Городская власть планирует провести общественные слушания и обсудить будущее земельного участка на месте снесенного супермаркета «АТБ».
"12 декабря в 16.30. в зале Житомирского городского Дворца культуры (г. Житомир, ул. 1-го Мая, 12/5) состоятся общественные слушания с целью определения дальнейшего использования земельного участка по ул. Киевская, 6 в г. Житомире. Приглашаем жителей города принять непосредственное участие в рассмотрении данного вопроса." - сообщается на сайте городского совета.
Напомним, с апреля 2013 года житомиряне выступали против строительства магазина «АТБ» в исторической части города - на углу улиц Киевская-Театральная.
В начале июня 2014 года активисты
снесли строительный забор, а представитель застройщика говорил, что компания готова идти на компромисс.
22 июля на пресс-конференции первый заместитель мэра Сергей Сухомлин сообщил, что скандальное
строительство может возобновиться - Днепропетровский суд отменил решение об аннулировании декларации на строительство супермаркета.
30 сентября сего года активисты
пытались силой прорваться на заседание комиссии по скандальной стройке АТБ.
10 октября Скандальный земельный участок, на котором строили супремаркет АТБ, вернули городу. Тогда, депутаты проголосовали за
возвращение в собственность города земельного участка по ул.Киевская, 6, а 17 октября
каркас супермаркета АТБ демонтировали.
Крім того, в умовному центрі скверу розташуйте пам’ятний знак, камʼяну брилу, як знак боротьби житомирян за незалежність України (Майдан, АТО) з поіменним вшануванням пам’яті загиблих.
В этом городе за планирование хоть кто то отвечает?
Без сомнения,то о чем вы пишете было не цирком,скорее сценкой жизни захудалого борделя в каком то порту.
Но вот эти ихние вопросы что то?а что это?а как здесь?
К чему они?
Єто чистейшей воді мошенничество,что бы узаконить уже принятое решение.
Провести відкритий прозорий конкурс проектів.
Перший поверх віддати під магазини.
Скверу там не буде, бо там нема дерев. За місяць вони не виростуть. І за рік теж. Навіть якщо хтось привезе і натицяє дерев - у цьому псевдосквері ніхто не сидітиме. Так, як ніхто не сидить у псевдосквері біля колишнього пам'ятника Карлу Марксу. Бо справжній сквер - це відповідна площа плюс затишок. А на роздоріжжі головних магістралей міста затишок неможливий. І площі, достатньої для скверу, там теж нема.
Невже прості речі так важко збагнути?
Чому ж ні? В сквері біля Маркса, до речі, люди сидять, не обманюйте. Біля головних магістралей, як ви їх назвали, як раз сквер дуже потрібен, бо саме він і може створити необхідний затишок - головне його нормально спроектувати.
Житловий будинок в історичному стилі - ідея теж не погана, але будемо відвертими - в Житомирі немає архітекторів, що здатні адекватно вписати в "історичний" стиль накволишніх будівель нову споруду. Буде чергова халабуда із металопластику і скляних вітрин. Та й забудовникам не вигідно будувати на такій малій площі будинок у два-три поверхи. Для отримання вигоди там можуть побудувати дев'ятиповерхівку - а це вже зовсім не комільфо.
Ось для прикладу сквер біля перехрестя вулиць у Роттердамі, із набагадо більш щільним рівнем дорожнього руху:
http://bit.ly/1tnYl3q
Який ще, нафіг, Роттердам???
На цій же таки Театральній вже є ДВА порожні псевдосквери!!! Біля костелу і біля "Карла Маркса". Тобі, для повного щастя, потрібен ще третій?
Или загазованость не достаёт до 2 этажа?
>> Закрыл окно...
48тысяч литров в сутки на человека - это нормы притока свежего воздуха для бомбоубежищ (это минимизированые нормы, расчитаные на низкую активность).
Из ничего воздух не появляется.
> А вот от шума не так легко избавится!
20 - 30 Децибел снижение обыкновенного стеклопакета ... И энергия при снижении уходит в тепло.
У нас тут конкурс на самый лайфньюзный комментарий?
>> Сквер ето хорошо летом, а ночью ето пянки и крики факт.
>> собенно так шумят что стены дрожат дизели с большим объемом двигателя
Я понял. Сквер приведет к резонансу алкашей с дизелями...
>>Загазованость очень опасна только когда на дворе очень сухая погода и нет ветра, в других случаях ето все не так критично чтобы боятся
Где вы берете мысли для бреда (почем трава), который пишите? Сухой воздух повышает запыленность а не загазован<s>н</s>ость.
Синку, п1йди повчися.
Площадку с гранитной брусчаткой.В центре ее лобное место(постамент из красного гранита,высотой 0,5 метра и диаметром 3 метра).Все.И никаких скамеек,ни цветов.ни деревьев.
Уверен в его востребованности при нынешней коррупции и
дерибане земли и бюджета.
Прошу считать официальной заявкой.
На чому сидять, на землі? :)
До речі, перед костелом теж є сквер. І досить великий. І там теж ніхто не сидить. Сидять тільки на тролейбусній зупинці.
"Житловий будинок в історичному стилі - ідея теж не погана, але будемо відвертими - в Житомирі немає архітекторів, що здатні адекватно вписати в "історичний" стиль накволишніх будівель нову споруду."
Є такі архітектори - і в Житомирі, і навіть у Києві, які охоче візьмуть участь у конкурсі.
"Буде чергова халабуда із металопластику і скляних вітрин."
Умови конкурсу повинні включати перелік бажаних арх. стилів:
- необароко
- арт-нуво
- арт-деко
- український модерн
Проекти в інших стилях просто не допускаються до конкурсу. От і все вуаля.
"Та й забудовникам не вигідно будувати на такій малій площі будинок у два-три поверхи."
Хто каже про два-три? Там гарно впишуться 5-6 поверхів, плюс перший нежитловий поверх.
До речі, перед костелом теж є сквер. І досить великий. І там теж ніхто не сидить."
Чому на землі? Там є лавки. Часто бачу там людей. Те що перед костелом, назвати сквером важко - там немає дерев, але й на тій єдиній лавці, що там є, люди часто сидять.
Щодо житлового будинку - я ж кажу, ідея непогана. Але я все ж сумніваюся, що буде адекватний проект. Он нещодавно Мєхалку обговорювали, там був проект добудови типа музею (який то стиль, хтось пояснить, ар-нуво, чи мо ар-деко?):
http://prospekt-proekt.com/images/5448aaef9a6de.jpg
Ба, власне, дивіться що знайшов на сайті тої ж самої фірми, що пропонувала проект і по Мєхалці, і по магазину АТБ (до речі, зацініть, як його "вписали" в оточуючі будівлі):
http://prospekt-proekt.com/images/542901068bea1.jpg
Там п'ятнадцять поверхів, я не помиляюсь? :) Якщо буде запропонована така лажа, то я особисто буду всіма кінцівками проти.
"Є такі архітектори - і в Житомирі, і навіть у Києві, які охоче візьмуть участь у конкурсі."
Ось у це ну дуже хочется вірити, правда. Але в реальності, чомусь, виходить зовсім інше. Немов, усіх недоархітекторів без смаку спеціально відправляють до Житомира будувати пластмасові ларьочки і пам'ятники морозиву.
Шестиповерхова споруда "для мистецьких акцій" - це занадто навіть для Києва. :)