Журнал Житомира
Новости сегодня: Четверг, 19.04.2018    20:17:41
2016 » Июнь » 2214:11:47

Стало відомо, хто керуватиме Музеєм Космонавтики у Житомирі

Стало відомо, хто керуватиме Музеєм Космонавтики у Житомирі
22.06.2016
14:11:47
2101
4

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

В обласній раді 21 червня відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора музею космонавтики ім. С. П. Корольова Житомирської обласної ради.

На розгляд комісії  надійшла лише одна заява – від нинішнього директора музею Ірини Дячук. Кандидат на посаду презентувала перспективні плани діяльності закладу на один та п’ять років.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

Серед цілей і завдань, які окреслила кандидат – відзначення 110-річниці з дня народження С. П. Корольова. На урочисті заходи, що відбудуться 12 січня 2017 року планується запросити дочку відомого конструктора Наталію Корольову та онуків вченого. Також заплановані заходи до Міжнародного тижня Космосу в Україні, які будуть проведені у жовтні цього року спільно з НАН України, Національним центром аерокосмічної освіти молоді, Асоціацією музеїв космонавтики України тощо.

Серед іншого, проведення науково-дослідної діяльності, зокрема, участь у підготовки видання «Чумацький шлях Сергія Корольова», та науково-експозиційної і виставкової діяльності – підготовка пересувних та стаціонарних виставок до знаменних і пам’ятних дат.

Окрім цього, у разі вирішення питання про виділення музею приміщення колишнього кінотеатру «Космос» заплановано оновити матеріально-технічну базу музею, побудувати сучасне фондосховище та інтерактивний експозиційний зал. Для втілення цієї ідеї будуть залучатися іноземні інвестори.

Після обговорення комісія одностайно проголосувала за Ірину Дячук та рекомендувала  внести її кандидатуру на розгляд депутатів обласної ради з укладанням контракту терміном на 5 років.

Головував на засіданні перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, який, підсумовуючи, зазначив: «Музей космонавтики – це візитівка нашого міста та нашої області. Багато відвідувачів, у тому числі з інших країн, вражені, що музей такого рівня є в нашому обласному центрі. І нам потрібно його розвивати і вдосконалювати, аби привабити ще більше відвідувачів».

 


Тэги: музей комонавтики, Житомир   
Объявление:
Комментариев: 4
Artmaker
1 Евгений (Artmaker)   • 14:32:18, 22.06.2016
+5

"На розгляд комісії надійшла лише одна заява – від нинішнього директора музею Ірини Дячук." - от і вся космонавтика:(
Cobalt
2 Cobalt (Cobalt)   • 21:22:42, 22.06.2016
-1

Похоже, что музею уготовлена учать такая же, как и МКС "Мир"...
amberis
3 Інгварь (amberis)   • 04:52:07, 23.06.2016
-2

Нікулін і Ко в черговий раз пролетіли! )))
Як не намагалися облити брудом і прибрати діючого директора, а все ж таки прийдеться розбирати те що "набудували" за музеєм )))
Cobalt
4 Cobalt (Cobalt)   • 10:02:58, 23.06.2016
0

Действительно, ломать - не строить, а воровать - не создавать...
Распродажи интернет-магазинов

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus