський (Юрко)   • 15:49:08, 23 Октября 2014 [Материал]

"Безпощадна відповідальність" - це круто)) "Нємєдлєнна трєбую пракурора горада" - волатиме Коцюбко.
KDMS
2 Sergej (KDMS)   • 20:31:13, 23 Октября 2014 [Материал]

Правильно Олександр Петрович! Так їх: у хвіст та гриву.
Але настає той час, коли виборці роблять свій вибір. Тому Петрович, необхідно виходити з гри гарно, або взагалі виходити, як личить спортсмену.
Сalikusu
3 HOOLIGANova (Сalikusu)   • 11:45:29, 24 Октября 2014 [Материал]

буде карати нещадно!
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus