Живой Журнал
Главная » Новости » Технологии » 2011 » Октябрь » 5 » 12:37:19
 

«Київстар» підключив до Інтернету школи Житомира

05 Октября 2011, 00:21:30 6189 13
«Київстар» підключив до Інтернету школи Житомира

28 вересня компанія «Київстар» у партнерстві з Управлінням освіти Житомирської міської ради, провели відкритий урок з онлайн-безпеки для учнів Житомирського міського ліцею при ЖДТУ та загальноосвітньої школи №17, підключених до швидкісного широкосмугового Інтернету від «Київстар».

Спеціально розроблені спеціалістами компанії онлайн вікторина та квест познайомили учнів з основними видами онлайн-загроз і правилами безпечної поведінки в Мережі. Виконуючи завдання квесту, школярі знаходили правильні відповіді і самостійно формулювали правила безпечної поведінки, дотримуючись яких вони зможуть безпечно подорожувати в Інтернеті.

Урок онлайн-безпеки став наступним кроком у реалізації програми "Безпечний Інтернет "Київстар" - школам". В межах партнерства Міносвіти і «Київстар» до кінця 2011 року більше 200 шкіл України будуть забезпечені доступом до безкоштовного безлімітного ввидкісного Інтернету від "Київстар" і серед них 23 – школи у м. Житомир. Компанія проводить комплексні роботи з підключення до Мережі за технологією FTTB будівель шкіл, а також надає школам безлімітний трафік. З сьомої ранку до шостої вечора швидкість Інтернету досягає 10 Мбіт/c, а з шостої вечора до сьомої ранку — до 1 Мбіт/c.

Технічні характеристики підключення, що надає «Київстар», дозволяють школам використовувати всі можливості Інтернету: завантажувати файли будь-якого розміру, відвідувати сайти з флеш- анімацією, дивитися навчальні фільми, проглядати відеоінструкції і навіть проводити онлайн-конференції.

«Ми прагнемо зробити наш подарунок – безкоштовний високошвидкісний Інтернет школам – безпечним та корисним для українських школярів. З 2009 року «Київстар» проводить системну соціальну програму «Безпека дітей в Інтернеті», яка направлена на захист дітей від загроз Мережі.

У Житомирі з початку року компанія презентувала соціальну послугу «Батьківський контроль», провела для освітян міста «Круглий стіл «Безпека дітей в Інтернеті» та організувала ігровий семінар для дітей «Безпечне Інтернет-літо» у санаторному таборі «Лісовий берег».

Для інформаційного забезпечення шкіл області компанія передала у кінці серпня Житомирському обласному управлінню освіти брошури з грифом Міносвіти «Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі». А сьогодні ми починаємо проводити відкриті уроки для учнів, розроблені в цікавій ігровій формі – головна мета яких: познайомити з правилами безпечного використання Інтернету» - зазначила Наталія Дадівєріна, менеджер зі зв’язків з громадськістю Київської філії «Київстар».

У Житомирських ЗОШ №17 та ліцеї при ЖДТУ компанія не лише забезпечила школи безкоштовним високошвидкісним Інтернетом, але й забезпечила безпечне використання Інтернету школярам.

Програмними засобами захисту навчальні заклади безкоштовно забезпечив відомий розробник антивірусних програм «Лабораторія Касперського», який приєднався до ініціативи «Безпечний інтернет «Київстар» – школам».

Окрім цього учні ліцею ЖДТУ та ЗОШ №17 отримали від «Київстар» найновіші навчальні посібники з інформатики в подарунок. Книги за свідченням викладачів інформатики дозволять дітям вивчити основи комп’ютерної графіки, веб-дизайну, візуального програмування і створення анімованих презентацій.

Стоит отметить, что в сети заработал впечатляющий интернет магазин китайских мобильных телефонов - www.skobka.com.ua. На сайте представлены популярные модели различных марок мобильных телефонов.

«Сьогодні одним із пріоритетних завдань Житомирського міського ліцею є розвиток інноваційних технологій і впровадження їх у щоденну практику навчання. Компанія «Київстар» не просто надала нашому закладу можливість безкоштовного підключення до високошвидкісного Інтернету, а й забезпечила безпечний доступ школярів і педагогів до актуальної та корисної інформації, що містить Всесвітня Мережа» - зауважив Юрій Кошевич, директор Житомирського міського ліцею при ЖДТУ.

У рамках заходу відбулась методична нарада «Безпека дітей в Інтернеті» для 30 викладачів інформатики та заступників з виховної роботи житомирських навчальних закладів; відкритий урок для дітей присвячений правилам безпечної поведінки в Інтернеті, а також – онлайн - конференція між двома учбовими закладами, в ході якої учні ліцею змогли поспілкуватися із
ровесниками з Житомирської ЗОШ №17.

Додаткове обладнання для цього, а саме - веб-камери, мікрофони та навушники для персональних комп’ютерів обом навчальним закладам міста надала компанія «Київстар». Учні не приховували цікавості, а педагоги – задоволення від навчального процесу.

Динамічним та захопливим проектом "Київстар" вже вкотре підтвердив свій інноваційний статус на телеком ринку України.


http://img.zhzh.info/_ph/1/2/297006966.jpghttp://img.zhzh.info/_ph/1/2/457900353.jpg
http://img.zhzh.info/_ph/1/2/609348475.jpg
http://img.zhzh.info/_ph/1/2/234355365.jpg

Тэги: школы, интернет, Житомир, Киевстар
Комментариев: 13
Vinara70
1 Виталий (Vinara70)   • 13:24:55, 05 Октября 2011 [Материал]

наконец-то!
vadiaoxy
2 Вадим (vadiaoxy)   • 13:31:38, 05 Октября 2011 [Материал]

А как с другими школами? Там не надо?
^_^
5 Doon (^_^)   • 13:37:21, 05 Октября 2011 [Материал]

В Школе №17 интернет этот еще Билайн бывший подключал и был он далеко не бесплатный,а за него платили дяди с Киева.Года эдак 2-3 назад его подключили еще.
Gor
9 Владимир (Gor)   • 17:02:21, 05 Октября 2011 [Материал]

Дяди с Киева ? :)
За него родители платили, и я в том числе. Анна Павловна ТАКИЕ "НАЛОГИ" СОБИРАЕТ ЧТО ХВАТИТ НЕ ТОЛЬКО ЗА ИНТЕРНЕТ ЗАПЛАТИТЬ.
^_^
13 Doon (^_^)   • 20:52:38, 05 Октября 2011 [Материал]

Мне Валерий Владимирович говорил что с Киева платят меценаты :)
PashaZT
3 Pavel (PashaZT)   • 13:34:14, 05 Октября 2011 [Материал]

Учитывая техподдержку Кучмостара, лаги обеспечены.
^_^
4 Doon (^_^)   • 13:36:17, 05 Октября 2011 [Материал]

Как эта тема: «Київстар» підключив до Інтернету школи Житомира,относится к: 28 вересня компанія «Київстар» у партнерстві з Управлінням освіти Житомирської міської ради, провели відкритий урок з онлайн-безпеки
????
vadiaoxy
6 Вадим (vadiaoxy)   • 13:54:19, 05 Октября 2011 [Материал]

На фотках ребята такие довольные как будто впервые увидели инет:))) Хотя почти у всех давно дома инет подключён.
telefon
11 джавахарлал нюру (telefon)   • 20:26:42, 05 Октября 2011 [Материал]

Значит, не давно и не у всех...
Чивокуня
7 Чивас (Чивокуня)   • 15:29:31, 05 Октября 2011 [Материал]

"Київстар» підключив до Інтернету школи Житомира"
аби діти на уроках інформатики виїдали собі мозок в соціяльних мережах, а не навчались))))
ztman
8 ztman (ztman)   • 16:12:47, 05 Октября 2011 [Материал]

А вообще маркетологи у Киевстара (Вымпелкома) красавцы - профессионально работают.
Всегда под прикрытиям социальной благодарности подсаживают на свои услуги!
boxnax
10 Бокснах (boxnax)   • 18:15:30, 05 Октября 2011 [Материал]

Вже всі знають. Виключайте цю рекламу з топ-ноин.
Club-Ua
12 Club-Ua (Club-Ua)   • 20:39:40, 05 Октября 2011 [Материал]

год назад писалось такое про билайн))) а это типа снова новость супер киевстар) а ничего что это одно и тоже?)
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: