Живой Журнал

Главная » Новости » Родной край » 2016 » Сентябрь » 20 » 08:38:07

На Житомирщині суд розгляне позов Борислава Розенблата до Наталії Циганчук     Реклама  

20 Сентября 2016, 08:38:07 3582 3 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
На Житомирщині суд розгляне позов Борислава Розенблата до Наталії Циганчук

Андрушівський районний суд Житомирської області розгляне справу за позовом народного депутата України Борислава Розенблата до Наталії Циганчук, яка в прямому ефірі популярного ток-шоу озвучила неправдиву інформацію, що зашкодила честі, гідності та діловій репутації нардепа.

Про це "Журналу Житомира" повідомила прес-служба нардепа.

Нагадаємо, 25 березня 2016 року Борислав Розенблат був запрошений у студію «Шустер Live»для обговорення проблеми незаконного видобутку бурштину. Під час прямого включення з Олевська виступила Наталія Циганчук. Ця жінка озвучила неправдиву інформацію про те, що народний депутат володіє 92 гектарами землі в селі Лопатичі Олевського району і саме тому він зацікавлений, щоби законопроект про легалізацію бурштину був прийнятий.

У свою чергу Борислав Розенблат заявив, що інформація, озвучена Циганчук, є брехнею, але він готовий скласти мандат депутата Верховної Ради, якщо вона зможе навести докази зворотнього:

«Її заява про те, що в мене є 92 гектари землі в Лопатичах, – маячня. Я дуже хочу, щоб це перевірило НАБУ. І якщо дійсно я маю хоча б один гектар землі на Олевщині, я тут офіційно і відповідально заявляю, що складу свій мандат народного депутата. Те, що трапилося на ефірі, стало останньою краплею. Ігнорувати ці наклепи і безпідставні звинувачення я більше не буду. У пані Наталії Циганчук є два тижні на те, щоб вибачитися і так само публічно заявити про те, що вона збрехала. Якщо ж ні – я йду до суду», – сказав тоді нардеп.

Проте Наталія Циганчук не вибачилась і не спростувала інформацію, яку озвучила у прямому ефірі ток-шоу. Пояснити свою позицію вона зможе на засіданні суду, яке відбудеться в приміщенні Андрушівський районний суд Житомирської області 21 вересня об 11.00.

№ Справи: 272/542/16-ц

Суддя Чуб І. А.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: 063 462 47 45 (Юлія Чепюк, помічник нардепа) 


Тэги: иск, Циганчук, Житомирская область, суд, Борислав Розенблат
Комментариев: 3
Юрко
1 Градовський (Юрко)   • 09:00:07, 20 Сентября 2016 [Материал]

Нарешті Боря наважився. Півроку чекали
yahimsol
2 Вадим Вадимович (yahimsol)   • 11:07:57, 20 Сентября 2016 [Материал]

Алчущие и жаждущие насытятся, алчные и жадные — никогда.
AlexIvanov
3 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 12:17:20, 20 Сентября 2016 [Материал]

Борислав у Вас разные весовые категории. Сначала снимите с себя депутатскую неприкосновенность. На выборах Вы обещали это сделать.
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: