Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Пятница, 20 Мая 2022    00:29:29
Главная » Новости » Экономика » 2015 » Декабрь » 18 » 12:09:51

Колишній гендиректор ЗАТ «Житомирські ласощі» Євген Гамов - на лаві підсудних     Реклама  

18 Декабря 2015, 12:09:16 4902 0
Колишній гендиректор ЗАТ «Житомирські ласощі» Євген Гамов - на лаві підсудних

Не вщухають пристрасті навколо Житомирської кондитерської фабрики. 

Швейцарська компанія «Дельта Кепітал С.А.», що п’ять років тому була позбавлена права власності на 95% акцій ЗАТ «Житомирські ласощі», нарешті поновлена у своїх правах. Добилися справедливості й 400 інших акціонерів. 

Водночас колишній гендиректор ЗАТ «Житомирські ласощі» Євген Гамов вже на лаві підсудних, судовий розгляд триває. 

Коли Бойко організував злиття ЗАТ «Житомирські ласощі» з ТОВ «Будстайл ХХІ», у результаті якого з’явилося ТДВ «ЖЛ», що майже повністю належить самому Бойку, саме Гамов подав документи про викуп акцій, позбавивши права власності понад 400 акціонерів.

За зверненнями компанії «Дельта Капітал С.А.» та народних депутатів України Прокуратура Житомирської області повідомила, що кримінальне проваждення стосовно голови комісії з припинення ЗАТ «Житомирські ласощі» Гамова Є.Б. за зловживання повноваженнями з метою одержання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364-1 КК України) та підроблення документів (ст. 366 КК України) вже закінчене. Обвинувальний акт складено та направлено до суду.

Крім того, Прокуратура Житомирської області визнала незаконно та безпідставно закритими кримінальні провадження, пов’язані із злочинним заволодінням корпоративними правами ЗАТ «Житомирські ласощі», а саме: 
  • відносно суддів, за винесення завідомо незаконних рішень, яке згодом було перекваліфіковане на заволодіння (Бойком І.Я.) акціями ЗАТ «Житомирські ласощі», які належать компанії Дельта Кепітал С.А., внаслідок шахрайства та підроблення документів, печаток;
  • щодо державного реєстратора Корчевної Алли Андріївни, яка всупереч забороні, встановленій рішенням суду, вчиняла незаконні реєстраційні дії щодо припинення ЗАТ «Житомирські ласощі»;
  • за фактом невиконання службовими особами Житомирського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку ухвали суду про заборону вчиняти будь-які дії щодо скасування реєстрації акцій.
Прокуратура скасувала постанови про закриття цих справ та поновила провадження. Таким чином, обласна прокуратура не змогла спростувати наведених акціонерами фактів злочинних дій групи по захопленню Житомирської кондитерської фабрики. 

Акціонери ЗАТ «Житомирські ласощі» здійснюватимуть активний громадський контроль за розслідуванням цих проваджень для того, щоб винних у рейдерському захопленні фабрики, яке сталося у 2010 році, було притягнуто до кримінальної відповідальності.

Прес-служба ЗАТ «Житомирські ласощі»
Фотографии:
Колишній гендиректор ЗАТ «Житомирські ласощі» Євген Гамов - на лаві підсудних

Тэги: кондитерская фабрика, Житомирские ласощи

Комментариев: 0
Полезное объявление:

Новости по теме: