Існуюча нині кількість басейнів у Житомирі, які можна порахувати на пальцях однієї руки, не розрахована на кількість населення міста. До того ж вони розташовані у не зручних місцях.
Тому проект будівництва фітнес центру з басейном у Житомирі поруч з Речовим ринком ТРЦ «Глобал UA» керівник комплексу Микола Бірюченко називає більше соціальним, ніж комерційним.
Сьогодні, 26 квітня, він запросив представників ЗМІ Житомира і розповів дивовижну інформацію про співпрацю бізнесу та влади.
Як повідомляли ми вже раніше – міська влада відмовляється надати дозвіл ТРЦ «Глобал UA» будувати фітнес-центр та будівельний супермаркет одночасно на одному фундаменті.
-
Начебто головна причина – Генплан Житомира, який більше 10 років не затверджується і переноситься у часі щомісячно, - розповідає Бірюченко. Втім ми отримали містобудівні умови окремо на фітнес-центр без всяких проблем, у лютому 2014 року пройшли експертизи та отримали дозвіл. Але в той час важкий час для України реалізовувати проект у Житомирі було ризиковано, і за пропозицією інвесторів він був відкладений. Проте до нього повернулися вже у вересні 2015 року, та вирішили його реалізовувати разом зі спорудженням будівельного супермаркету. Обидва об’єкти в сумі давали близько 300 робочих місць для Житомира.
Ми звернулись у Міськвиконком, але без нашої участі при розгляді питання нам було відмовлено: «Чекайте затвердження Генплану Житомира».
Отож враховуючи блокування супермаркету інвестор вирішив почати будувати тільки фітнес центр. Ми встигли тільки поставити огороджувальний паркан на формування будівельного майданчика.
І майже миттєво, за пару днів на розгляд виконкому додатковим питанням міський голова Сергій Сухомлин виносить пропозицію відмінити видані нам 3 роки тому містобудівні умови, і знову без запрошення нас на засідання виконкому, за нашою спиною.
Втім ми не отримали це підписане рішення на руки, хоча щодня туди ходимо. Ми будемо оскаржувати це рішення виконкому, оскільки воно порушує чинне законодавство, проте ми чудово розуміємо, що це затягування часу.
Ми витратили кошти, провели тендери, відібрали підрядників. І це все зірвано», - розповів Микола Бірюченко.
Якби все було гаразд – ми б збудували фітнес-центр за пів року та запустили вже восени», - пояснює керівник ТРЦ.
За його словами серед претендентів на якірного орендатора будівельного супермаркету розглядається мережа «Praktiker».
- Як ж треба люто боятися конкуренції для свого ФОКу, щоб в порушення законів скасувати містобудівні умови? Ми вбачаємо прямий конфлікт інтересів і блокування будівництва важливих соціальних проектів. Це плювок в інтереси житомирян. Ми починаємо збір підписів за висловлення недовіри місцевій владі на чолі з міським головою Житомира Сергієм Сухомлиним, - заявив Микола Бірюченко на прес-конференції.
До речі, щодо збору підписів – на прес-конференції був також присутній небайдужий житомирянин Андрій Лісовенко, який підготував відкритого листа до міської влади щодо будівництва фітнес-центру та будівельного супермаркету. Чоловік розповів, що зібрав 2096 підписів «за», та направив свого листа до міськвиконкому
(фото документу додається, ред.). На що отримав повідомлення, що виконком надає «зелене світло» проекту, втім через пару днів «зелене світло» швидко знову стало «червоним».
Між іншим, нагадаємо, що ТРЦ «Глобал UA» не має аналогів в місті Житомир. Це місце для зустрічей, шопінгу та відпочинку друзів, близьких, закоханих! Головна відмінність ТРЦ - його багатофункціональність, яка дозволяє з користю і комфортом провести час всій родині. Тут з легкістю можна придбати товари від світових торговельних брендів, підібрати подарунок на будь-який смак і купити щось для дому.
Інфраструктура ТРЦ представлена затишними кафе, сімейним розважальним центром «Островом розваг», багатозальним кінотеатром «Мультиплекс», льодовою ковзанкою «Глобал Ice», найкращим місцем для гри в боулінг та більярд «LIBERTY HALL».
Крім того ТРЦ «Глобал UA» - єдиний в регіоні торговельно-розважальний центр з професійною концепцією, який має стабільно-високу відвідуваність (близько 40 000 чол. в день, відповідно 1 200000 в міс.), розташований в центрі міста, багаторазовий володар диплому Книги рекордів України у категорії «Масові заходи» в 2010-2012 рр., володар національної премії в галузі торгової індустрії «Кращий торгівельний центр» в категорії «великий», володар нагороди «Бренд року» в 2011-2012 рр., багаторазовий володар нагороди «Народний бренд».
«Журнал Житомира» буде і надалі інформувати читачів про розвиток цих стосунків.
Андрій Лісовенко
територія під будівництво фітнес-центру та будівельного супермаркету
деньги надо вкладывать не только в унитаз, повальное переименование улиц и реконструкцию Ракушек/Мехалок, но и в свое здоровье.
P.S. статейка заказушная
Где ГЛОБАЛ там уже и Центр Города)))) ( Центр перенесли)
петиция за бассейн
Сделали бы петицию без строймаркета, думаю подписавшихся было больше.
PS: за петициями не слежу, но может кто-то знает, на практике с ныне существующих петиций толк какой-то был, или это просто красивая занавеска для галочки?
Опять же, нафиг мне ехать к олди,когда например те же обои я могу купить перейдя дорогу. Да и конкуренция порой хорошо влияет на цену.
Мы на выходные например часто по супермаркетам делаем круг почета. Жена предварительно смотрит где какие скидки и заезжаем именно за теми продуктами на которые скидка. А был бы один супермаркет? Были бы всякие акции?
Так и живем.
Как бы и ежу понятно, что к теме бассейна решили вернуться после отказа в строительстве строймаркета. Кстати, интересно, а спорткомплекс "собирается" строить все еще Спортлайф, или уже другой инвестор?
А стройгипермаркет там планировался маленький - 6000 м.кв. Отличная альтернатива помойке на Сенном рынке и рядом стоящих магазинчиков-киосочков. И место подвоза там есть отличное - Ватутина и Киевское шоссе ( а не загаженый район центра города на Сенном рынке - вот там как раз давно порядок пора навести).
Бирюченко - молодец, давно пора привлечь общественность к этому вопросу.