Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 19 Апреля 2021    07:17:48
Главная » Новости » Житомир » Общество » 2015 » Октябрь » 16 » 09:08:46

​В Житомире 40 одаренных школьников получили стипендии городского головы. ФОТО

16 Октября 2015, 09:08:46 3627 7

​В Житомире 40 одаренных школьников получили стипендии городского головы. ФОТО Вчера, 15 октября, и.о. городского головы Любовь Цимбалюк вручила стипендии городского головы одаренным учащимся Житомира. 

Об этом «Журнал Житомира» информирует пресс-служба городского совета.

Торжественное вручение 40-ка стипендий состоялось в областной филармонии им. С.Рихтера.
 
В рамках мероприятия подвели итоги акции «Маленькие волонтеры - разведчикам-защитникам». Общеобразовательные дошкольные и внешкольные учебные заведения города собрали 18 тыс. 700 грн для нужд военных, участвующих в АТО.
 
Также во время торжеств звучали слова благодарности воинам-защитникам Украины, а также ученическим и педагогическим коллективам Житомира.
 
Переможці загальноміського конкурсу
«Обдарованість року - 2015»

Номінація «Інтелект року»

Орел Ольга, учениця 10 класу загальноосвітньої школи №5, переможниця обласних етапів: олімпіади з математики, турніру юних математиків, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Коренівський Матвій, учень 9 класу загальноосвітньої школи №7, переможець обласної олімпіади з програмування, конкурсів з інформаційних технологій.

Кузнецова Яна, учениця 10 класу загальноосвітньої школи №8, переможниця Всеукраїнського етапу конкурсу юних тваринників та зоологів, обласної олімпіади з екології, обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Котельникова Валерія, учениця 9 класу ЗОШ №21, переможниця обласної олімпіади з математики – учасниця Всеукраїнської (м. Чернівці).

Сапронов Микола, учень 11 класу ліцею №25 імені Щорса, переможець обласних олімпіад з програмування, астрономії, математики.

Сиротюк Ірина, учениця 10 класу загальноосвітньої школи №26, переможниця обласної олімпіади з географії, турніру юних географів.

Варварик Костянтин, учень 10 класу загальноосвітньої школи №30, переможець Всеукраїнської олімпіади з географії, обласних олімпіад з української мови та літератури , польської мови та літератури.

Постіженко Анна, учениця 8 класу загальноосвітньої школи №36, переможниця обласного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, обласних конкурсів «Літературна майстерня» та «Крізь терни до зірок».

Зосимович Денис, учень 11 класу міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті, переможець обласних олімпіад з інформаційних технологій, програмування, астрономії; обласного етапу конкурсу-захисту Малої академії наук у відділенні технічних наук, обласного турніру юних фізиків, дистанційної олімпіади з програмування.

Козловська Вікторія, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №12 з поглибленим вивченням іноземних мов, переможниця Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, обласної олімпіади з англійської мови, Всеукраїнського конкурсу есе англійською мовою з економіки.
 
Номінація «Дослідник року»

Дем’янчук Юлія, учениця 11 класу міської гімназії №3, переможниця обласної олімпіади з української мови та літератури, обласного етапу та учасниця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук в секції світова література.

Андрух Олександр, учень 11 класу загальноосвітньої школи №6, переможець обласних та учасник Всеукраїнських турнірів юних математиків, конкурсу учнівської молоді на краще володіння персональним комп’ютером.

Ангеловська Оксана, учениця 11 класу загальноосвітньої школи №14, переможниця обласних олімпіад з правознавства, історії, переможниця обласного та учасниця Всеукраїнського турніру юних істориків, конкурсу-захисту Малої академії наук.

Рець Вадим, учень 11 класу міської гуманітарної гімназії №23 імені Очерета, переможець обласних олімпіад з англійської мови, програмування, конкурсу-захисту Малої академії наук у відділенні комп’ютерних наук.

Леус Артур, учень 11 класу Житомирського екологічного ліцею №24, переможець національного етапу міжнародного конкурсу «Юнацький водний приз», обласного та учасник Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук в секції хімії, переможець обласного турніру юних математиків.

Михайлова Юлія, учениця 11 класу загальноосвітньої школи №22, переможниця обласного етапу конкурсу-захисту Малої академії наук у секції мистецтвознавство, автор творчих робіт з ори гамі та паперопластики.
 
Номінація «Лідер року»

Виговський Іван, учень 11 класу загальноосвітньої спеціалізованої школи №16, член команди-переможниці Всеукраїнських фестивалів дитячих та юнацьких команд КВК «Сміховик», «Жар-птиця», «Первосміх-2015» та команди-переможниці КВК юних інспекторів руху зональних фіналів.

Недільська Софія, учениця 11 класу загальноосвітньої школи №28, капітан молодіжного шкільного колективу «Cool girls»- переможця Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров’я», екологічного фестивалю «Земля – наш спільний дім».
 
Номінація «Спортсмен року»

Корнійчук Олександра, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №1, учениця 8 класу гуманітарної гімназії №23, чемпіонка Житомирської області з шахів.

Новицький Ярослав, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №1, учень 5 класу гуманітарної гімназії №23, чемпіон Житомирської області з шахів.

Бабігон Саманта, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №2, учениця 5 класу загальноосвітньої школи №19, багаторазова чемпіонка Всеукраїнських турнірів з боротьби самбо та дзюдо.

Кумечко Віолетта, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи №2, учениця 4 класу гуманітарної гімназії №23, багаторазова чемпіонка Всеукраїнських турнірів з боротьби самбо та дзюдо.

Марущак Євген, вихованець школи юних десатніків, учень 10 класу загальноосвітньої школи №14, чемпіон України з військо-спортивного багатоборства, неодноразовий чемпіон Всеукраїнських змагань з рукопашного бою.
 
Номінація «Талант року»

Дідківська Анастасія, вихованка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Тіп-Топ» центру творчості дітей і молоді, учениця 9 класу загальноосвітньої школи №19, лауреат І та ІІ премії Міжнародного конкурсу-фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!».

Тичина Анастасія, вихованка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Тіп-Топ» центру творчості дітей і молоді учениця 9 класу ліцею №25, лауреат І та ІІ премії Міжнародного конкурсу-фестивалю «Усі ми діти твої, Україно!».

Скиба Ольга, вихованка «Народного художнього колективу» гуртка «Українська народна вишиванка» центру творчості дітей і молоді, учениця 9 класу загальноосвітньої школи №27, абсолютний переможець виставок-конкурсів «Поліські візерунки», «Чарівна нитка», Всеукраїнського конкурсу дитячого творчості «Знай і люби свій край».

Окрушко Олексій, вихованець гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень 11 класу міської гімназії №3, переможець Всеукраїнської виставки-конкурсу «Київський фестиваль Стендового моделізму 2015» у розділі «Бронетехніка» і «Автомобіль».

Кузьмінська Аліна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницькоїдіяльності» міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця 10 класу загальноосвітньої школи №30, переможниця ІІ етапу Національного туру Міжнародного конкурсу «Енергія і середовище 2015», Всеукраїнського конкурсу-олімпіади «Dream ECO».

Чепис Уляна, вихованка гуртка «М’яка іграшка» міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця 10 класу Житомирського міського колегіуму, переможниця конкурсу «Поліські візерунки», учасниця Всеукраїнської «Виставки народної ляльки».

Котенко Марія, солістка зразкового фольклорного гурту «Джерельце», учениця 11 класу загальноосвітньої школи №6, переможниця Всеукраїнських конкурсів «Червона рута», «Осінь весільна», обласних конкурсів «Великодні дзвони», «Кришталеві нотки».
 
Вихованці Житомирської школи хореографічного мистецтва «Сонечко»
  • Боровик Єлісей, учень 8 класу гімназії №23.
  • Будяківський Іван, учень 7 класу гімназії №23.
  • Хомутовський Джавід, учень 7 класу гімназії №23.
  • Журбей Дмитро, учень 8 класу школи №22.
  • Забродський Назарій, учень 9 класу школи №30.
  • Михальчишин Андрій, учень 8 класу школи №12.
  • Павленко Владислав, учень 9 класу школи №32.
  • Поляковський Іван, учень 7 класу школи №36.
  • Панченко Артем, учень 8 класу школи №28.
  • Сидоренко Максим, учень 9 класу школи №8.
















Фотографии:
​В Житомире 40 одаренных школьников получили стипендии городского головы. ФОТО

Тэги: Житомир, стипендия, школьники

Новости партнеров
Комментариев: 7
RapidDuck
1 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 10:50:00, 16 Октября 2015 [Материал]

Молодці
kroodil
2 Гена (kroodil)   • 13:20:55, 16 Октября 2015 [Материал]

СКІЛЬКИ У НАС ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ!
garold
3 Кonstantin (garold)   • 13:43:29, 16 Октября 2015 [Материал]

Статья не про это,а про то какая Люба щедрая.
GuyFawkes
4 Гай Фокс (GuyFawkes)   • 14:28:30, 16 Октября 2015 [Материал]

Дети молодцы, мне всегда нравились олимпиады, незабываемое чуство соперничества, когда-то в 90-х мне вручили коробку с конфетами и пряниками за победы на олимпиадах, было конечно приятно, но я хотел компьютер, приставку или как минимум тетерис, сейчас стипендии платят - прогресс.
TarasS
5 Тарас (TarasS)   • 14:35:16, 16 Октября 2015 [Материал]

"мне всегда нравились олимпиады"

Аналогічно. Особливо, коли виграєш обласну. :)
chekist1937
6 1937 Чекист (chekist1937)   • 17:41:43, 16 Октября 2015 [Материал]

В воеводстве наверно выигрывать хотел.
Cobalt
7 Cobalt (Cobalt)   • 22:14:52, 16 Октября 2015 [Материал]

"...вручили коробку с конфетами и пряниками..."

Сейчас тоже идёт повальная раздача конфет и пряников. Предвыборных пряников...
А за детей, конечно рад.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus