Живой Журнал

Главная » Новости » Власть » 2011 » Ноябрь » 17 » 16:52:30

Житомиряне теперь за свой счет будут хоронить депутатов городского совета

17 Ноября 2011, 16:52:30 10801 72
Житомиряне теперь за свой счет будут хоронить депутатов городского совета

Жители города Житомира теперь за свой счет будут устраивать почетные похороны депутатов житомирского городского совета и работников исполнительных органов.

Как стало известно «Журналу Житомира», исполком Житомирского горсовета своим решением от 3.11.2011р. утвердил «Положение о возмещении расходов на погребение отдельных категорий граждан Житомира за счет средств городского бюджета».

Согласно Положению, текст которого опубликован на официальном сайте Житомирской мэрии, за счет средств городского бюджета будут возмещаться расходы на погребение следующих категорий граждан:
  • лиц, имеющих особые заслуги перед городом;
  • почетных граждан г. Житомира;
  • депутатов Житомирского городского совета;
  • работников исполнительных органов местного самоуправления.

В отдельных случаях и с учетом конкретных обстоятельств, могут возмещаться расходы на погребение других категорий граждан.

В перечень предоставляемых услуг за деньги городского бюджета, входит:
  1. оформление договора-заказа на организацию и проведение захоронения;
  2. свидетельство о захоронении;
  3. услуги автокатафалк;
  4. копание могилы механическим способом;
  5. гроб и ритуальные принадлежности
  6. крест металлический и надпись на кресте;
  7. венок средний и венок большой;
  8. автобус-сопровождение



УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 03.11.11 № 668

м. Житомир

Про затвердження Положення
про відшкодування витрат на
поховання окремих категорій
громадян м. Житомира за
рахунок коштів міського бюджету

З метою відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету та у відповідності до статей 28, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення про відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету згідно з додатком 1.

2. Затвердити перелік ритуальних послуг, що надаються на поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету згідно з додатком 2.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 10.04.08 № 256 «Про затвердження Положення про поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету».

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусила П.І. та департамент бюджету та фінансів міської ради.

Міський голова В.М.Дебой

Додаток 1

до рішення виконкому міської ради

від 03.11.11 № 668

ПОЛОЖЕННЯ
про відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян
м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету

1. Положення про відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету передбачає порядок і умови відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира з урахуванням вимог статей 28, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 8 Закону України «Про поховання та похоронну справу».

2. Відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира здійснюється за рахунок коштів з міського бюджету в межах затверджених бюджетних асигнувань на відповідний рік.

3. Головним розпорядником коштів міського бюджету для відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира є управління праці та соціального захисту населення міської ради.

4. За рахунок коштів міського бюджету відшкодовуються витрати на поховання наступних категорій громадян:

4.1. осіб, які мають особливі заслуги перед містом;

4.2. Почесних громадян м. Житомира;

4.3. депутатів Житомирської міської ради;

4.4. працівників виконавчих органів місцевого самоврядування;

4.5. в окремих випадках, та з урахуванням конкретних обставин можуть відшкодовуватись витрати на поховання інших категорій громадян.

5. Відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира, зазначених в пункті 4 Положення, здійснюється на підставі відповідного клопотання до виконавчого комітету міської ради, копії свідоцтва про смерть, договору – замовлення на організацію та проведення поховання, інших документів, що відповідають суті клопотання.

Клопотання на відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира, зазначених в пункті 4.1., 4.2. Положення подається керуючим справами міськвиконкому, 4.3. – організаційним відділом Житомирської міської ради, 4.4., 4,5 – керівниками виконавчих органів Житомирської міської ради.

6. Сума відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира не повинна перевищувати трьох середніх прожиткових мінімумів на одну особу на момент смерті.

В окремих випадках, як виняток, та з урахування конкретних обставин відшкодовується повна вартість ритуальних послуг відповідно до договору – замовлення на організацію та проведення поховання.

7. Ритуальні послуги на організацію та проведення поховання надаються комунальним підприємством «Спеціалізований комбінат комунально – побутового обслуговування» Житомирської міської ради.

Договір – замовлення укладається комунальним підприємством «Спеціалізований комбінат комунально – побутового обслуговування» Житомирської міської ради з особою, яка зобов’язалась поховати померлого.

Відповідно до договору – замовлення управлінням праці та соціального захисту населення міської ради підприємству – надавачу ритуальних послуг відшкодовується сума витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира.

8. Виконавчий комітет міської ради приймає рішення про відшкодування витрат на поховання окремих категорій громадян м. Житомира на підставі відповідних документів.

Керуючий справами П.Ю. Кудряшов

Додаток 2

до рішення виконкому міської ради

від 03.11.11 № 668

Перелік ритуальних послуг на поховання окремих категорій громадян

м. Житомира за рахунок коштів міського бюджету

п/п

Назва ритуальних послуг

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Оформлення договору - замовлення на організацію та проведення поховання

Свідоцтво про поховання

Послуги автокатафалка

Копання могили механічним способом

Труна та ритуальні речі

Хрест металевий

Підпис на хресті

Вінок середній

Вінок великий

Автобус – супровід

Керуючий справами П.Ю.Кудряшов



Тэги: депутаты, Житомир, горсовет, прохороны
Комментариев: 72
Waliko
1 Waliko (Waliko)   • 16:54:24, 17 Ноября 2011 [Материал]

Когда? куда деньги сдавать?

ЗЫ: анекдот в тему -
Теща зятю:
- Зятек, ничего не знаю, но я хочу быть похоронена на Байковом кладбище...
через пару дней зять говорит теще:
- Теща, я ничего не знаю, но похороны завтра после обеда...
kaktus_x
4 Dmitry (kaktus_x)   • 17:02:39, 17 Ноября 2011 [Материал]

Апиридил!!! )))))))))))
Saska93
28 Александра (Saska93)   • 18:07:42, 17 Ноября 2011 [Материал]

Аналогично!По прочтению новости вспомнился именно Этот анекдот..!
Как это не печально звучит...
PagapA
32 Алексей (PagapA)   • 18:18:46, 17 Ноября 2011 [Материал]

Поддерживаю!Только в том анекдоте была просьба о захоронении тещи в кремлевской стене!
sergio_zh
2 Сергей (sergio_zh)   • 16:55:15, 17 Ноября 2011 [Материал]

Нема питань! Кому скидываться?
Сруль
26 Сруль (Сруль)   • 18:03:11, 17 Ноября 2011 [Материал]

Предлагаю пойти дальше и создадим "Благодійний фонд на поховання партії реґіонів"
Дорогенька
3 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 16:56:15, 17 Ноября 2011 [Материал]

а шоб всіх да і зразу... на алейку депутатів)))
робеспьер
62 Александр (робеспьер)   • 07:19:46, 18 Ноября 2011 [Материал]

Дорогенька, подскажи! Я читаю эту статью и не могу понять. Что, это все жлобье будут хоронить в один день? А дождутся распорядители похорон Дебоя с отпуска попрощаться со своей камарильей? Будут хоронить с отпеванием или без? Спасибо за ответ.
ingrem
5 Дмитрий (ingrem)   • 17:03:03, 17 Ноября 2011 [Материал]

А-ха-ха! Комменты жгут! :) Прямо физически ощущается любовь народа к власти :)
sergio_zh
6 Сергей (sergio_zh)   • 17:07:50, 17 Ноября 2011 [Материал]

Кстати, фото к статье это траурная процессия с похорон известного мафиози Джона Готти:) Автор с юмором)
MAS-ter
8 Mast (MAS-ter)   • 17:15:02, 17 Ноября 2011 [Материал]

наши депутаты-не мафиози. Они просто жлобьё
sebast
11 sebast (sebast)   • 17:17:50, 17 Ноября 2011 [Материал]

+1
РАПТОР
55 Раптор (РАПТОР)   • 21:13:42, 17 Ноября 2011 [Материал]

Автор - реаліст)))
ZKZTUA
7 Andrii (ZKZTUA)   • 17:12:33, 17 Ноября 2011 [Материал]

Полевых цветов НЕ пренёс бы!!! УРОДЫ
polesich
9 Владимир (polesich)   • 17:16:09, 17 Ноября 2011 [Материал]

Недалеко да того , что очередным решением горсовета, выделять депутатам за счет местн бюджета, продукты питания, тогда им лафа будет....Депутаты давно превратились в БАРОНОВ и ЛОРДОВ, лорды в верховной раде, а бароны в местной
Calikusu
10 Анжела Микитровна (Calikusu)   • 17:17:47, 17 Ноября 2011 [Материал]

Мало того, что корми их, так еще и в последню путь провожай?
Родня у них есть, пусть и скидывается.
А я на баян скинусь!
Fedya
43 jose (Fedya)   • 20:24:02, 17 Ноября 2011 [Материал]

Баяна пригласишь? Тогда и обладминистрацию туда же....
telefon
12 джавахарлал нюру (telefon)   • 17:20:30, 17 Ноября 2011 [Материал]

Совсем хренеют.
KAPJICOH
39 Andrey (KAPJICOH)   • 19:05:46, 17 Ноября 2011 [Материал]

А может они что-то знают? Или неладное почуяли? 8)
БандЕрос
13 ЕросБандерос (БандЕрос)   • 17:21:46, 17 Ноября 2011 [Материал]

на таких похоронах і баян порвать не зазорно
Calikusu
22 Анжела Микитровна (Calikusu)   • 17:53:58, 17 Ноября 2011 [Материал]

і станцювати циганочку на пузі.
(довчу, станцюю, а поки що нехай небожчика готують).
1-10 11-20 21-30 31-40 41-46
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: