Живой Журнал

Главная » Новости » Власть » 2015 » Октябрь » 18 » 09:08:55

Житомирська облрада скасувала заборону щодо використання вибухівки, яку виробляє держпідприємство

18 Октября 2015, 09:11:13 2595 3
Житомирська облрада скасувала заборону щодо використання вибухівки, яку виробляє держпідприємство

На Житомирщині нарешті вирішена резонансна справа щодо заборони використання вибухівки «ЕРА», яку виробляє спеціалізоване державне підприємство Павлоградський Хімічний Завод. 

Ситуація навколо цієї вибухівки хвилювала громадськість більше місяця, з моменту прийняття заборони на її використання.

Однак, 15 жовтня на засіданні обласної ради, рішення про заборону скасували фактично одностайно. Провівши детальний розгляд справи, депутати заявили, що немає жодних підстав забороняти вибухівку, якість та безпечність якої не викликає сумнівів навіть у Європейських споживачів. 

На сьогодні емульсійна вибухівка «ЕРА» єдина, яка поставляється закордон, в тому числі в Німеччину. 

На відміну від приватних виробників аналогічної вибухівки, розробник «ЕРИ» - спеціалізоване державне підприємство «НВО Павлоградський Хімзавод» єдиний в Україні виробник, який пропонує безпечний та якісний засіб для видобутку щебеню з чіткою, прозорою та обґрунтованою ціною. Чим і викликає невдоволення у комерційних підприємців-конкурентів та спонукає до «брудних» маніпуляцій.

Маємо яскравий приклад свідомого та неупередженого підходу депутатів Житомирської облради до вирішення заплутаного питання. Деталізоване вивчення усіх документів та експертних висновків дало змогу прийняти справедливе рішення. 

Депутати облради зазначили, що не бажають ставати інструментом для окремих представників бізнесу, з метою втілення їх власних комерційних інтересів.

Одностайність депутатів у справедливому та неупередженому вирішенні цього питання дає надію, що корупція буде подолана, а влада й на далі буде керуватися державними інтересами.
Комментариев: 3
Юрко
1 Юрій Градовський (Юрко)   • 06:02:16, 19 Октября 2015 [Материал]

"Щодо" пишеться разом
GAZEL
2 Лама (GAZEL)   • 09:29:34, 19 Октября 2015 [Материал]

Видела как раздавали листовки на Михайловской по этому поводу...
tt2015
3 Виктор (tt2015)   • 14:31:01, 19 Октября 2015 [Материал]

Взагалі то, Житомирська обласна рада не забороняла його використання а (цитата із рішення):
ВИРІШИЛА:. 1.Схвалити ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ депутатів обласної ради до міських, селищних та сільських рад щодо заборони використання вибухівки марки „Ера” на об’єктах гірничодобувної промисловості області (додається).
Текст"Житомирська обласна рада РЕКОМЕНДУЄ міським, селищним та сільським радам, у межах повноважень, відповідно до п. 2 ч. б ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», РОЗГЛЯНУТИ ТА ЗАБОРОНИТИвикористання вибухівки марки «Ера» ДО ВИВЧЕННЯ ПИТАННЯ впливу зазначеної речовини на стан навколишнього природного середовища та здоров’я людини".
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: