Автор проектов «Житомир у орнаменті» и «Українська абетка міста» Дима Краб начал работу над новым муралом в сквере по улице Покровской. Это самая большая легальная работа и самый объёмный стрит-арт Житомира в целом.
Стена имеет размер около 15-ти метров в высоту и 12-ти в ширину, общая площадь соответственно 180 м².
«Автор проекта – Дима Краб. Его рисунки в уникальной манере делают стены города самобытными и непохожими на другие города. Мне кажется, что он заслужил статью в Википедии, его творчество – уже часть истории Житомира», – считает автор блога «Заметки о Житомире».
Ещё 12-го сентября на фасаде дома была просто белая, подготовленная стена. С каждым днем на ней все больше проявляется мурал.
Видео о том, как создавался рисунок на бумаге и как будет выглядеть эта работа, доступно ниже.
Графіті це не єдина небезпека: може бути як в Києві, співвласник будинку поверх муралу почав клаптикове утеплення: "Утеплив фасад пінопластом: у Києві зіпсували відомий мурал"
https://goo.gl/c3h5K9
Взагалі-то, капітальна стіна будинку, це спільна сумісна власність власників квартир в будинку (стаття 382 частина 2 цивільного кодексу). Тому щоб з нею щось робити треба мати згоду співвласників будинку (здається 75% по площі): таку згоду треба мати що для нанесення мурала, що для утеплення пінопластом. Тоді таких проблем не буде, що спочатку мурал намалювали, а потім давай його клаптиково закладати.
https://goo.gl/c3h5K9
Взагалі-то, капітальна стіна будинку, це спільна сумісна власність власників квартир в будинку (стаття 382 частина 2 цивільного кодексу).
Тому щоб з нею щось робити треба мати згоду співвласників будинку (здається 75% по площі): таку згоду треба мати що для нанесення мурала, що для утеплення пінопластом.
Тоді таких проблем не буде, що спочатку мурал намалювали, а потім давай його клаптиково закладати.
Якщо утеплили стіну суцільно, то молодці.
Бо клаптикове утеплення, як це у нас люблять, дуже погано впливає на конструкції будинку, і ось чому
https://youtu.be/YERmm6PVNBc?t=382