Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 30 Ноября 2021    12:15:15
Главная » Новости » Житомир » Житомирская область » 2016 » Декабрь » 6 » 09:50:50

Тільки конкретними справами, а не порожніми гаслами, можливо розбудувати успішну громаду, - Руслан Годований. ВІДЕО     Реклама  

06 Декабря 2016, 09:50:50 1896 2 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Тільки конкретними справами, а не порожніми гаслами, можливо розбудувати успішну громаду, - Руслан Годований. ВІДЕО

До учнів Краснопільської ЗОШ I-III ступенів Чуднівського району завітав Житомирський академічний обласний театр ляльок з новорічною виставою «Зачарована рукавичка». Ініціатором проведення заходу стала заступник директора з навчально-виховної роботи Юлія Шевчук. 

-    Цьогоріч, наш освітній заклад відзначив 131-шу річницю з дня заснування. У нас навчається 154 дитини, - розповідає Юлія Шевчук, заступник директора з навчально-виховної роботи Краснопільської ЗОШ. - Школа наша віддалена: вже через одне село закінчується Житомирська область і розпочинається Вінницька. Відповідно, діти наші не багато чого бачили у своєму житті. Тому, ми дуже раді, що до нас привезли виставу. Я переконана, що це допоможе розширити кругозір наших школярів, й коли вони підуть навчатися далі, то зможуть розповісти про те, що бачили та чули щось цікаве». 

Аби втілити в життя ідею проведення лялькової вистави, Юлія Георгіївна звернулася за допомогою до  голова ГО «Справедливість Розвиток» Руслана Годованого,  який не перший рік опікується освітніми закладами району. 

-    За моєї ініціативи було написано звернення до Руслана Миколайовича і він пішов нам на зустріч і привіз нам цю виставу. Приємно, перед Новим роком, отримати такий подарунок, - говорить Юлія Шевчук. 

У свою чергу Руслан Годований відзначає, що саме завдяки таким гарним ініціативам, які надходять від мешканців та реалізації конкретних справ, а не порожніх обіцянок, можлива розбудова сильної громади. 
 

-    Дуже важливо, коли в селах, селищах та в майбутніх територіальних громадах, є ініціативні люди, які бажають розвивати своїх дітей не тільки по програмах, які надсилають з Києва, а й самі, планують та реалізовують цікаві ідеї. Це один із приклад того, як за допомогою ініціативи та реалізації конкретних справ, а не просто порожніх гасел, можна успішно розбудовувати громаду, - говорить Руслан Годований, голова ГО «Справедливість Розвиток».  

-    Так, яскравим прикладом того, на скільки громаді потрібні ініціативні та відповідальні керівники, стала ситуація із незаповненим залом, адже декілька десятків дітлахів просто не змогли приїхати на навчання через заметені дороги. Це чергове підтвердження того, що представники районної влади або не досконало знають проблеми місцевих громад, або ж не мають бажання щось змінювати, - переконаний він. 

На жаль, ми в черговий раз змогли переконатися у тому, на скільки потрібні гарні керівники громадам. Так, як ви бачите, сьогодні був не повний зал дітей. Причина – заметені снігом дороги, які влада не спромоглася розчистити. Якби ж була територіальна громада, до якої надходили податки і найголовніше – на посадах були відповідальні люди, то дороги були розчищені, і проблема з проїздом дітей до школи не виникла. Тому, дуже важливо, щоб на місцях були люди, які можуть взяти на себе відповідальність та виконати ті обов’язки, які роками не реалізовували чиновники з районів».
 


Прес-служба Руслана Годованого


 

Тэги: театр кукол, Спектакль, Годованный, Житомирская область, школьники

Новости партнеров
Комментариев: 2
tverk
1 tverk (tverk)   • 10:55:03, 06 Декабря 2016 [Материал]

Так Руслане, "тільки конкретними справами, а не порожніми гаслами"
То, что вы к сожалению, делали и делаете.
Sandra
2 Sandra (Sandra)   • 21:28:33, 06 Декабря 2016 [Материал]

чувак уже четыре года 20 касиков отдать не может. Даже не знаю к чему это отнести к конкретними справам или порожнім гаслам.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus