Живой Журнал

Главная » Новости » Культура » 2017 » Июль » 27 » 08:24:04

У музеї космонавтики ім. Сергія Корольова проведуть ремонт

27 Июля 2017, 08:24:04 2940 1 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
У музеї космонавтики ім. Сергія Корольова проведуть ремонт

Про перспективи розвитку візитівки нашої області – музею космонавтики ім. С.П. Корольова - йшла мова на виїзній нараді 26 липня безпосередньо в самому приміщенні музею.

Нараду за участі Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, заступника голови обласної ради Максима Вілівчука, заступника міського голови Матвія Хрєнова, в.о. начальника управління культури облдержадміністрації Світлани Дзядевич та директора музею Ірини Дячук, провів голова обласної ради Володимир Ширма, - повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

«Розвиток нашого Музею космонавтики, а значить і  збереження культурної спадщини України, є одним із пріоритетних напрямів у нашій роботі», - зазначив Володимир Ширма під час огляду приміщення та прилеглої території музею.

На жаль, незважаючи на позитивні тенденції у розвитку основної діяльності, музей має значні проблеми. Зокрема, вирішення питання належного зберігання унікальних музейних фондів так як відсутнє приміщення для фондосховища, повна заміна системи електропроводки з урахуванням потреб специфічного освітлення експозиції та сучасних навантажень, заміна вікон у будівлі експозиції «Космос» з метою енергозбереження та штучного затемнення експозиційного залу. Також є не завершеними роботи з реконструкції музею і побудови фондосховища, зупинені у 2011 році. У вкрай незадовільному стані зовнішня територія музею, яка значно постраждала під час розпочатого будівництва.

Проте, як зазначив Володимир Ширма, початок вирішенню проблем вже покладено.

Сьогодні, 27 липня, на дванадцятій сесії обласної ради буде виділено 241 тис. грн на проведення капітального ремонту фасаду та вхідної групи експозиції «Космос», озеленення території та асфальтування прилеглого тротуару.

У ході наради обласна та міська влади дійшли до спільного знаменника щодо  подальших кроків у розвитку унікального  по своїй суті закладу.
Тэги: Планетарий, Житомир, Ремонт, музей космонавтики
Комментариев: 1
Месть_королевы_Анны
1 Queen_Annes_Revenge (Месть_королевы_Анны)   • 21:34:23, 27 Июля 2017 [Материал]

"У музеї космонавтики ім. Сергія Корольова проведуть ремонт"

Не ремонт, а распил бабла.
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: