Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 18.09.2019    23:37:43
2019 » Май » 2816:38:13

На сайте президента появилась петиция с призывом закрыть фабрику, загрязняющую реки Житомирщины

28.05.2019, 16:38:13 1782 1 Читати українською мовою Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
На сайте президента появилась петиция с призывом закрыть фабрику, загрязняющую реки Житомирщины

На сайте президента появилась онлайн-петиции с требованием закрыть Понинковскую картонно-бумажную фабрику, которая по мнению автора обращения загрязняет реки на Житомирщине.

По состоянию на 16:30, 28 мая, электронная петиция собрала всего 348 подписей. Всего для рассмотрения необходимо собрать 25000 подписей.

"Вже на протязі багатьох років ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика Україна» отруює води річок Хомора та Случ і ніякі скарги та розслідування, звернення громадян не можуть цьому перешкодити. Як наслідок скидування відходів від діяльності цієї фабрики в річки, вода в них стала непридатньою для життя представників флори і фауни. Вже не один рік тисячі жителів міста Баранівка та Новоград-Волинщини і всієї України спостерігають як гине риба та тварини, навіть ті, що занесені до червоної книги. Раки, яких було вдосталь в річках, вимерли, було задокументоване відео, коли вони массово тікали, аж вистрибували на берег з отруєної води!

Аналізи води в річках показали вміст хімікатів, що значно перевищують норми та низький вміст кисню в воді. Це підтверджують екологи, про це неодноразово писали у пресі, відкривали кримінальні провадження та марно. Жодне рішення судів, виконавчих органів фабрика не виконала і не виконує. Вимога не скидати відходи в річки, чи хочаб побудувати хороші очисні споруди, повністю ігнорується.

Вода потрапляє до водогонів людей. Воду також використовують тисячі людей! Були масові отруєння. В річці заборонене купання. Це величезна екологічна катастрофа, невже влада нічого не може зробити? Скільки ще має дохнути риба та травитися люди?"
, - говорится в тексте.

Поддержать петицию можно по ссылке. На сбор подписей осталось 75 дней.


Напомним, что недавно в городе Новоград-Волынский провели вече, на которое пришли более 3000 человек. Люди обеспокоены ситуацией на бассейнах реках Хомора и Случь, в которые регулярно осуществляет сбросы Понинковская картонно-бумажная фабрика.

23 мая депутаты во время заседания сессии областного совета проголосовали за обращение к Президенту Украины, Кабинету Министров, Генеральному прокурору Украины относительно угрожающей экологической ситуации в бассейне рек Хомора и Случь.

Тэги: Понинка, реки, Житомирская область, Фабрика, петиция
Полезные объявления:
загрузка...
Комментариев: 0

Новости Житомира по теме:


Горячие новости
Система Orphus