Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Четверг, 18.10.2018    08:34:19
2018 » Апрель » 1618:00:10

Борислав Розенблат подарував житомирському ОСББ «Соборний квартал» ігровий майданчик. ФОТО. ВІДЕО     РЕКЛАМА  

Борислав Розенблат подарував житомирському ОСББ «Соборний квартал» ігровий майданчик. ФОТО. ВІДЕО
16.04.2018
18:00:10
2281
6

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Два роки мешканці ОСББ «Соборний квартал» у Житомирі мріяли про новенький дитячий майданчик у своєму дворі і нарешті, їхня мрія збулася. Місце для веселого та активного відпочинку дітлахів їм подарував «Фонд Родини Розенблат».

«Два роки нічого не виходило. У листопаді минулого року ми звернулись до Фонду Родини Розенблат з проханням встановити майданчик і ось отримали. Велике дякуємо їм за це. Дуже чекали коли вже поставимо, навіть не уявляли, що буде так гарно», - розповідає голова ОСББ «Соборний квартал» Людмила Притуліна, - повідомляє Житомир.info

Як малеча, так і їхні батьки не натішаться новеньким ігровим майданчиком.

«Тут була раніше бесідка, лавочка, пісочниця і гірка, більше нічого. Було нудно, а зараз веселіше. Майданчик дуже класний, мені він дуже подобається», - ділиться враженнями Анастасія.

«Для дітей вже буде краще, будуть тут гратися, все буде добре», - говорить Володимир.

На відкриття ігрового комплексу завітав і народний депутат України Борислав Рознеблат. Нардеп зауважує: майданчик сертифікований та встановлений за всіма будівельними нормами, а отже якісний, надійний та безпечний для відпочинку дітей.
 

«Тут не питання поспішати відкривати. Тут питання в тому, щоб було гарно зроблено, надійно зроблено. Я завжди дивлюсь в очі людям, особливо дітям. Коли дивишся на їхні очі, бачиш у них радість, бачиш в них надію, те, що нарешті їм є де погратись. Я думаю, що це велике свято», - зазначає народний депутат України Борислав Розенблат.
 

І дійсно, діти були настільки задоволені подарунком і святково налаштовані, що влаштували міні-концерт: читали вірші, танцювали, співали пісень, навіть вигравали на скрипці. Щасливі діти – щасливе майбутнє України, - переконаний Борислав Розенблат. Тому, зазначає нардеп, і надалі буде підтримувати ініціативи мешканців ОСББ встановлювати ігрові майданчики та дарувати дітям радість.

Нагадаємо, «Фонд Родини Розенблат» вже встановив в Житомирі та області понад 20 дитячих майданчиків.Тэги: Борислав Розенблат, Житомир, детская площадка   
Горячее объявление:
Комментариев: 5
priatel
1 Андрей (priatel)   • 18:47:34, 16.04.2018
+9

Какой он МоЛоДеЦ,так и слеза наворачивается...Янтарная правда,но все же....
garold
2 Кonstantin (garold)   • 19:32:09, 16.04.2018
+6

А вы говорите гречка....
vovik-zt
3 ВовикЬ (vovik-zt)   • 21:17:42, 16.04.2018
+1

Только потому что дом у нас небольшой, то и во дворе у нас нет ничего "подаренного" депутатами там всякими - мало потенциальных избирателей :)
MAS-ter
4 Mast (MAS-ter)   • 03:10:32, 17.04.2018
+1

Какой добрый потерпевший баран. Ой, барин.
melan
5 melan (melan)   • 07:35:44, 17.04.2018
+2

как ни крутитесь а в депутаты больше не годитесь.

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Распродажа интернет-магазинов

Останні новини Житомира

Система Orphus